Ndjenja - 19

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema informative dhe diskutime per dashurine dhe seksualitetin

Pergjigje nga: mishel, SeCrEtI

Puthjet sipas Horoskopit.

mishel
13-06-2008, 07:46:47
KJO TEME EKZISTON
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
SeCrEtI
12-06-2008, 20:02:24

A Ekziston Dashuria

A Ekziston Dashuria Si pase mendimit Tim Po Ekziston Por Nvaret Qfare Dashurie.! KUJDES DASHURIA TA SHKATRRONE JETEN TE QEMENDE DHE NUK E DIN PSE !!! ReSpEcT SeCrEtI
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
SeCrEtI
12-06-2008, 19:44:01

Pozicioni "69" ende më i preferuari

Pozicioni "69" ende më i preferuariNë një anketë të kryer nga një revistë amerikane, shumica e të anketuarve kanë pohuar se ende u pëlqen mënyra e vjetër e marrëdhënieve seksuale pavarësisht metodave ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
SeCrEtI
12-06-2008, 19:22:12

10 sekrete për të patur sukses në marëdhënie

10 sekrete për të patur sukses në marëdhëniePse duket sikur disa njerëz bëjnë gjithçka që duan përmes romantizmit dhe intimitetit ndërsa të tjerët nuk mund të marrin edhe atë që duan? Të jesh seksualisht i suksesshëm...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, mishel, Capkenja

Fakte interesante rreth dashurisë

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
06-06-2008, 17:46:56

Dashuria e sotme, eshte çështje tregu ?

Marrëdhëniet e dashurisë kohët e fundit janë bërë pak a shumë çështje tregu, njerëzit tani shumë rrallë nisen në një lidhje nga dashuria që mund të ndiejnë për një person, më shumë është stimul dashuria që kanë për paratë e atij personi. Kjo lloj shoqërie na shtyn të mendojmë për një periudhë të...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: charlie, Trendafili i kuq, Progres

Si e shfaqin femrat interesin

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: mishel, mos harro, Capkenja

Disa fakte mbi seksin

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: KeLy, Belinaa, Capkenja

A egziston dashuria ne largesi??

Mbret....
22-05-2008, 12:59:23
ekziston uuuuuuu....
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
20-05-2008, 21:35:41

Disa këshilla për t'i dhënë një tjetër dimension lidhjes tuaj

Mos u ngrys kur partneri nuk e vë re mënyrën tënde të të thënit "faleminderit", "më fal" dhe "të dua", sepse ndoshta nuk ke zgjedhur gjuhën e përshtatshme. Bëj zgjedhjet e duhura duke nisur nga leximi i këtij manuali. Mjaft me zënkat pa fund se kush e ka fajin. I dëgjon dhe në ëndërr ato grindje...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: mishel, gentushe, BeRni

Disa këshilla për femrat, si t’i kuptojnë meshkujt

mishel
14-05-2008, 18:59:41
paskam ngaterru teme varja
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
07-05-2008, 16:10:50

1…2…3… dhe seks!

Këshillat e mëposhtme janë të provuara dhe kanë pasur një sukses të jashtëzakonshëm në nxitjen e dëshirës seksuale (veçanërisht nëse partneri yt, pas një jave të lodhshme, nuk ia ka fort ngenë të punojë edhe “kopshtin tënd”)Me siguri duhet të kesh dëgjuar nga mikeshat e tua se ato gjithmonë pask...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: nana E DIONIT, Pirro_Molosi, Capkenja

Si mund ta shpëtosh një lidhje

*
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: MiStRecE_BeRaTSe, Capkenja

T E S T Per seksin

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: entis.2@hotmail.com, metalheart

Lojrat seksuale

*
entis.2@hotmail.com
23-12-2007, 14:23:59
hiiiiii 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe