×

Dashuria dhe Seksi

Dashuria ne martese

Nisur nga atman  | Postimi i fundit nga erlehta    « 1 2 3 » · 63 · 7859

Dashuria e ka nje kufi...ai quhet dinjitet

Nisur nga analisa  | Postimi i fundit nga M A X    · 2 · 153

Seks Oral - Mund te flasim rreth tij?

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga Parloté    « 1 2 3 4 5 6 » · 142 · 6293

SI MUND TE DINI NESE DIKUSH VERTET JU DO?

Nisur nga Gjumashi  | Postimi i fundit nga SteriOtipi B    « 1 2 » · 44 · 5279

Shqiptare Kinky

Nisur nga Ωμέγα  | Postimi i fundit nga Passion    · 3 · 169

Kush tradheton me shume meshkujt apo femrat?!

Nisur nga milanisti  | Postimi i fundit nga Parloté    « 1 2 3 4 5 6 7 » · 164 · 16022

Përse je ende 'single'?

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga Parloté    · 3 · 463

Ja përse na pëlqen të puthim

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga erlehta    · 4 · 1789

A e keni gjetur partnerin tuaj ideal?

Nisur nga Gjumashi  | Postimi i fundit nga Parloté    « 1 2 3 4 5 6 ... 20 » · 479 · 31918

Femrat lezbike

Nisur nga eraera  | Postimi i fundit nga Saria    « 1 2 » · 36 · 1827

A jemi ne femrat objekt i veshtrimeve ne pune ?

Nisur nga Capkenja  | Postimi i fundit nga Saria    « 1 2 » · 33 · 2931

Si ta dini se i pëlqeni atij?

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 133

Si ta pushtoni ta mbani dhe ta humbni nje mashkull...

Nisur nga Gjumashi  | Postimi i fundit nga Grens(Wiliams)    « 1 2 » · 26 · 11305

Pse djemte preferojne femrat me te medhaja ne moshe?

Nisur nga arla  | Postimi i fundit nga erlehta    « 1 2 3 4 5 6 » · 143 · 14420

Dallimi mashkull-femer💞

Nisur nga Ramiz  | Postimi i fundit nga Ωμέγα    · 1 · 73

A do te dashuronit shoqen ose shokun tuaj te ngushte.

Nisur nga milanisti  | Postimi i fundit nga Ωμέγα    « 1 2 3 4 5 6 ... 9 » · 208 · 21503

Puthja!

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    « 1 2 » · 28 · 5462

Yoga e seksit - Joga

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga Charlie    · 3 · 248

Seksi dhe fantazia

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 164