×

A duhet qe femra te jete gjithmone e degjueshme karshi nje mashkulli?

A duhet qe femra te jete gjithmone e degjueshme karshi nje mashkulli?

· 104 · 10055

  • Postime: 3250
  • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#100 ne: 13-11-2010, 22:45:23
Po tash, duhet te degjohen gjerat qe thuhen lol, dhe mos bien ne vesh te shurdhet!

Por te behet sic thot nje femer, nuk e shikoje si dicka te arsyetueshme!

  • Postime: 1439
  • Gjinia: Mashkull
DiniL
#101 ne: 13-11-2010, 23:49:02
Dhe unë jam dakort që të dëgjohen fjalët që thuhen LOL, tani edhe ndonjë budallallëk do ja falim vetes :D

  • Postime: 12348
  • Gjinia: Femer
Shej
#102 ne: 14-11-2010, 15:05:24
Cdo gje eshte reciproke  :D

per reciprocitetin jam ene une :P

  • Postime: 609
  • Gjinia: Mashkull
Ωμέγα
#103 ne: 10-02-2020, 00:14:51
Jo me doemos. Respekt reciprok por jo bindje e verber dhe pa dinjitet.
 

Ja pse femrat duhet te perdorin deodorante meshkujsh

Nisur nga InfoZRubrika E Bukura

Postimi i fundit 03-07-2020, 11:54:06
nga InfoZ
Femra ka 1 mundësi për të qenë e bukur por 1 mijë mundësi të jetë tërheqëse

Nisur nga InfoZRubrika E Bukura

Postimi i fundit 05-06-2020, 23:00:40
nga InfoZ
seks me femra te shendosha

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:27:45
nga InfoZ
Cfare duhet te dini para se te investoni?

Nisur nga albinalbanRubrika Leku

Postimi i fundit 15-05-2020, 10:57:46
nga erlehta
Avantazhet e leximit - Pse duhet te lexojme

Nisur nga M A XRubrika Letra

Postimi i fundit 08-05-2020, 20:43:47
nga erlehta