Ndjenja - 2

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema informative dhe diskutime per dashurine dhe seksualitetin

Pergjigje nga: Stellina, Capkenja, shorty

Femrat, 15 mënyra për seks tronditës

stellina
08-03-2021, 12:17:14
Ka me shumë se 15
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, guest16357

Ejakulimi femeror

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, kapi

Sadomazokizmi dhe seksi

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, Albi77

Edhe tradhtia është pjesë e DASHURISË..!

stellina
08-03-2021, 12:00:51
Kot fare
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, mishaaa

Pshurrja e femres

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, guest11984

Puthja femres

stellina
08-03-2021, 11:59:21
Bukur
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, Capkenja, wiliii

A ngel shtatzënë nga goja?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, Pirro_Molosi, Capkenja

Marredheniet seksuale per here te pare

stellina
08-03-2021, 11:56:28
Është e paharrueshme
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, wiliams, Capkenja

7 Arsye ne favor te seksit !

stellina
08-03-2021, 11:55:50
700 jo 7
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, ams, Kapja

Seksi ne fotografi

stellina
08-03-2021, 11:54:48
Very very 🔥
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, Mikaela

Me dy meshkuj

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, guest11984

Une ajo dhe ai

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, cami, celjeta

Ndjenja ne foto

stellina
08-03-2021, 11:50:21
 
e36119a__01__01.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, ashi

Thelle ne fyt

stellina
08-03-2021, 11:45:36
Mmmmmm
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, charlie, +ERELA+

Tangat, perizomat ose Thongat – Të mira apo jo?

stellina
08-03-2021, 11:43:28
Perfekt jane 
89faf6e__01.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, mikla

Derdhja ne goje

stellina
08-03-2021, 11:25:10
🌋
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, Altruisti

Derdhja ne fytyre dhe gjoks

stellina
08-03-2021, 11:24:22
👍👌 
nipplesongirls_20210308_112128_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, charlie, olti

Yoga e seksit - Joga

stellina
08-03-2021, 11:19:51
 
nude_yogagirl_20210308_111927_1.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, Trendafili i kuq, BeRni

Filma Erotike, ku të gjithë mund të mësojnë

12:51
09-02-2021, 18:53:14
...
y-tu-mama-tambien.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Alban
26-01-2021, 00:59:14

Jeta seksuale per meshkujt mbi 50 vjec

Çdo mashkull mbi të 50-tat është i njohur me problemet që lidhen me ereksionet ose seksin e ulët, për shkak të moshës së tyre. Por kjo nuk do të thotë që ju nuk mund t’i rregulloni ato. Para së gjithash, duhet të flisni me mjekun nëse çështja juaj shëndetësore po ndërhyn në jetën tuaj seksuale. ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe