A do te dashuronit shoqen ose shokun tuaj te ngushte? - 8 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A do te dashuronit shoqen ose shokun tuaj te ngushte?

A do te dashuronit shoqen ose shokun tuaj te ngushte?

· 209 · 23226

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#175 ne: 13-11-2006, 12:55:21
Shoku im i ngushte luan rolin e vellaut te une, pra nuk do dashurohesha ne te kurre

 • Postime: 2805
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#176 ne: 14-01-2007, 02:11:12
Mua s'me ka ndodh ndonjehere te dashurohem me shokun tim te ngushtë ... :)

Nuk ka asgje te keqe po te dashurohesh me shokun apo shoqen me te ngusht,vetem se duhet te llogarisni qe nqs nuk funksionon mund ta humbesh dhe si shoqe/shokë.. :-[

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#177 ne: 21-01-2007, 22:00:05
Ben vaki qe edhe nuk e humbet. :D

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#178 ne: 23-01-2007, 21:48:18
Nuk e di ne kam shkruar me pare se 9 faqe kush i rrihap dhe njehere..

Por dua te them se asnje gje te keqe nuk ka nese dashurohesh me shokun apo shoqen e ngushte...madje ka ane pozitive...e njeh me mire.
Une jam sot ne krahet e ish shokut tim te ngushte dhe kam lidhur jeten me te...Cdo gje super!
E rendesishme per nje lidhje eshte ..ndershmeria. sinqeriteti, besnikeria, sjellja ndersa te qenit shok apo shoqe nuk luan anje rol.

 • Postime: 287
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#179 ne: 24-01-2007, 08:28:47
Per mendimin tim, asai vajze qe e fitoi une besimin tek ajo dhe e therras shoqe per tek unë zë vend edhe me tepër se motra ime, prandai kurr nuk do beja nje poshtersi te tillë "TE DASHUROJA SHOQEN" kurr.E pershendes te gjith shoqerin time, njëkohësish pershendetje per gjith kolegt dhe koleget e forumit...kaloni bukur......... ;) ;) :perqafim

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#180 ne: 24-01-2007, 18:07:00
Te lumte goja... s'po them gje tjeter.

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#181 ne: 24-01-2007, 21:34:13
Për mendimin tim, asai vajzë qe e fitoi unë besimin tek ajo dhe e therras shoqe për tek unë zë vend edhe me tepër se motra ime, prandai kurr nuk do bëja një poshtërsi te tillë "TE DASHUROJA SHOQEN" kurr.E përshëndes te gjith shoqerin time, njëkohësish Përshëndetje për gjith kolegt dhe koleget e forumit...kaloni bukur......... ;) ;) :perqafim


Poshtersi eshte ta fyesh dhe jo ta dashurosh shoqet e ngushte.

 • Postime: 287
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#182 ne: 25-01-2007, 10:38:52
Për mua fyrja,mashtrimi,tradhtia etj. jam gjitha poshtërsi....
 Për tek unë shoqet e kan një dashuri tjetër me at vajzen qe e dashuroi..me fal erlehta...

 • Postime: 1382
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#183 ne: 19-02-2007, 12:07:30
une kam pa shum raste se nje vajz dhe nje djal kan qen shok te mir!¨¨ e pas nje viti a po muaj!¨ata jan bashku bashk!!!! nuk mundesh me qen vetem shok me nje vajz!!

 • Postime: 287
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#184 ne: 19-02-2007, 20:18:15
Ok Lola ti do te dashuroshe ne shokun e ngushta????

 • Postime: 1382
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#185 ne: 20-02-2007, 13:51:42
Ok Lola ti do të dashuroshe ne shokun e ngushta????


une jo po ka qesi rastesh sat dush......

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#186 ne: 18-07-2007, 00:24:56
Fatit nuk i dihet...
Ashtu eshte! Fatmiresisht te ndalova une se do e beje namin ti .... hmmmmm:

 • Postime: 3
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#187 ne: 18-07-2007, 03:52:56
Shume rralle ndodh qe nje miqesi e mire te kaloje ne dashuri dhe te perfundoje me sukses.Shume here shoqeria shkaterrohet pasi ne lidhjen dashurore fillon xhelozia , seksi dhe mos harro ndjenjat shoqerore jane shume te ndryshme me ndjenjat e dy te dashuruarve. Gjithmon kam menduar se bukuria e nje lidhje eshte te mesosh gjera te reja per dike ,por duke e filluar me nje shoqeri te ngushte shume gjera dihen dhe nuk ka shume vende per tu munduar te kuptosh dike.Mos harro sa do te duam dike kurre nuk do tja tregojme te gjithe te kaluaren ,por ne qofte se ajo eshte shoqa e ngushte di gjithcka per ty nuk eshte mire. ;)

