A e keni gjetur partnerin tuaj ideal? - 8 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A e keni gjetur partnerin tuaj ideal?

Vizitor · 480 · 35242

A e keni gjetur partnerin tuaj ideal?

Vizitor · 480 · 35242

 • Postime: 33
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#175 ne: 20-05-2005, 23:26:21
me keqardhje,
*idealja* nuk egziston
njerezit pelqejne dike, mendojne se ai eshte bota, eshte idealja, por po te dalin me ate person, eshte me se normale qe te ndihen te lumtur por me kalimin e kohes te gjithe e kuptojne qe s'e pelqejne me njeri-tjetrin aq shume sa mendonin,

ti mendon se e ke gjetur idealen, por rruga drejt saj, nuk mbaron kurre,..

 • Postime: 1031
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#176 ne: 01-06-2005, 11:09:53
e kam xet ne poc ve una :D  shpresoj te jet ai ideali pelxifmon :D

 • Postime: 41
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#177 ne: 01-06-2005, 14:22:47
LOL te thot dhe poc pale , ske faj ti jo ta tregoj un qefin ty sa te me vish :p

edhe un e kam gjet personin ideal Cupken zhemlen time te logel

 • Postime: 1031
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#178 ne: 02-06-2005, 20:52:34
 ^o) e mo ela he ca me bele me bele xe ....cna hices ksu si i folt se te las ni hel ta cova hunden ne vend hahahahaaa
:-* puci una tyve folt rrace  :-[

 • Postime: 282
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#179 ne: 02-06-2005, 21:08:21
po te kerkosh gjen po kerkojm po s po na hec gjo

 • Postime: 6542
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#180 ne: 03-06-2005, 17:22:25
Shpato,i ka jeta keto gjojna,te thashe iher mos u melzhit dreqqqqqqq

 • Postime: 1508
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#181 ne: 09-06-2005, 13:00:49
ne na gjejn vete mor lal...  ;)

 • Postime: 1406
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#182 ne: 09-06-2005, 13:11:39
 Jojo: Jojo:
s e   besoj fareeeeeeeeeeeeeeee ee :P

 • Postime: 1293
 • Karma: +1/-1
 • Gjinia: Femer

#183 ne: 10-06-2005, 16:21:32
E kam gjetur partnerin ideal?

Jo, kete fundjave mendoj te shkoj per psonisje nga Macy's se me thane qe c'do gje eshte sale. :D (j/k)

 • Postime: 417
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#184 ne: 14-06-2005, 23:36:06
E kam gjetur partnerin ideal?

Jo, kete fundjave mendoj te shkoj per psonisje nga Macy's se me thane qe c'do gje eshte sale. :D (j/k)

Eme te keqen xhaxhi ca po ben aty po meson he? Epo te ka faj lulka te ka faj? E do me cmim te lire idealin. lol
Leqe kot them une ti si kupto keto shprehjet me lulka. :D Plus qe ketu o forumi i cerdhes ene i kopshtit pa dreke. 90% jane beba. As keto smorrin vesh. ika ika amon .

 • Postime: 1293
 • Karma: +1/-1
 • Gjinia: Femer

#185 ne: 15-06-2005, 13:26:36
Oiiiiiii, kush erdhi....MAESTROJA.  Ta paska lene your parole officer ta perdoresh kompjuterin? :D

S'ka gja mar. Tallu me ne derisa ta shohim Pallatin 179 dhe ti msojm permenc tana batutat. :)

T'pershnes me kengen Lulebor.

 • Postime: 417
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#186 ne: 15-06-2005, 23:43:33
Oiiiiiii, kush erdhi....MAESTROJA. Ta paska lene your parole officer ta perdoresh kompjuterin?

S'ka gja mar. Tallu me ne derisa ta shohim Pallatin 179 dhe ti msojm permenc tana batutat.

T'pershnes me kengen Lulebor.

Je ba shkodrane maj burrnesh. Si je nder vedi? A je mire i fij?

Me cin po m'pershnet? Me at "Tuj shetitun Mal e Koder tuj prekun lulet gjithe me dore" ?

Ma kno iher ta nigjojm ec. Me at zanin tan BRILANT :D

Une te pershnes me kongen e Loles ;)

Pour votre pleusire madmaselle!


