A eshte mekat masturbimi? - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A eshte mekat masturbimi?

Vizitor · 77 · 2489

A eshte mekat masturbimi?

Vizitor · 77 · 2489

ne: 27-07-2012, 20:16:51
Nuk sqarohet qarte kjo pytje ne sektet fetare dhe kerkoja mendimin tuaj pasi nuk e di nqs do iki ne ferr apo jo.
A shkon ne ferr nji njeri qe masturbohet?
 
« Editimi i fundit: 28-10-2020, 00:39:06 nga M A X »

 • Postime: 1012
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 27-07-2012, 21:39:06
Po me, qe çke me te. Ne ferr po shkojne njerez qe s'kane vra nje mize me dore jo me te kene bere gjithe ate...pune. LOL

Ca e dite parajsen ti, si shpine tate LOL LOL

#2 ne: 30-07-2012, 15:48:09
Po sikur te rri pak me ty enderrimtare, a do shkoj ne parajse?
 
« Editimi i fundit: 09-11-2020, 12:07:34 nga M A X »

 • Postime: 316
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 30-07-2012, 16:47:40
a i shkreti labush ngeli gjithe diten tu i ra me dore!!!!!!

#4 ne: 30-07-2012, 16:48:09
Un e leshoj, nuk e kursej si puna jote.

 • Postime: 316
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 30-07-2012, 16:49:51
ty ste kuptoj dot a je mashkull a je femer? ske as logo asnje gje, del gjithmone qe eshte misheli ne linje....

i njejti person me duket

#6 ne: 30-07-2012, 16:51:19
Un jam enigme prandaj. Ne na Vlora kemi i far superioriteti nga ju nga Skrapari ne ket pik.

 • Postime: 316
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 30-07-2012, 16:52:19
si enderron maratonamaku

#8 ne: 30-07-2012, 16:53:09
Tashi ti kot qe hyne ketu plako, pasi as prezervativ nuk ble ngaqe kushtojne shume shtrenjte.

 • Postime: 316
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 30-07-2012, 16:54:19
hahahahahhahahahaha hah prit bakshishet ti

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 30-07-2012, 16:54:57
a i shkreti labush ngeli gjithe diten tu i ra me dore!!!!!!

 :D :D

#11 ne: 30-07-2012, 16:55:45
:D :D

Oooo hapni rrugen pasi erdhen keta hipokritet.

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#12 ne: 30-07-2012, 16:56:24
ty ste kuptoj dot a je mashkull a je femer? ske as logo asnje gje, del gjithmone qe eshte misheli ne linje....

i njejti person me duket

ca thua o llambushke?

gjithsesi kur ta gjesh eja ma rrefe

 • Postime: 316
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 30-07-2012, 16:57:50
mishel ste pelqen nje identitet por ke nevoje per dy?

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#14 ne: 30-07-2012, 16:58:22
mishel ste pelqen nje identitet por ke nevoje per dy?

une dua me shume se dy...si thua ti bej tre e me tendin?

#15 ne: 30-07-2012, 16:59:21
une dua me shume se dy...si thua ti bej tre e me tendin?

2 e gjys thuj, se ky eshte gjys njeriu.

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#16 ne: 30-07-2012, 16:59:52
ath une nuk merrem me gjysma se do me thone gjysmake

 • Postime: 316
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 30-07-2012, 17:00:44
hidh e prit e gje nuk bie hahahahahhaha

kur te le mendje ske cti besh :P

#18 ne: 30-07-2012, 17:03:43
U plakem o ti inteligjento, tani them te blej nai shpi me ato leket e pensionit qe marrim. 300.000 mij lek jan te shkretat. Dhe shpia ben 80.0000 Euro.

 • Postime: 316
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 30-07-2012, 17:04:40
a te ngel hatri te marr pak mishelin per nje kafe?

#20 ne: 30-07-2012, 17:06:48
DO PAGUSH TI?  :O

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#21 ne: 30-07-2012, 17:08:27
jo si ngelet hic

mu kujtua nje shprehje

te masturbosh do te thote te besh dashuri me njerin qe do me shume ne kete bote! Veten

dhe sipas inteligjentit une i bie te bej dashuri me ty Gerto... E prano ti ket mekat?

 • Postime: 316
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 30-07-2012, 17:08:55
jo e kam kamarierin shok e di ai qe une spaguaj kurre :D

 • Postime: 316
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 30-07-2012, 17:09:38
hhahahahahhahahahah ahah mishel dhe gerta

#24 ne: 30-07-2012, 17:10:29
jo si ngelet hic

mu kujtua nje shprehje

te masturbosh do te thote te besh dashuri me njerin qe do me shume ne kete bote! Veten

dhe sipas inteligjentit une i bie te bej dashuri me ty Gerto... E prano ti ket mekat?

E pranoj.  :)

Po na zbuloi ky inteligjenti tashi. Leje se mbaroi filmi.

Temat e fundit