A e keni gjetur partnerin tuaj ideal? - 10 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A e keni gjetur partnerin tuaj ideal?

Vizitor · 480 · 35280

A e keni gjetur partnerin tuaj ideal?

Vizitor · 480 · 35280

 • Postime: 294
 • Karma: +0/-0

#225 ne: 07-09-2005, 10:33:39
E kam gjetur dhe eshte hynore!
Inteligjente ka 2 universitete (ekonomik dhe inxhineri informatike), e bukur bjonde me sy te kalter si 1 engjell, i jepet per gjithshka dhe un e adhuroj si 1 perendesh sepse asedhe 1 femer tjeter nuk i afrohet dot as tek gishti i vogel i kembes...

#226 ne: 07-09-2005, 10:47:36
urime...bnik, eshte nje gje shume bukur kur degjon nje mashkull te flasi me kaq superlativa per te dashuren e tij...edhe pse dikush do ta merrte si dobsi...mua me pelqen ky fakt...sinqerisht pergezime... :lule

 • Postime: 1419
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#227 ne: 08-09-2005, 09:18:36
E kam gjetur dhe eshte hynore!
Inteligjente ka 2 universitete (ekonomik dhe inxhineri informatike), e bukur bjonde me sy te kalter si 1 engjell, i jepet per gjithshka dhe un e adhuroj si 1 perendesh sepse asedhe 1 femer tjeter nuk i afrohet dot as tek gishti i vogel i kembes...


po mo po ajo qenka e mire "sound to good to be true" po ti i afrohesh tek gishti i vogel apo shef enra me sy hapur ;)

 • Postime: 1293
 • Karma: +1/-1
 • Gjinia: Femer

#228 ne: 08-09-2005, 12:02:58
Hahaha, kot s'thone...LOVE IS BLIND!

Seriozisht tani...me bohet qefi per bnik2. Ka vajza ashtu sic e pershkruan ky....por jane shume shume te rralla. Dhe ato qe jane aq te rralla, pak ua dine vleren. ;) Kot s'thone, 1 guri te shtrenjte, 1 qe ja din vleren...e pastron, e llustron, e ben te ndricoje. Kurse ai qe s'ja di, e hedh me i cep e s'kujtohet per te. ;)

#229 ne: 08-09-2005, 12:18:13
po bruna....je shume e sakte...dhe eshte vertet nje gje shume e rralle kjo qe na ka shpalosur bnik..sinqerisht te ben te shpresosh se ka ende qenie si djali ne fjale....

 • Postime: 86
 • Karma: +0/-0

#230 ne: 10-09-2005, 08:21:55
VETEM NE MENDJEN TIME DHE , NDJERE NE ZEMER VETEM NE ENDERR.

 • Postime: 16
 • Karma: +0/-0

#231 ne: 10-09-2005, 12:49:45
pershendetje te gjithve

ne lidhje me temen
nuk e kam gjetur akom partneren
qe deshiroj te jete ashyu sic e imagjinoj une  

 • Postime: 1608
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#232 ne: 24-09-2005, 13:19:35
E kam gjet me kohe dhe do ta mbaj fort....  :XX Ske s'ka si baby ime!!!  perq

 • Postime: 406
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#233 ne: 28-09-2005, 14:01:44
Une per vete e kam gjetur dhe kam qellim ta mbaj fort.....eshte i mire, i sjellshem, mi ploteson gjitha deshirat, optimist.....what more could u want??? :O

 • Postime: 8132
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#234 ne: 28-09-2005, 23:00:32
Une per vete e kam gjetur dhe kam qellim ta mbaj fort.....eshte i mire, i sjellshem, mi ploteson gjitha deshirat, optimist.....what more could u want??? :O
TRU! :D
Une s'e di... duhet ta njoh me shume per te gjykuar

 • Postime: 780
 • Karma: +2/-0

#235 ne: 30-09-2005, 06:37:40
une jo per vete.... :( :(

 • Postime: 6
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#236 ne: 03-10-2005, 09:57:21
JO NUK E KAM GJETUR POR ME SHPRESEN QE DO TA GJEJE KUSH ESHTE I INTERESUAR LE DHE NUMRIN E TELEFONIT SEPSE NUK KAM SHUME KOHE QE TE MEREM ME KOMPJUTERIN PRANDAJ LE DHE KETE NUMER. 0692904132 OSE 0683126289  JAM VJOSANA NGA LAPRAKA. 20 VJECE DHE JAM NE PRITJE TE NDONJE MESAZHI OSE TE NJE TELEFONATE. JU MIRPRES ME PA DURIM O YLLAT E FORUMIT.

