A duhet qe femra te jete gjithmone e degjueshme karshi nje mashkulli? - 5 - Ndjenja

×
Hyrja
Profili

A duhet qe femra te jete gjithmone e degjueshme karshi nje mashkulli?

A duhet qe femra te jete gjithmone e degjueshme karshi nje mashkulli?

· 104 · 10692

  • Postime: 3258
  • Gjinia: Mashkull

#100 ne: 13-11-2010, 22:45:23
Po tash, duhet te degjohen gjerat qe thuhen lol, dhe mos bien ne vesh te shurdhet!

Por te behet sic thot nje femer, nuk e shikoje si dicka te arsyetueshme!

  • Postime: 1439
  • Gjinia: Mashkull

#101 ne: 13-11-2010, 23:49:02
Dhe unë jam dakort që të dëgjohen fjalët që thuhen LOL, tani edhe ndonjë budallallëk do ja falim vetes :D

  • Postime: 12347
  • Gjinia: Femer

#102 ne: 14-11-2010, 15:05:24
Cdo gje eshte reciproke  :D

per reciprocitetin jam ene une :P

  • Postime: 611
  • Gjinia: Mashkull

#103 ne: 10-02-2020, 00:14:51
Jo me doemos. Respekt reciprok por jo bindje e verber dhe pa dinjitet.

Temat e fundit