A ekziston vertetë princi i kalter qe te gjitha vajzat enderrojnë? - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A ekziston vertetë princi i kalter qe te gjitha vajzat enderrojnë?

A ekziston vertetë princi i kalter qe te gjitha vajzat enderrojnë?

· 22 · 2024

 • Postime: 100
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

ne: 21-06-2010, 00:49:01
Mendoni se ekziston princi i kalter?Dhe nqse po a mbetet gjithmone i tille? ^o) :engjell: hmmmmm:

 • Postime: 7093
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 21-06-2010, 20:52:03
Ekziston princi, por jo i kalter  :D
Nese njeriu qe kemi ne krahe na ben te lumtur eshte princ e kaluar princit  :)

Ne mbetet gjithmone i tille,,,kete e tregon vetem jeta

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 04-07-2012, 18:41:05
Pooo, si jo...neper libra :D

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 04-07-2012, 20:05:55
Pyetje si keto nuk ja vlen te pergjigjesh. Me duken pyetje nga vajza 12 ose 13 vjecare.
Po nqs princi eshte bjond, a quhet kjo ? :-)

 • Postime: 182
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 04-07-2012, 20:30:00
Pooo, si jo...neper libra :D
Pastaj si vazhdon,  hmmmmm: Po, dhe jetuan te lumtur gjithe jeten e tyre  :perqafim

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 04-07-2012, 20:43:11
Them qe po. :D

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 04-07-2012, 21:50:57
ku eshte Hirushja se e kerkon princi :P

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 04-07-2012, 22:08:27
Akoma ekzistojne tema te tilla?  hmmmmm:

Ekziston vetem ne moshe shume te re. Ne adoleshence. Vetem atehere beson verberisht se dikush te dashuron & anasjelltas. Sepse deri ne ato momente s'ke pesuar akoma zhgenjimin e pare. Vetem ne ate moshe njeh pafajsine e dashurise. Kur rritesh kupton se dashuria nuk ekziston. Eshte thjeshte nje iluzion.  Ekziston vetem INTERESI i pergjithshem.  :)

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#8 ne: 05-07-2012, 00:42:42
Princi i kalter ? ...po ky sikur ka qene i bardh :D cne tani i kalter :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#9 ne: 05-07-2012, 10:26:16
Mire thote Endrra dashuria eshte iluzion... :D :D

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#10 ne: 05-07-2012, 11:10:44
Them qe po. :D
Mirret per baze opinioni yt,sepse beson ne baza ti :) ;)

 • Postime: 12286
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 05-07-2012, 11:13:08
Mendoni se ekziston princi i kalter?Dhe nqse po a mbetet gjithmone i tille? ^o) :engjell: hmmmmm:

Me kalimin e kohes behet blu

 • Postime: 12286
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 05-07-2012, 11:14:15
Akoma ekzistojne tema te tilla?  hmmmmm:

Ekziston vetem ne moshe shume te re. Ne adoleshence. Vetem atehere beson verberisht se dikush te dashuron & anasjelltas. Sepse deri ne ato momente s'ke pesuar akoma zhgenjimin e pare. Vetem ne ate moshe njeh pafajsine e dashurise. Kur rritesh kupton se dashuria nuk ekziston. Eshte thjeshte nje iluzion.  Ekziston vetem INTERESI i pergjithshem.  :)

Tani ka 2 gjojna ondrre, ose une kam ngel ala adoleshente ose ti je rrit para kohe

hajt shpejt zgjidh kush nga te dyja  :P :perqafim

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 05-07-2012, 11:32:03
Kur te bohet halla me koqe.

 • Postime: 12286
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 05-07-2012, 11:32:38
Kur te bohet halla me koqe.

do quhej xhaje mo jo princ i kalter LOL LOL

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 05-07-2012, 11:35:37
Tani ka 2 gjojna ondrre, ose une kam ngel ala adoleshente ose ti je rrit para kohe

hajt shpejt zgjidh kush nga te dyja  :P :perqafim

Dreqi e mori mos me thuj qe ti beso ke princi jeshil?  :D

 • Postime: 12286
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 05-07-2012, 11:36:49
Dreqi e mori mos me thuj qe ti beso ke princi jeshil?  :D

ke ai jeshili besoj si e gjete LOL

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 05-07-2012, 11:39:58
ke ai jeshili besoj si e gjete LOL

Hajd ishallah per hajer  :D

#18 ne: 05-07-2012, 16:16:44
Princi i kalter egziston ne pantallonat e mia.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19 ne: 05-07-2012, 16:33:28
ke ai jeshili besoj si e gjete LOL

:)

Pse cte keqe ka te besosh te princi i kalter , me kal dhe shpate?? pse duhet te jesh adoleshente qe te besosh kete??

 • Postime: 7093
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 04-04-2020, 06:49:04
Oj të ekzistuar, madje me dy kurora 😂😂

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 04-04-2020, 14:44:45
Pa nai princess te ka apo snuk ne duhet me u ndje te diskriminum 🤪

Temat e fundit