 • Postime: 49
 • Karma: +0/-0

#237 ne: 03-10-2005, 12:58:30
JO NUK E KAM GJETUR POR ME SHPRESEN QE DO TA GJEJE KUSH ESHTE I INTERESUAR LE DHE NUMRIN E TELEFONIT SEPSE NUK KAM SHUME KOHE QE TE MEREM ME KOMPJUTERIN PRANDAJ LE DHE KETE NUMER. 0692904132 OSE 0683126289  JAM VJOSANA NGA LAPRAKA. 20 VJECE DHE JAM NE PRITJE TE NDONJE MESAZHI OSE TE NJE TELEFONATE. JU MIRPRES ME PA DURIM O YLLAT E FORUMIT.

 :P

Kjo me kujtoj ato mesazhet ne disa prej televizioneve shqiptare...lol

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#238 ne: 03-10-2005, 13:06:56
JO NUK E KAM GJETUR POR ME SHPRESEN QE DO TA GJEJE KUSH ESHTE I INTERESUAR LE DHE NUMRIN E TELEFONIT SEPSE NUK KAM SHUME KOHE QE TE MEREM ME KOMPJUTERIN PRANDAJ LE DHE KETE NUMER. 0692904132 OSE 0683126289 JAM VJOSANA NGA LAPRAKA. 20 VJECE DHE JAM NE PRITJE TE NDONJE MESAZHI OSE TE NJE TELEFONATE. JU MIRPRES ME PA DURIM O YLLAT E FORUMIT.

Po ti mor lal ke ardhur te besh gallat me numrat e telefonit  ^o)

Shikoje njeher profilin tat se cfar thot http://www.zeriyt.com/index.php?option=com_smf&Itemid=108&action=profile;u=1233 Mashkull nga u bere femer tani  ^o)

 • Postime: 780
 • Karma: +2/-0

#239 ne: 05-10-2005, 04:14:54
o berno humbi ai...
i fute friken me duket...

 • Postime: 1382
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#240 ne: 05-10-2005, 10:39:43
po e kam qet esht djali me i mir ne krejt gjakovÚ!!! heheh ata mund ta shohin femrat vetem ne enderr!!!!  po tash e kam un!!!! ;) per vete!!!

hihihi tung

 • Postime: 780
 • Karma: +2/-0

#241 ne: 08-10-2005, 06:24:25
lum si ti..
e mjer une qe nuk po e gjej akoma....

 • Postime: 1382
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#242 ne: 08-10-2005, 06:32:22
lum si ti..
e mjer une qe nuk po e gjej akoma....

ooooooo sorry po qka me ba!! hajt se e gjon ni nuse te mir!!!

 • Postime: 2214
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#243 ne: 09-10-2005, 21:34:55
Une hic fare nuk e kam gjetur :P :P :P

 • Postime: 10
 • Karma: +0/-0

#244 ne: 13-10-2005, 07:19:29
mua me duket qe po por si ta kuptoj ai ore qe une jam partnerja ideale e tij

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#245 ne: 18-10-2005, 07:01:58
ohuuuuuuuuuuu po behen gati 5 vjet qe e kam gjetur  :)

 • Postime: 1632
 • Karma: +2/-6
 • Gjinia: Mashkull

#246 ne: 18-10-2005, 13:05:11
Lul mÚ lule po kerkoj por askund s po te shoh as  spo te gjej ndoshta te ka qu naj ErÚ. hajt_ktu:

 • Postime: 84
 • Karma: +0/-0

#247 ne: 21-10-2005, 11:19:59
una akoma jo po e kerkoj edhe tani shuh verdall por qenka gjthcka bosh
 :P

 • Postime: 313
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#248 ne: 21-10-2005, 11:23:12

ndonjeher ne jete ekziston partnerja e vertete

 • Postime: 1402
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#249 ne: 23-10-2005, 18:40:15
E kam gjetur, dhe eshte si shpirttttt. Muahhhhhhhhhhhhhhhh te syri i bukur

Temat e fundit