 • Postime: 4313
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#188 ne: 18-07-2007, 10:56:27
Smund te them se nje shoqeri e pastert nuk mund te ekzistoje ne mes te nje mashkulli e femre, por kjo varet edhe nga afersia e te dyve. Nese ata jane aq te afert sa t'ia tregojne njeri-tjetrit gjitha fshehtesite lehte mund te kalojne edhe ne nje lidhje...psh poqese njeri nga ta deshton ne dashuri, tjetri cfare do te beje? do te shkoje ta ngushelloje dhe nga ketu lehte mund te shndrrohet ne dicka me te madhe (nga pervoja flas)... por poqese nje lidhje e tille nga shoqerimi ne dashuri behet realitet mendoj se eshte menyra me e mire sepse njihen gjate dhe pikerisht ketu ekziston misteri - te njohja, pasiqe me ane te kesaj ti e njeh personin qe do te te shoqeroje me gjase gjate tere jetes ...

 • Postime: 3
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#189 ne: 18-07-2007, 16:15:48
Shume here shoqa e ngushte tuk eshte me ajo qe dukej kur te fillon te pyesi ku ishe dhe kur do vish.Cdo njeri ka nevoj per vende ku mund te kaloje ca kohe vetem por keto vende dihen nga shoqeria e ngushte.shok shoqe jo jo jo jo jo ^o)

 • Postime: 298
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#190 ne: 13-10-2008, 08:19:46
Jo.

 • Postime: 79
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#191 ne: 13-10-2008, 13:06:11
Sme ka ndodhur dhe duke njohur veten time nuk besoj se do me ndodhe ndonjehere,megjithate nuk ka ndonje problem edhe atyre qe u ka ndodhur!

 • Postime: 262
 • Karma: +0/-0

#192 ne: 15-10-2008, 10:11:12
pse jo

do te ishte dicka e mire sepse une kam krijuar nje mendim per te, kam ndjenjur me te jam shoqeruar ne shume ambjente dhe ai meqenese ka qene shok per mua ka shfaqru tere personalitetin e tij pa u rezervuar dmth ka qene vetvetja dhe nese shoqeria do kthehej ne dashuri ne e njhnim mire nj tj, njhnim mire pikat e dobeta dhe do te pershtateshim me se miri bashke nuk do t e kishim pikpyetje qe te na benin dyshuese...

dmth e shoh si pozitive per te pasur nje lidhje bashke


 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#193 ne: 15-10-2008, 10:26:25
Mbase,nuk i dihet...Nuk mund te dashurojme pse duhet,apo pse duam,,,eshte ceshtje ndjenjash dhe jo e deshirave...gjithec ka mund te ndodhe jashta vullnetit tone...

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#194 ne: 20-10-2008, 20:22:44
Është e pashmangshme  :???

pajtohem me parafolsen

 • Postime: 90
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#195 ne: 01-11-2008, 18:32:47
po munde te dashurosh nje shok nese tan kohen rri me te dhe di gjdo gje po une e jam dashuruar ne shok

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#196 ne: 21-02-2009, 09:53:13
.. Nuk e kisha cuar mendjen ndonjehere tek kjo te them te drejten .. hmmmmm:

.. Shokun me te ngushte qe kam dhe vazhdoj te kem gjate jetes time eshte vellai im .. kam dhe 4 persona qe jane meshkuj qe mund ti quaj shoke te ngushte por asnjehere nuk i kam shikuar me ate syrin e keq .. gjithmone i shikoj sikur vellain tim..

 • Postime: 1
 • Karma: +0/-0

#197 ne: 25-06-2009, 11:23:07
e kam nje shoqe te ngusht e shum te mir folmi ne net qe nje kohe te gjat shum mir e qojm ne mes veti po te un lindi nje dashuri ndaj asaj eshe e kisha shum shtir me ja than por dikur ja thash qka ndjej per ta tash po pres qka po behet po nese nuk jeton kjo dashuri prap do te jemi shok si pepara

 • Postime: 12
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#198 ne: 26-06-2009, 12:11:29
Dashuria pervec shikimit te pare lind nga miqesia  .. Miqesia eshte ajo qe shpesh kerkon dashurine .. Dashuria ska dallime snjef arsye ajo vjen ne cdo moment ne cdo kohe ..

 • Postime: 30
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#199 ne: 05-07-2009, 13:51:46
edhe pse jom i ri :D po foLi diqka ...

Shokun/shoqen e ngusht mundesh me e dasht ... siq thane me heret zemra nuk pyet :D ...

Por nese 1 vajze/djal mundohesh ta besh femer/frajer diqka mos harroni ...

Qe shoqe/shok nuk mundesh me e pas kurr ! (Shok te vertet ama )

Temat e fundit