Ndjenja - 20

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema informative dhe diskutime per dashurine dhe seksualitetin

Berni
09-10-2007, 09:36:31

Femra juaj do atë...që edhe të tjerat e dëshirojnë !

E mbani mend filmin “Çfarë kërkojnë femrat”? S’ju kujtohet? Megjithatë, edhe në qoftë se e keni harruar, këto që do të lexoni më poshtë janë 15 këshillat erotike për një seks të paparë. Tregohuni i kujdesshëm dhe lexojini me vëmendje këshillat dhe procedurat që duhet të ndiqni hap pas hapi. Si a...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erlehta, mishel, notorious

Veprimet që duhen shmangur para se të bini në shtrat

erlehta
01-10-2007, 02:34:26
 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Vogelushja Korcare
24-09-2007, 14:41:26

Kur meshkujt nuk i besojnë as vetë premtimet që i bëjnë partneres

Kurioziteti më i madh për femrat është të dinë se çfarë mendon partneri i tyre gati në çdo moment. Ca gjëra kuptohen lehtësisht, por për disa të tjera partnerja do të bënte gjithçka vetëm që të mësojë se ç’bluan në kokë ai. Megjithatë, jo të gjithë specialistët e martesave bien në një mendje. Kë...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
25-08-2007, 15:59:30

Seksi, marrëdhënia e preferuar e 65-vjeçarëve !

Sipas një studimi të fundit në Amerikë dhe Evropë, "mosha e tretë" është shumë më aktive se të rinjtëJanë disa gjëra në jetë, për të cilat thuhet që nuk ka moshë, dhe ndër këto dashuria qëndron në krye të listës. Kjo thënie e vjetër është vërtetuar nga një studim i realizuar nga...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
03-08-2007, 15:25:28

20 arsyet që Meshkujt dhe Femrat thonë se i shtyn të bëjnë dashuri !

20 arsyet e MeshkujveDehjaTërheqje nga partneriTë ndjerit mirëPartnerja me të cilën përfundoi në krevat puthte shumë mirë BukuriaDëshirë për të shprehur afeksion për partneren Për t‘u qetësuarEksitimi i momentit Dëshirë për t‘i ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

majkell
26-07-2007, 17:26:16

C*ckring apo Unaze per penisin

Sa nga ju ketu praktikoni gjate seksit mbajtjen e atij qe quhet cockring?
Citim
A cock ring or cockring is a ring worn around the penis, usually at the base. The primary purpose of wearing a coc...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
guest16399
18-07-2007, 15:05:12

Dhimbje te forta gjate seksit

Kohet e fundit po kam dhidmbje e forte gjate aktit seksual. Cfare mendoni se eshte kjo gje?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
guest16397
18-07-2007, 12:48:09

Marredhenie intime me kolegun e punes

Kemi ca koh qe jemi bere bashke. Si thoni mund te shkoje mire kjo gje?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
misha
18-07-2007, 11:36:56

E bera me shefin

KIshte kohe qe me vardisesj dhe une i pata rezistuar shume kohe por ne fund te fundit edhe deshira ime u be hsume e madhe. Pasi e beme ishim per disa kohe nje cift i fshehte por keto kohet e fundit nuk po ma var me
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Vodka
16-07-2007, 22:41:06

Menjehere libido shum te madhe

Kam keto kohet e fundit qe dua vetem te qhem. Cfare te bej
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
guest16306
16-07-2007, 13:40:52

Burri do te hyj nga dera prapa por une nuk dua

Si ta bej? Ai eshte i fiksuar per seks anal. Une jam e friksuar dhe nuk disi tia bej edhe se pak kurioze jam
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Elgga
16-07-2007, 04:12:26

Une jam Bi

Une e dua burrin tim por kam dhe deshire te bej sex me nje femer. Mund te quhet se jam bi une? A do te ishte tradhti nese shkoj me nje femer?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Alana
15-07-2007, 21:03:28

Une atij me dore ai mua me gishta

Cfare mendomi keni per masturbimin e ndersjellte ne cift?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Altra
15-07-2007, 14:38:14

I dashuri masturbohet pas seksit me mua

Eshte normale kjo? :S
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Altruisti
13-07-2007, 22:33:54

Derdhja ne fytyre dhe gjoks

Sperma ne fytyre dhe gjoks. Ju pelqen kjo apo ju bezdis?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erlehta, Gjumashi

NJE HYMN I VERTETE PER DASHURINE

erlehta
09-07-2007, 21:08:19
Bukur
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Cfj
09-07-2007, 16:29:59

Si e beni ju nje femer te shkoje ne kulm?

Hajde cuna tregoni metodat tuaja ne krevat qe na cojne ne femrat ne qiell te shtate.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Cifti lumtur
09-07-2007, 13:48:26

Tregoni cfare lodrash perdorni ne kravat gjate seksit

Ne per momentin vetem nje vibrator por jemi te hapur per zgjeruar repertorin tone.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
kapi
09-07-2007, 12:40:22

Sadomazokizmi dhe seksi

Cfare mendoni per praktiken e sadomozakizmit?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
guest16357
07-07-2007, 14:21:26

Ejakulimi femeror

Jo vetem meshkujt por edhe femrat mund te ejakulojne. Ndryshe quhet edhe squirting. Shume mendojne se gjate seksit duhet te urinojne por nuk eshte ashtu. Po ta leshojne veten mund te ndjejne kenaqesi seksuale te mrekullueshme. 

*
cem
05-07-2007, 12:02:10

Squrting gjate seksit

Sa nga ju femra e perjetoni kete gjate aktit?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: albermiri, stalion, shorty

Te dua ne disa gjuhe te botes...

Dalber
04-07-2007, 13:55:31
troc
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe