5 shenjat që tregojnë se ai nuk ju tradhton - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 5 shenjat që tregojnë se ai nuk ju tradhton

   5 shenjat që tregojnë se ai nuk ju tradhton

  · 2 · 732

  • Postime: 28647
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  ne: 15-01-2020, 14:55:17
   

  Pavarësisht nga motivi, rezulton se burrat dhe gratë tradhtojnë pak a shumë njëlloj, përkatësisht me 19% dhe 23%. Kjo sipas një studimi të Universitetit të Indianës në SHBA. Por cilat janë shenjat që tregojnë se një mashkull nuk tradhton?

  Ai është i sinqertë dhe transparent në çdo gjë që e bën

  Nëse njeriu juaj priret ta mbajë fjalën e tij në çdo aspekt tjetër të jetës suaj së bashku, ai mund të konsiderohet një bashkëshort i besueshëm.

  Ju mban të informuar për çdo gjë

  Nëse jeni me llojin e një djali që kënaqet duke ju informuar më tej se çfarë po ndodh jashtë marrëdhënies, nuk ka pak ose aspak shans që ai po shkon me dikë tjetër.

  Ai është i zënë me punët që i bën

  Kur burri juaj është i detyruar të punojë vazhdimisht për familjen (veçanërisht për fëmijët) dhe të ketë përgjegjësi të tjera të njohura, shanset që ai të ketë kohë për të parë dikë tjetër janë të pamundura.

  Ai do të shkëpusë të gjitha lidhjet e afërta me personat e mëhershëm

  Sipas eHarmony, 21 përqind e burrave dhe 32 përqind e grave që mashtrojnë vepruan me një “tundim seksual … me një të dashur / ish të dashur.” Duke pasur parasysh përhapjen e mediave sociale, është shumë më e lehtë se kurrë të lidhesh me të dashuruarit e kaluar.

  Ai është vetëmohues

  Një njeri me zemër të mirë, të sinqertë, të mirëfilltë kujdeset më thellë për ata që i do (madje edhe i pëlqen) sesa për veten e tij. Ai vazhdimisht do të potencojë dhe do të mohojë se ka tendenca për dikë tjetër.

  • Postime: 1633
  • Karma: +0/-0

  #1 ne: 31-07-2022, 11:49:28
  Sikur të ishte kaq e thjeshtë

  Temat e fundit