A duhet qe femra te jete gjithmone e degjueshme karshi nje mashkulli? - 5 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A duhet qe femra te jete gjithmone e degjueshme karshi nje mashkulli?

A duhet qe femra te jete gjithmone e degjueshme karshi nje mashkulli?

· 104 · 11905

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#100 ne: 13-11-2010, 22:45:23
Po tash, duhet te degjohen gjerat qe thuhen lol, dhe mos bien ne vesh te shurdhet!

Por te behet sic thot nje femer, nuk e shikoje si dicka te arsyetueshme!

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#101 ne: 13-11-2010, 23:49:02
Dhe unë jam dakort që të dëgjohen fjalët që thuhen LOL, tani edhe ndonjë budallallëk do ja falim vetes :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#102 ne: 14-11-2010, 15:05:24
Cdo gje eshte reciproke  :D

per reciprocitetin jam ene une :P

 • Postime: 728
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#103 ne: 10-02-2020, 00:14:51
Jo me doemos. Respekt reciprok por jo bindje e verber dhe pa dinjitet.

Temat e fundit