Ndjenja - 18

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema informative dhe diskutime per dashurine dhe seksualitetin

Pergjigje nga: AleksB, Trendafili i kuq, Emira

A duhet premtuar ne dashuri?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: skiatori, Trendafili i kuq, miri14

Qfar Mendoni Per Dashurin Nepermjet mesazheve?!

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stefi, Trendafili i kuq, Emira

20 kuriozitete mbi seksin

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: pejoni83, jonmari, Ishulli23

Kondomet/Prezervativet

pejoni83
15-10-2008, 23:07:46
kotsprej !!!!!!!!
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vlonjatka, Trendafili i kuq, guest8255

A ndjeheni i/e dashuruar !

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: eurogina, Rexhina, cami

Qan njeriu pa lot

eurogina
03-10-2008, 01:37:05
poooooo qan perbrenda
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Sikur, Progres, Trendafili i kuq

Puthja e fundit...

*
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: mishel, Capkenja, Trendafili i kuq

Si e keni enderruar............

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, Capkenja, erlehta

Dobesite (difektet) dhe vlerat qe ka njeriu juaj i zemres.

ßåßy ღ
01-08-2008, 17:19:51
Nuk ka deri tani....
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe