A e keni gjetur partnerin tuaj ideal? - 6 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A e keni gjetur partnerin tuaj ideal?

Vizitor · 480 · 35254

A e keni gjetur partnerin tuaj ideal?

Vizitor · 480 · 35254

#125 ne: 22-04-2005, 22:21:23
Ishalla e gjen sa me shpejte, dhe ky qe kerkon ti, ishalla jam une. ;)

 • Postime: 1937
 • Karma: +0/-0

#126 ne: 23-04-2005, 08:54:25
hahahhhahha GJUMASH mor ma edhe ti si po don me me tradhtu mu mor ma po a je ti ai qe me the se ty du me te marr per nuse lool

 • Postime: 3712
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#127 ne: 23-04-2005, 11:37:06
Shpresoj ta gjej nje dite,por jo ideal.

 • Postime: 3347
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#128 ne: 24-04-2005, 06:58:37

Ishalla e gjen sa me shpejte, dhe ky qe kerkon ti, ishalla jam une. ;)


heeeeeeeeeee  plasen cokollatat dhe ketejaaaaaaaaaaaaa

 • Postime: 13
 • Karma: +0/-0

#129 ne: 25-04-2005, 15:25:34
se di valla mendoj se po ama nuk i dihet aaaaaaaa
po hala nuk i dihet mundet me kon tersisht nje mashtrim.

 • Postime: 27290
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#130 ne: 26-04-2005, 08:57:25
Per biseda personale perdorni MP ose MSN. Per thashetheme shikoni nga fundi i forumit. Heren tjeter nuk do u paralajmeroj por do u ndaloj hyrjen ketu.

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#131 ne: 26-04-2005, 09:38:20
ehe ehe ehe ehe

 • Postime: 2890
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#132 ne: 26-04-2005, 10:48:41
 hmmmm: nuk mund te them gje eshte akoma heret ;)

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#133 ne: 27-04-2005, 03:31:54
aman kush me merr mua Jojo: kaq e shemtuar sa jam?! pasiguri:

 • Postime: 2
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#134 ne: 28-04-2005, 09:15:37
tung, ju pershendes te gjitheve, dhe shpresoj se secili nga ju keni pergjigje pozitive per kete teme. Kish me kon mire me pas te njejten pergjigje edhe une, porse kisha aps qene gabim. Ka ma shume se 4 vite qe e dua nje djale, porse si duket ai nuk me ka dasht asnjehere, ka dasht autoritetin tim, ka dasht t'i tregoj botes dhe vetes se mundet me me bo per vete, porse nuk me ka dasht kurre.Ngushellimi i vetem qe me ka mbet eshte se nuk me ka than kurr ndonje fjale te keqe apo ofendim, porse deshtimi eshte evident, dhe do lere vrrage ne jeten time, ngase e kam te veshtire ta harroj, dhe te mendoj per ndonje tjeter.Ju deshiroj gjithe fatin e botes, dhe shpresoj te mos keni hallet e mia.Ju falenderoj per vemendjen,me te mira.

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#135 ne: 28-04-2005, 09:35:50
DORISS mos bej gabim ta vrasesh trurin per nje njeri te tille, se nuk te meriton. dhe jam e sigurte qe do ta harrosh :).
me falni qe dola nje cike nga tema

 • Postime: 304
 • Karma: +0/-0

#136 ne: 28-04-2005, 09:36:07
Po...........

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#137 ne: 28-04-2005, 10:24:42
Ju Pervsha ke veshet te Gjitheve se kam Pire Raki Manash e mos me beri me nerva e;) hey u du te gjitheve ne vecanti Rrushja dhe mos ma ngacemoni kete e;) Pershendetje se ka folur Alkoli sot e;)

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#138 ne: 28-04-2005, 16:01:21
Une akoma se kam gjete por Shpresoje se do e gjeje shpejte per ate kam ardhur ne kete Forum me gjete njenen a me doni moj Goca me duni se ju Premtoj se ju bleje kalin me karroce ;) shko si dreqin ja ja s'du jam mire keshtu hajt me mend ne beth ne kry* ;)

 • Postime: 1937
 • Karma: +0/-0

#139 ne: 28-04-2005, 18:51:49
hahahhhaahhahah tesh me ka ardh grupi jem ketu muahhhhhhhhhhhh dajo se je i mil po une mor te marr ty lol

 • Postime: 17
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#140 ne: 29-04-2005, 12:35:06
Une po e kam gjetur, por nuk ishte kaq e thjeshte... Dhe prandaj tani dua ta kem perjete... :)

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#141 ne: 29-04-2005, 15:53:36
arla kush ishte ai leshatok moj qet ka mare ty ja placa veshet e befes dhe ti moj si keshtu e ke tradhetu ate djalin pa flok ne kry e ;)

Rrushja ja ja moj me ban be se s'ke puthe kan tjeter atehere me len te menoje:P a the se s'done me ja fale kuje tradhetine e une pse me ja fale hajt ta fali 1 deri ne 3 por ja ma shume ;)


arla mas u nervozo naqe apo gaxhie e po lale e po cuce epo zonjushe sit theme une ty se kam ra ne bela me kete dynja me i thene naqe pse me thune naqe se s'jam malok me i the lal pse me thune se s'jam laluc me i thene xhane apo gaxhie me thote s'jame corap kuqe e keshtu jeta  nuk di ca te theme vetem ishalla gjeni fatin tuaje se puna ime u pa po mes beqoooooooooooooo ;)

 • Postime: 1937
 • Karma: +0/-0

#142 ne: 29-04-2005, 18:04:39
besa mor Marko jam ti pritu me lexu se qa ke than  po ndasht te lumshin durt lol

 • Postime: 125
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#143 ne: 30-04-2005, 10:14:11
per mendimin tim partneri ideal thjesht... does not exist.........

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#144 ne: 02-05-2005, 04:09:59
per mendimin tim partneri ideal thjesht... does not exist.........
exist exist  :lule

 • Postime: 3056
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#145 ne: 02-05-2005, 04:34:51
hmmmmm tani per tani skam gjetur gje te shof me vone mbzse ene e gjej nje hajdute ideale :P

 • Postime: 154
 • Karma: +0/-0

#146 ne: 03-05-2005, 11:18:54
Po un e kam gjet!Kam tre muj qe jam feju dhe jam femna ma e lumtun ne Bote! :)

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#147 ne: 04-05-2005, 00:17:29
Po un e kam gjet!Kam tre muj qe jam feju dhe jam femna ma e lumtun ne Bote! :)

Te trashegohesh :)

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#148 ne: 04-05-2005, 03:43:53
Po un e kam gjet!Kam tre muj qe jam feju dhe jam femna ma e lumtun ne Bote! :)
po presim llokumet

 • Postime: 125
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#149 ne: 04-05-2005, 05:56:11
Po un e kam gjet!Kam tre muj qe jam feju dhe jam femna ma e lumtun ne Bote! :)
nuk te besoj ... ku e din ti se eshte partneri ideal hajde ktu nja nji jave pas martese edhe ta shohim ne ke te njejtin mendim  

Temat e fundit