Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema informative dhe diskutime per dashurine dhe seksualitetin

640-0-5d9e3d484fb1d.jpg
Ωμέγα
07-09-2021, 13:00:17

5 arsyet pse femrat pëlqejnë të shkojnë në shtrat me burra në moshë

Ndoshta mund të befasohesh nga ideja për të qenë bashkë me të dhe ndoshta do të kuptosh që mosha nuk është aspak ai hendeku për të cilin ke menduar se mund t’ju ndajë. Të paktën jo në shtrat. Ja cilat janë arsyet që mund të të bëjnë bashkë me një burrë në moshë. Të gjithë, ndonjëherë kërkojnë të...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: omega, Mishel Forever, Gerti1

Female Squirting - Ejakulimi femeror

Ωμέγα
15-03-2021, 22:09:13
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Ωμέγα
15-03-2021, 22:00:00

Vagine ne kushte shtepie LOL

Kohe pandemie dhe nevojat e kushtet jane te ndryshme per secilin. Por ka gjithmone nje zgjidhje per cdo problem. Edhe kur mungojne vaginat LOL [code]Kjo video tregon tre menyra si të realizojmë një vaginë ose anus, në shtëpi me mjete rrethanore. Fakti që jemi në izolim dhe karantinë nuk do të thot
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Alban
15-03-2021, 21:55:37

Cfare ndodh kur i bini me dore?

Shikoni pergjigjen e zyshes se seksit ;)
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


12:51
08-03-2021, 18:39:11

Pse disa çifte ngjajnë sikur të jenë motër e vëlla

Ne ndeshim shpeshherë me faktin që shumë çifte të martuara duken më shumë si vëlla e motër sesa si partnerë mes tyre.Dhe supozojmë se kjo ndodh ngaqë ata kanë shpenzuar shumë kohë së bashku, aq sa marrin hijen e njëri-tjetrit. Madje, kur fillojnë të vishen njëlloj dhe marrin veset e njëri-tjetri...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: Stellina, omega

Poza erotike

stellina
08-03-2021, 13:49:51
 
20200617_142936.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

cifte jetegjate - Edited.jpg
onlyfans girl.jpg
Pergjigje nga: Stellina, Pune me gishta

Femra me thoni qysh e preferoni?

stellina
08-03-2021, 13:47:04
Keshtu 
20200708_133151.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, Trendafili i kuq, reli

Kamasutra Shqip

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, Trendafili i kuq

Llojet e orgazmave!

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, Lisa, steriotipi B

Ju pelqen ta merrni mes gjokseve? :P (per femrat)

stellina
08-03-2021, 12:41:51
Pooooo
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, Trendafili i kuq, Lucent

Sex Buddy!

stellina
08-03-2021, 12:38:01
Kam pasur dikur
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, charlie, Trendafili i kuq

Si e shfaqin femrat interesin

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, charlie, Trendafili i kuq

Ëndrrat erotike te meshkujt dhe femrat

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, Vili

Kush ka provuar Facesitting?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe