×

A ekziston vertetë princi i kalter qe te gjitha vajzat enderrojnë?

A ekziston vertetë princi i kalter qe te gjitha vajzat enderrojnë?

· 22 · 1098

 • Postime: 100
 • Gjinia: Femer
Harmony
ne: 21-06-2010, 00:49:01
Mendoni se ekziston princi i kalter?Dhe nqse po a mbetet gjithmone i tille? ^o) :engjell: hmmmmm:

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#1 ne: 21-06-2010, 20:52:03
Ekziston princi, por jo i kalter  :D
Nese njeriu qe kemi ne krahe na ben te lumtur eshte princ e kaluar princit  :)

Ne mbetet gjithmone i tille,,,kete e tregon vetem jeta

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#2 ne: 04-07-2012, 18:41:05
Pooo, si jo...neper libra :D

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#3 ne: 04-07-2012, 20:05:55
Pyetje si keto nuk ja vlen te pergjigjesh. Me duken pyetje nga vajza 12 ose 13 vjecare.
Po nqs princi eshte bjond, a quhet kjo ? :-)

 • Postime: 182
Xhuli*
#4 ne: 04-07-2012, 20:30:00
Pooo, si jo...neper libra :D
Pastaj si vazhdon,  hmmmmm: Po, dhe jetuan te lumtur gjithe jeten e tyre  :perqafim

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#5 ne: 04-07-2012, 20:43:11
Them qe po. :D

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull
DiniL
#6 ne: 04-07-2012, 21:50:57
ku eshte Hirushja se e kerkon princi :P

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#7 ne: 04-07-2012, 22:08:27
Akoma ekzistojne tema te tilla?  hmmmmm:

Ekziston vetem ne moshe shume te re. Ne adoleshence. Vetem atehere beson verberisht se dikush te dashuron & anasjelltas. Sepse deri ne ato momente s'ke pesuar akoma zhgenjimin e pare. Vetem ne ate moshe njeh pafajsine e dashurise. Kur rritesh kupton se dashuria nuk ekziston. Eshte thjeshte nje iluzion.  Ekziston vetem INTERESI i pergjithshem.  :)

 • Postime: 4261
Charlie
#8 ne: 05-07-2012, 00:42:42
Princi i kalter ? ...po ky sikur ka qene i bardh :D cne tani i kalter :D

 • Postime: 12234
Lefter
#9 ne: 05-07-2012, 10:26:16
Mire thote Endrra dashuria eshte iluzion... :D :D

 • Postime: 1283
Pasion
#10 ne: 05-07-2012, 11:10:44
Them qe po. :D
Mirret per baze opinioni yt,sepse beson ne baza ti :) ;)

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#11 ne: 05-07-2012, 11:13:08
Mendoni se ekziston princi i kalter?Dhe nqse po a mbetet gjithmone i tille? ^o) :engjell: hmmmmm:

Me kalimin e kohes behet blu

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#12 ne: 05-07-2012, 11:14:15
Akoma ekzistojne tema te tilla?  hmmmmm:

Ekziston vetem ne moshe shume te re. Ne adoleshence. Vetem atehere beson verberisht se dikush te dashuron & anasjelltas. Sepse deri ne ato momente s'ke pesuar akoma zhgenjimin e pare. Vetem ne ate moshe njeh pafajsine e dashurise. Kur rritesh kupton se dashuria nuk ekziston. Eshte thjeshte nje iluzion.  Ekziston vetem INTERESI i pergjithshem.  :)

Tani ka 2 gjojna ondrre, ose une kam ngel ala adoleshente ose ti je rrit para kohe

hajt shpejt zgjidh kush nga te dyja  :P :perqafim

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull
whitesnake
#13 ne: 05-07-2012, 11:32:03
Kur te bohet halla me koqe.

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#14 ne: 05-07-2012, 11:32:38
Kur te bohet halla me koqe.

do quhej xhaje mo jo princ i kalter LOL LOL

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull
whitesnake
#15 ne: 05-07-2012, 11:35:37
Tani ka 2 gjojna ondrre, ose une kam ngel ala adoleshente ose ti je rrit para kohe

hajt shpejt zgjidh kush nga te dyja  :P :perqafim

Dreqi e mori mos me thuj qe ti beso ke princi jeshil?  :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#16 ne: 05-07-2012, 11:36:49
Dreqi e mori mos me thuj qe ti beso ke princi jeshil?  :D

ke ai jeshili besoj si e gjete LOL

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull
whitesnake
#17 ne: 05-07-2012, 11:39:58
ke ai jeshili besoj si e gjete LOL

Hajd ishallah per hajer  :D
Gerti1
#18 ne: 05-07-2012, 16:16:44
Princi i kalter egziston ne pantallonat e mia.

 • Postime: 12743
Mishel...............
#19 ne: 05-07-2012, 16:33:28
ke ai jeshili besoj si e gjete LOL

:)

Pse cte keqe ka te besosh te princi i kalter , me kal dhe shpate?? pse duhet te jesh adoleshente qe te besosh kete??

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#20 ne: 04-04-2020, 06:49:04
Oj të ekzistuar, madje me dy kurora 😂😂

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#21 ne: 04-04-2020, 14:44:45
Pa nai princess te ka apo snuk ne duhet me u ndje te diskriminum 🤪
 

Këta janë KÇK-ja e vërtetë e Shqipërisë!

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 16-05-2020, 10:26:29
nga M A X
Si formohet ngjyra kalter?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 07-04-2020, 18:02:24
nga M A X
Çfarë ëndërrojnë qentë?

Nisur nga M A XRubrika Kafshet Shtepiake

Postimi i fundit 17-02-2020, 10:16:16
nga M A X
4 filma horror bazuar në histori të vërtetë

Nisur nga M A XRubrika Kinema

Postimi i fundit 25-10-2019, 00:07:50
nga M A X
Pse vajzat e mira bien në dashuri me djem të prapë!

Nisur nga M A XRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 14-10-2019, 10:17:37
nga M A X