P.S: Ate oiiiiiiiiiiiii se mos e harro ne iher lol
« Editimi i fundit: 16-06-2005, 00:14:23 nga Maestro »

 • Postime: 1293
 • Karma: +1/-1
 • Gjinia: Femer

#187 ne: 16-06-2005, 09:26:27
Ta knoj iher? LOL. Dashke me i vdek te gjithe ne forum m'duket (se qe thoni ju zerista, une s'kam zo fare saqe ene sorrat i trem.)  :@

Teshi, se dolem prej teme, s'na the....po ti e ke gjet njeriun ideal te jetes apo ajo akoma s'ka le? :D Ene merr ca french courses. Lollll.

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#188 ne: 16-06-2005, 09:39:13
 dikur e kisha por e lash te shkonte se ajo mua nuk me dashuronte por tani jam duke pritur nje tjeter

 • Postime: 417
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#189 ne: 17-06-2005, 00:03:17
dikur e kisha por e lash te shkonte se ajo mua nuk me dashuronte por tani jam duke pritur nje tjeter
Prit gomar te mbije bar thu ti. Oiiiiiiiiiii lol Me ngja vetja si ajo Isolana kur them oiiiiii lol

Teshi, se dolem prej teme, s'na the....po ti e ke gjet njeriun ideal te jetes apo ajo akoma s'ka le?  Ene merr ca french courses. Lollll.
Citim

Oj ty te rrafte llotaria per Honolulu. Po si ska le mi. O rrit o bo sa nje naaaaaaa ca te them une. Sa koka e jote bashke me te timen.

 • Postime: 17
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#190 ne: 21-06-2005, 09:19:06
ME PLOT GOJEN
PO

 • Postime: 17
 • Karma: +0/-0

#191 ne: 21-06-2005, 09:42:54
Partner ideal nuk ekziston per mua!! Ngaqe te gjithe meshkujt njesoj jane! Nje tru kane! ;)

Per mua e ke gabim!! Problemi eshte se ti nuk ke pasur fat ;) ;)

 • Postime: 1293
 • Karma: +1/-1
 • Gjinia: Femer

#192 ne: 21-06-2005, 09:57:56
Prit gomar te mbije bar thu ti. Oiiiiiiiiiii lol Me ngja vetja si ajo Isolana kur them oiiiiii lol

Teshi, se dolem prej teme, s'na the....po ti e ke gjet njeriun ideal te jetes apo ajo akoma s'ka le?  Ene merr ca french courses. Lollll.
Citim

Oj ty te rrafte llotaria per Honolulu. Po si ska le mi. O rrit o bo sa nje naaaaaaa ca te them une. Sa koka e jote bashke me te timen.
Hej, sa per curiosita, dhe kjo nga pallati 179 eshte? :) E ka msu cuni pallatin 179 permenc.

 • Postime: 16
 • Karma: +0/-0

#193 ne: 21-06-2005, 11:38:33
kam mendu se po veq  tani nuk jam aq e sigurt ^o)

 • Postime: 13
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#194 ne: 22-06-2005, 16:30:44
Akoma............

 • Postime: 14
 • Karma: +0/-0

#195 ne: 28-06-2005, 08:16:09
po ma merr mendja

 • Postime: 55
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#196 ne: 28-06-2005, 13:06:30
jo ende ne kerkim

 • Postime: 55
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#197 ne: 09-07-2005, 16:28:30
ME PLOT GOJEN
PO
mendoj se kemi kontaktuar se bashku ne takime .......Malsori

 • Postime: 5
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#198 ne: 12-07-2005, 05:14:56
 Ideal..., e tera varet se si e perkufizon karakteri kete shprehje edhe qfar nenkupton me te! Njeriu ideal nuk ka, dhe nuk e besoj qe do te kete ndojher, por mund ta idealizoj qenia e njeriut per vetene  tij!

 • Postime: 46
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#199 ne: 15-07-2005, 04:44:40
  idealja nuk ekziston per njerezit,te gabosh eshte njerzore!
 -Une e kam tash dy vjet afer njeriun i cili eshte shume me i mire ne bote,njeriu qe me bane te lumtur e me kupton gjithmone.

  - po une jam me njeriun qe me bene te lumtur dhe e DUA SHUME. ;)

  ju uroj te gjithve fat  shume fat

Temat e fundit