A dine femrat shqiptare te bejne seks? - 2 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A dine femrat shqiptare te bejne seks?

A dine femrat shqiptare te bejne seks?

· 1037 · 93163

 • Postime: 7497
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#25 ne: 23-11-2007, 12:05:13
Ja nje kompleks qe keni, nuk shpreheni dot si ne mendime ashtu edhe ne krevat. :D :P :P

 • Postime: 7497
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#26 ne: 23-11-2007, 12:15:37
Fjala te gjitha eshet shume e gjere moj Capi, por ky eshte muhabet per teme tjeter besoj. :P :P

 • Postime: 7497
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#27 ne: 23-11-2007, 12:22:34
Normale por problemi eshte se po qe arra e krimbur brenda sado yzmet ti besh prap e krimbur del. :P

 • Postime: 7497
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#28 ne: 23-11-2007, 12:28:28
Per token e kisha edhe une o shoqja por nejse, gjithsesi po qe toka e thate plugu ngec. :P  Kapishi :D

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#29 ne: 23-11-2007, 20:10:44
Po tu ngacmosh klitorin + piken g + nje burre = orgazem.

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#30 ne: 24-11-2007, 09:24:27
Aman edhe ju..beni ca lloj pyetjesh qe ...lere lere..

Ne fillim skemi ditur te pijme uje..por ja qe mesuam
keshtu ndodh dhe me sexin  :P :P

#31 ne: 24-11-2007, 09:44:25
ahahhah ahahahhaha :D

me shkrive qe pike mengjesi :)

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#32 ne: 24-11-2007, 10:52:39
Une per vete nuk kam pase probleme shume dhe nese ka ndoll e kam trajnu pak sa per fillim pastaj  :perqafim :perqafim formulen e ka zgjille vete.

 • Postime: 3
 • Karma: +0/-0

#33 ne: 24-11-2007, 12:28:30
hey si nuk din me ba  edhe din ma mir se djemt

 • Postime: 3
 • Karma: +0/-0

#34 ne: 24-11-2007, 12:30:06
hey e keni gabim se gocat dine me mire se qunat

 • Postime: 7497
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#35 ne: 24-11-2007, 12:45:20
Pa hajde Sonja na e mbush mendjen qe ti di... :D

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#36 ne: 24-11-2007, 15:06:25
Nje te tille siq thua ti sonja ja vlen te shkrish talentin hahah shaka  hmmmmm: hmmmmm:

 • Postime: 211
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#37 ne: 24-11-2007, 16:28:40
Dine qe cke me te, plaku ka vajtur dhe me gjermanka dhe me franceska, italianka, po hic gje skan ditur ato, me mire doja te shkoja me dele e me lope sesa me keto, amaaaaaa keto fshatarkat shqiptare jane mjeshtre, ju befshaaa, ore di derdimen, dine qe cke me te, bejne pak si te turpshme, por 10 minutat e para pastaj na bejne ne meshkujt me turp ato. Apo jo mo leftoooo.

 • Postime: 49
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#38 ne: 25-11-2007, 00:09:32
une per vete ja m e bindur qe di...por sjam vetem une ajo qe duhet te di,,,,varet sa di dhe mashkulli.......... ne fillim normale qe eshte pak turpi etj etj....por besoj qe me kohe kalon...........

 • Postime: 1608
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#39 ne: 26-11-2007, 05:05:56
lol BPC jan inicialet e atyre qe keni juve njelloj si femrat e huaja.  :)


ahahahahahaha mu desh te menohesha mirë..sa e pafajshme qe jam :P


Sa për temem... qe ti përgjigjem duhet me i provu iher femrat se se kam iden LOL


 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#40 ne: 26-11-2007, 05:26:57
LOL LOL LOL

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#41 ne: 26-11-2007, 10:42:21
Crystal kur ti provosh na trego si ishin te nxehta apo jo

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#42 ne: 26-11-2007, 15:37:33
Zjarrit i duhet hedhur benzine, qe te ngrohesh me shume...ose te digjesh fare... :D...si thua ti çapkene??? :P

 • Postime: 1
 • Karma: +0/-0

#43 ne: 26-11-2007, 22:26:58
hahahah em knaqet more popull hahaha normal qe dina a po kujtoni qe jemi kafsh aaa qeshtu folni ju mashkujt se kur ta provoni jau kona e doni apet ahh qa jeni ju ncncnc  ;) sju dua hiqq :P

 • Postime: 1608
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#44 ne: 26-11-2007, 22:29:59
Crystal kur ti provosh na trego si ishin te nxehta apo jo

nq e provoj, gjeja e pare qe do bëj do futem te Zeri Yt... rri pa merak :P

 • Postime: 4313
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#45 ne: 26-11-2007, 23:23:03
vertet vajze ke tendenca per nga biseksualizmi ti .. how pitty  :D

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#46 ne: 27-11-2007, 00:05:48
Zerin tim  e perkedhel gjuha

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#47 ne: 27-11-2007, 00:11:19
Zerin tim  e perkedhel gjuha,
ajo gjuhe e cila te ben te fluturosh nga gezimi.

 • Postime: 267
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#48 ne: 27-11-2007, 01:25:30
kjo teme ska kuptim njehere
eshte sic te thone ato dine cunat shqiptare si ti mbajne mire cupat?????    secili eshte ndryshe mos ja fusni kote

 • Postime: 7497
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#49 ne: 27-11-2007, 13:16:06
Mundohen te shkretat. :P :P

Temat e fundit