A do te mund te braktisnit familjen tuaj per hir te personit qe doni? - 5 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A do te mund te braktisnit familjen tuaj per hir te personit qe doni?

A do te mund te braktisnit familjen tuaj per hir te personit qe doni?

· 121 · 3642

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#100 ne: 18-05-2012, 14:10:58

shyqyr qe erdhe ti na dhe na ndricove mi goce...se deri tashi po me shtyjshin sa anej knej...tashi do i hedh te gjithe nga shkallet dhe do jetoj si di une LOL LOL

LOL LOL

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#101 ne: 18-05-2012, 14:12:47
hahah ho mi mo, dhe ti si bo sikure sdo me u bo pak fare altruiste...
plz... :D
jo tani kur te kem them une... LOL LOL

mire kur te dush ketu me ke...ik gjeje tashi ate problematiku shpejt LOL

 • Postime: 481
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#102 ne: 18-05-2012, 14:13:53
mire kur te dush ketu me ke...ik gjeje tashi ate problematiku shpejt LOL
hahahahh ok me prezanto ti ndonje, se une hic...asnje me probleme, deri tani..jane ok... :D

 • Postime: 182
 • Karma: +0/-0

#103 ne: 18-05-2012, 14:19:27
Mishel une nuk kish folur për jeten tend personale se si e ke ti sepse une as nuk mund ta dije, më duket se tema ishte për familjen tuaj, dmth jo të burrit :), apo të dashurit. Pa devijuar nga tema.

Une nuk dua te dale fituese ketu ne debat po të dale dashuria.

 • Postime: 182
 • Karma: +0/-0

#104 ne: 18-05-2012, 14:25:40
 :perqafim

Bravo Nensy shqiptarët duhet të i heqin dhe të mësohen nje herë e përgjithmone dhe të dallojnë se cfare eshte cfare, të mësohen te duanë vertetë ashtu sic duhet, e jo cfare thote bota komshija babi ose mami, zgjedhja i takon vetem individit!

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#105 ne: 18-05-2012, 14:47:36
Mishel une nuk kish folur për jeten tend personale se si e ke ti sepse une as nuk mund ta dije, më duket se tema ishte për familjen tuaj, dmth jo të burrit :), apo të dashurit. Pa devijuar nga tema.

Une nuk dua te dale fituese ketu ne debat po të dale dashuria.

sepse nuk kemi moshe per ti ngritur piedestal dashurise

 • Postime: 182
 • Karma: +0/-0

#106 ne: 18-05-2012, 15:08:18
 LOL LOL

Ti e thua se e ke bere zgjedhjen e duhur, shyqyr qe je e lumtur  :perqafim dhe ashtu deshiroj të jesh, jo te gjithe e kane fatin tënd Mshel...

Fundjave te bukur me te dashurin e jetes tënde  :)

 • Postime: 121
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#107 ne: 09-06-2012, 12:06:26
Jo

Burr hesap ka te shkosh gjen :p

#108 ne: 09-06-2012, 12:32:04
dmth, kam te drejte...???.
ja pra merni shembull te gjithe, vendosni vete per jeten tuaj...o people... :D

Nganjehere ( ? ) ja fut kot deri ne dhimbje.

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#109 ne: 09-06-2012, 22:51:33
epo edhe kot duhet me ja fut nai here mendoj une se ben dallimin midis kot dhe plot

sa per temen e kam thene Jo nuk e braktis po sdo doja qe edhe ai trapi te braktiste gje

#110 ne: 09-06-2012, 23:07:34
Kot per statistike them, se s'perben fare
problem t'ia fusesh kot, perkundrazi, mund
te jete dhe piktoreske me raste. :D

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#111 ne: 09-06-2012, 23:10:56
pse jo edhe intelktuale....nuk mendon?

Tashi kjo puna kot mu me duket i cike si thike me dy presa se mu psh me pelqe me ja fut shpesh kot,,,e kam kshu si ceshtje hobby

 • Postime: 121
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#112 ne: 09-06-2012, 23:12:42
Kot per statistike them, se s'perben fare
problem t'ia fusesh kot, perkundrazi, mund
te jete dhe piktoreske me raste. :D

Sa thelle je pergjigjur :P

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#113 ne: 09-06-2012, 23:14:15
lamia eshte cun i thelle ..kujdes po sdite not la rrezik e te mytesh

 • Postime: 121
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#114 ne: 09-06-2012, 23:15:32
lamia eshte cun i thelle ..kujdes po sdite not la rrezik e te mytesh

Me verte mi ? :(

:P

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#115 ne: 09-06-2012, 23:16:31
kshu kot pra per ceshtje hobby

#116 ne: 09-06-2012, 23:17:14
Kshtu thelle i jam fut gjithmone, gjerave. Me pelqen me u mare rrenjesisht e zhbirilisht hera heres. :D

Kot, kupton?

 • Postime: 121
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#117 ne: 09-06-2012, 23:17:20
kshu kot pra per ceshtje hobby

Ta di per nder keshtu paraprakisht :)

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#118 ne: 09-06-2012, 23:20:16
kot kjo tashi....pse bo kot aman

muhabet koti

 • Postime: 121
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#119 ne: 09-06-2012, 23:22:06
Kshtu thelle i jam fut gjithmone, gjerave. Me pelqen me u mare rrenjesisht e zhbirilisht hera heres. :D

Kot, kupton?

I rond je i rond :P

Me fal tashi se kam nje takim me Obamen .... ''  :potelefonoj ''

Michel  :perqafim

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#120 ne: 09-06-2012, 23:24:16
hajde te te puth i here

Temat e fundit