A ekziston vertetë princi i kalter qe te gjitha vajzat enderrojnë? - Ndjenja

×
Hyrja
Profili

A ekziston vertetë princi i kalter qe te gjitha vajzat enderrojnë?

A ekziston vertetë princi i kalter qe te gjitha vajzat enderrojnë?

· 22 · 1399

 • Postime: 100
 • Gjinia: Femer

ne: 21-06-2010, 00:49:01
Mendoni se ekziston princi i kalter?Dhe nqse po a mbetet gjithmone i tille? ^o) :engjell: hmmmmm:

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 21-06-2010, 20:52:03
Ekziston princi, por jo i kalter  :D
Nese njeriu qe kemi ne krahe na ben te lumtur eshte princ e kaluar princit  :)

Ne mbetet gjithmone i tille,,,kete e tregon vetem jeta

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 04-07-2012, 18:41:05
Pooo, si jo...neper libra :D

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 04-07-2012, 20:05:55
Pyetje si keto nuk ja vlen te pergjigjesh. Me duken pyetje nga vajza 12 ose 13 vjecare.
Po nqs princi eshte bjond, a quhet kjo ? :-)

 • Postime: 182

#4 ne: 04-07-2012, 20:30:00
Pooo, si jo...neper libra :D
Pastaj si vazhdon,  hmmmmm: Po, dhe jetuan te lumtur gjithe jeten e tyre  :perqafim

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 04-07-2012, 20:43:11
Them qe po. :D

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 04-07-2012, 21:50:57
ku eshte Hirushja se e kerkon princi :P

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 04-07-2012, 22:08:27
Akoma ekzistojne tema te tilla?  hmmmmm:

Ekziston vetem ne moshe shume te re. Ne adoleshence. Vetem atehere beson verberisht se dikush te dashuron & anasjelltas. Sepse deri ne ato momente s'ke pesuar akoma zhgenjimin e pare. Vetem ne ate moshe njeh pafajsine e dashurise. Kur rritesh kupton se dashuria nuk ekziston. Eshte thjeshte nje iluzion.  Ekziston vetem INTERESI i pergjithshem.  :)

 • Postime: 4261

#8 ne: 05-07-2012, 00:42:42
Princi i kalter ? ...po ky sikur ka qene i bardh :D cne tani i kalter :D

 • Postime: 12234

#9 ne: 05-07-2012, 10:26:16
Mire thote Endrra dashuria eshte iluzion... :D :D

 • Postime: 1283

#10 ne: 05-07-2012, 11:10:44
Them qe po. :D
Mirret per baze opinioni yt,sepse beson ne baza ti :) ;)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 05-07-2012, 11:13:08
Mendoni se ekziston princi i kalter?Dhe nqse po a mbetet gjithmone i tille? ^o) :engjell: hmmmmm:

Me kalimin e kohes behet blu

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 05-07-2012, 11:14:15
Akoma ekzistojne tema te tilla?  hmmmmm:

Ekziston vetem ne moshe shume te re. Ne adoleshence. Vetem atehere beson verberisht se dikush te dashuron & anasjelltas. Sepse deri ne ato momente s'ke pesuar akoma zhgenjimin e pare. Vetem ne ate moshe njeh pafajsine e dashurise. Kur rritesh kupton se dashuria nuk ekziston. Eshte thjeshte nje iluzion.  Ekziston vetem INTERESI i pergjithshem.  :)

Tani ka 2 gjojna ondrre, ose une kam ngel ala adoleshente ose ti je rrit para kohe

hajt shpejt zgjidh kush nga te dyja  :P :perqafim

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 05-07-2012, 11:32:03
Kur te bohet halla me koqe.

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 05-07-2012, 11:32:38
Kur te bohet halla me koqe.

do quhej xhaje mo jo princ i kalter LOL LOL

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 05-07-2012, 11:35:37
Tani ka 2 gjojna ondrre, ose une kam ngel ala adoleshente ose ti je rrit para kohe

hajt shpejt zgjidh kush nga te dyja  :P :perqafim

Dreqi e mori mos me thuj qe ti beso ke princi jeshil?  :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 05-07-2012, 11:36:49
Dreqi e mori mos me thuj qe ti beso ke princi jeshil?  :D

ke ai jeshili besoj si e gjete LOL

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 05-07-2012, 11:39:58
ke ai jeshili besoj si e gjete LOL

Hajd ishallah per hajer  :D

#18 ne: 05-07-2012, 16:16:44
Princi i kalter egziston ne pantallonat e mia.

 • Postime: 12743

#19 ne: 05-07-2012, 16:33:28
ke ai jeshili besoj si e gjete LOL

:)

Pse cte keqe ka te besosh te princi i kalter , me kal dhe shpate?? pse duhet te jesh adoleshente qe te besosh kete??

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 04-04-2020, 06:49:04
Oj të ekzistuar, madje me dy kurora 😂😂

 • Postime: 7475
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 04-04-2020, 14:44:45
Pa nai princess te ka apo snuk ne duhet me u ndje te diskriminum 🤪

Temat e fundit