×

A duhet qe femra te jete gjithmone e degjueshme karshi nje mashkulli?

A duhet qe femra te jete gjithmone e degjueshme karshi nje mashkulli?

· 104 · 10064

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#75 ne: 01-03-2008, 12:43:16
Kane moj si nuk kane, ja ta shpjegoj pak me thjesht
Ju keni nje vellacko te vockel ne kemi nje vellacko te stermadh :D

Si thua ti kush esht me i fort vellai i vockel apo ai i madh LOL
Capkenja
#76 ne: 05-03-2008, 14:29:56
une them motra LOL

 • Postime: 3
 • Gjinia: Mashkull
CREED
#77 ne: 05-03-2008, 14:44:25
Personalisht mendoj se burri duhet te bëj ci takon burrit e gruaja te bëj ato qe i takojn asaj.(Thugette_Girl)

Kjo fjali them qe i sqaron te gjitha gjerat persa i perket kesaj teme.

 • Postime: 3
 • Gjinia: Mashkull
CREED
#78 ne: 05-03-2008, 14:50:18
UJKU te te bej nje pyetje??

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#79 ne: 05-03-2008, 15:37:43
dy po deshe
mishel
#80 ne: 12-08-2008, 11:15:13
Posi jo ...bile edhe kur ta thyj burri ne mes mos te qisi zo prej gojes...

tashi lind pyetja kete burrin gjer u be burre kush e nxorri ne drite dhe kush e edukoi???? valle te jete burri me i zgjuar se gruaja?????

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer
Stefi
#81 ne: 27-08-2008, 10:29:56
Eshte me i degjueshem nje manekin pse nuk provoni ate nje here LOL

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer
ZUZUNA
#82 ne: 27-08-2008, 11:07:48
Te degjoj gjithmon burrin???Jo ne bot nji her,,po te me thot mua hidhu nga kati i pest te hidhem une kshu hmmmmm:
Pse mos te bejem te kunderten te jen ata te degjueshem karshi nesh ;)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#83 ne: 29-09-2008, 16:08:24
Jo.

 • Postime: 80
 • Gjinia: Mashkull
Mistreci Shqiptar
#84 ne: 29-09-2008, 16:09:34
po pse jo dream :P

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull
SocialNetwork
#85 ne: 29-09-2008, 16:11:19
Duhet dhe biles duhet ti japesh dru here pas here si puna e kalit qe te zbutet mos te dale nga zinxhiri :P (shaka)

Varet se cfare duhet te degjoje por mendoj se jo ne te gjitha situatat pasi ne kohet e sotme ekziston barazia gjinore dhe femra dhe mashkulli jane njesoj dhe posedojne te njejtat te drejta.

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#86 ne: 29-09-2008, 16:13:22
po pse jo dream :P

sepse..ata..jane si puna e hoxhes..beni si them une..po mos beni si bej une.. :D :D

 • Postime: 80
 • Gjinia: Mashkull
Mistreci Shqiptar
#87 ne: 29-09-2008, 16:15:58
ee edhe un si puna  hoxhes jam hoxhe ismajl mistrec :P

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#88 ne: 15-10-2008, 14:22:10
JOO gjithmone...edhe pse ndoshta disa femra zgjedhin kete menyre vet...

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#89 ne: 15-10-2008, 14:32:12
Absolutisht jo.......se ndryshe i hum lezeti.......duhet me ja mush.....menjen.... .... :D

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#90 ne: 15-10-2008, 15:34:42
Cdo gje eshte reciproke  :D

 • Postime: 12234
Lefter
#91 ne: 15-10-2008, 17:57:57
Si thojne te na Selam e alekym Selam(dmth kur te degjojne edhe ti e degjon)ose se paku te ndijne veshet. :D LOL

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull
chorri
#92 ne: 20-10-2008, 20:18:52
Mendoj se një njeri duron aq sa i mban shpirti se ne te vërtetë disa njerëz mbajnë me shumë se disa te tjerë permbi shpatulla por unë personalish do duroja deri aty ku do të shikoja se nuk shkelej personaliteti dhe dinjiteti im sepse nuk do të duroja nëse dikush do të me vriste ndjenjat ...sigurisht njerzit e bëjnë ndonjëherë pa vetedije prandaj dhe nejriu duhet te duroje e te mundoje te arsyetoje e te kuptoje.....ne një lidhje mes dy partnereve durimi dhe mirkuptimi është celsi kryesor....

mos ke ndyshu mendim :D LOL

 • Postime: 298
 • Gjinia: Mashkull
AleksB
#93 ne: 31-10-2008, 08:52:15
Patjeter qe po :D

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull
titi10
#94 ne: 31-10-2008, 09:09:23
e rendesishme eshte  te dish te dallosh te qortueshmen ,te dish te thuash me fal te lutem etj,reciproke keto e :)
Emira
#95 ne: 31-10-2008, 20:52:19
e rëndësishme është  të dish te dallosh te qortueshmen ,të dish të thuash me fal te lutem etj,reciproke këto e :)

Piiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiikeriiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiisht!!!

 • Postime: 90
 • Gjinia: Femer
fijona
#96 ne: 31-10-2008, 22:08:13
po femra duhet te jete e degjushme po nese edhe mashkulli vepron ashtu pse jo

 • Postime: 24
 • Gjinia: Femer
✿ Romantike ✿
#97 ne: 05-12-2008, 18:38:22
Cdo gje varet nga situatat, diskutimi dhe karakteri i personit , dhe nuk mendoj se femra duhet te uli koken para mashkullit edhe kur ai e ka gabim . Mendoj se duhet te ekzistoje kompromisi nga ana e te dyve dhe respekti ndaj fjales dhe personit.

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer
Alondra
#98 ne: 06-12-2008, 12:01:25
Mendoj se ne nje cift gjeja me e rendesishme eshte besimi, pastaj mirekuptimi dhe respekti. Te dy palet duhet te dine te degjojen dhe te japin mendimin e tyre.
E c'rendesi ka nese degjohet vetem mendimi e njeres pale dhe duhet marre si mireqen?

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#99 ne: 13-11-2010, 22:32:13
Jo!!!
 

Ja pse femrat duhet te perdorin deodorante meshkujsh

Nisur nga InfoZRubrika E Bukura

Postimi i fundit 03-07-2020, 11:54:06
nga InfoZ
Femra ka 1 mundësi për të qenë e bukur por 1 mijë mundësi të jetë tërheqëse

Nisur nga InfoZRubrika E Bukura

Postimi i fundit 05-06-2020, 23:00:40
nga InfoZ
seks me femra te shendosha

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:27:45
nga InfoZ
Cfare duhet te dini para se te investoni?

Nisur nga albinalbanRubrika Leku

Postimi i fundit 15-05-2020, 10:57:46
nga erlehta
Avantazhet e leximit - Pse duhet te lexojme

Nisur nga M A XRubrika Letra

Postimi i fundit 08-05-2020, 20:43:47
nga erlehta