A do te ishit martuar me nje mashkull afrikan? - 8 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A do te ishit martuar me nje mashkull afrikan?

A do te ishit martuar me nje mashkull afrikan?

· 199 · 12893

 • Postime: 4313
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#175 ne: 07-07-2009, 14:17:09
jooo e pike  :P :D
Thua keshtu ngase nuk ke mjaft njohuri mbi zezaket LOL

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#176 ne: 07-07-2009, 14:25:36
Thua keshtu ngase nuk ke mjaft njohuri mbi zezaket LOL

cti besh kam qene me fat Brento se ato "njohuri" pune permasash do jete  :P i kam gjet te shqiptari une ne rregull kam qene sme bi ne mend per rrace te djegur pffff  :D

 • Postime: 4313
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#177 ne: 07-07-2009, 14:29:20
cti besh kam qene me fat Brento se ato "njohuri" pune permasash do jete  :P i kam gjet te shqiptari une ne rregull kam qene sme bi ne mend per rrace te djegur pffff  :D
Pa he ia gjej nje shqipetar te tille edhe Lises qe te ujdiset me Perruan o ndryshe vertete do plasi i sherr i madh.. :D

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#178 ne: 07-07-2009, 14:31:20
Pa he ia gjej nje shqipetar te tille edhe Lises qe te ujdiset me Perruan o ndryshe vertete do plasi i sherr i madh.. :D

he mo se kot ben ajo me acaru Perroin po koken te Tironci ka me e pru ska nga shko  ;)  :P

 • Postime: 4313
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#179 ne: 07-07-2009, 14:39:07
he mo se kot ben ajo me acaru Perroin po koken te Tironci ka me e pru ska nga shko  ;)  :P
Nga goje jote ne vesh te Zotit ishalla :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#180 ne: 07-07-2009, 18:00:25
Ore nuk do ju mbush mendjen ju se nuk me paguan njeri :D por bashkohem me Brentianin kur thote  No - Risk , No - Fun :D

 • Postime: 4313
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#181 ne: 08-07-2009, 11:24:28
Ore nuk do ju mbush mendjen ju se nuk me paguan njeri :D por bashkohem me Brentianin kur thote  No - Risk , No - Fun :D
Perderisa te ruan Pantera te kembet s'mund ta quash risk :P

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#182 ne: 09-07-2009, 07:02:27
jo mo se nuk eshte pantere ....se shikon eshte vetem nje kone i vogel :D

 • Postime: 7494
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#183 ne: 09-07-2009, 09:37:02
Sa oreks qe keni moj aman, si duket doni me e ndje kenaqesine thelle ne shpirt... :P LOL LOL

 • Postime: 910
 • Karma: +9/-4
 • Gjinia: Mashkull

#184 ne: 09-07-2009, 19:03:32

Meqenese tema vazhdon te kete postime dhe eshte bere e gjate, mendova te bej nje bilanc ne menyre qe te marrim vesh c'behet.
Atehere, deri tani gjendja eshte kjo.


VAJZAT QE MARTOHEN VETEM ME TE BARDHE
bonita
kenga ime
parlote
dreamm
elegance
annabela
erlehta
qershija
AnikaHair


VAJZAT QE MARTOHEN ME ZEZAKE

Kesaj fotografisë i shtohet edhe Masha.
« Editimi i fundit: 10-07-2009, 20:42:31 nga përroi »

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#185 ne: 09-07-2009, 22:29:37
,
« Editimi i fundit: 14-05-2012, 18:17:11 nga Giяliciоu$ »

#186 ne: 21-07-2009, 16:55:50
Baby rri tani moj se do zihemi keq;-))))))) une po mendoja se eshte paturpesi nga ana e Perroit qe ai nuk me ka vene vetem mua aty;-)))))))))))

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#187 ne: 21-07-2009, 17:02:41
Kesaj fotografisë i shtohet edhe Masha.

uuuu Po MISSS ku ja pe zezakun ti Perroi? :P

#188 ne: 21-07-2009, 17:04:51
E sheh ti Miss, te shenoi edhe ty ne listen e jorracisteve djali...urime e dashur, ta keshe per nder!! :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#189 ne: 21-07-2009, 17:10:00
Ketej me shume rracist qenkan,jemi minorance :P

#190 ne: 21-07-2009, 17:11:49
Nuk ka problem, jeta eshte e gjate, disa do ndryshojne me vitet...kam nje te njohur qe flet me shume mllef kuner te "zinjve"...ka dy vajza te bukura si yje dhe jeton ne Perendim...them se ato do ta perpunojne mamane me pervojat e tyre  :D

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#191 ne: 21-07-2009, 17:13:58
eehh
« Editimi i fundit: 14-05-2012, 18:17:40 nga Giяliciоu$ »

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#192 ne: 21-07-2009, 17:17:18
Nuk ka problem, jeta eshte e gjate, disa do ndryshojne me vitet...kam nje te njohur qe flet me shume mllef kuner te "zinjve"...ka dy vajza te bukura si yje dhe jeton ne Perendim...them se ato do ta perpunojne mamane me pervojat e tyre  :D

ahahaha e vertete kur te vjen hapi deren thuaj.... :D

#193 ne: 21-07-2009, 17:20:51
Si lum ne  LOL LOL

 • Postime: 2649
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#194 ne: 22-07-2009, 12:18:19
Ekspertet e seksit thone nuk kan redesi permasat,ca si shume amator po na dalin tani,,, LOL

#195 ne: 22-07-2009, 17:44:24
Ekspertet e seksit thone nuk kan redesi permasat,ca si shume amator po na dalin tani,,, LOL

Ekspertet kane te drejte... ;)

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#196 ne: 25-02-2011, 13:48:15
kurre edhe sikur te ishte mashkulli i fundit ne planet :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#197 ne: 28-02-2011, 01:49:18
Oqeani ate e thone vetem ata qe kane limite ne permasa :D

Qe thoni ju para shume pak kohesh kam njohur nje mjek nga Nigeria ...o zot sa i bukur ishte ta pije ne kupe ...po ku mi kishte dhe ato mend ....o e marr per burre o vdes :D

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#198 ne: 14-02-2013, 23:51:09
Po te ishte nga zuzuluja edhe

Temat e fundit