A ka rendesi madhesia e penisit 🍆? - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A ka rendesi madhesia e penisit 🍆?

A ka rendesi madhesia e penisit 🍆?

· 102 · 13225

 • Postime: 12
 • Karma: +0/-0

ne: 24-07-2008, 23:04:49
A  ka rendesi madhesia e penisit ne nje marredhenie apo me shume rendesi ka pasioni.
« Editimi i fundit: 28-10-2020, 07:20:29 nga M A X »

 • Postime: 3787
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 25-07-2008, 09:12:40
A  ka rëndësi madhësia e penisit ne një marredhenie apo me shumë rëndësi ka pasioni.

Te dyja bashke... por do te thosha se me shume rendesi ka menyra se si e perdor.

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 25-07-2008, 09:41:53
Hahahaha cfare pyetje qenke e madhe moj vajze :D

Patjeter ka rendesi por........ nese nuk di ta perdore ate te shkretin le ta vari ne qafe se kot qe e ka LOL shaka

Jam dakort me Syrgjynin e rendesishme eshte sa pasionant eshte mashkulli jo cfare madhesie ka ;)

Tani perjashtoj rastet qe mezi i duket mos behemi hipokrita LOL

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 25-07-2008, 10:20:54
.
« Editimi i fundit: 06-06-2012, 15:04:54 nga ßåßygiяℓ »

 • Postime: 213
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 25-07-2008, 12:23:30
muk e  di por  me  te degjuar  e kam  nga ( grate),
burrat  krenohe  te kene  te gjate,  gratve ju  pelqen  i gjere:
RENDESI  KA  TE DISHE  TA  PERDORISH.
RENDESI KA  NDJENJA
une  skam degjuar  ndonje  femer  para  se  te  dashurohet,te  pyesi  sa  e  ke   .....?


atehere  vare   edhe  nga  tuneli?


 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 25-07-2008, 12:24:22
Pooo patjeter qe ka rendesi  :P se po nuk pati madhesin e duhur,e vetmja gje qe mund te te bej eshte vetem te te gudulisi :D

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 25-07-2008, 13:46:22

burrat  krenohe  te kenë  te gjatë,  grave ju  pëlqen  i gjerë


 LOL LOL...hera e pare qe e degjova kete fjale te urte popullore :D

 • Postime: 213
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 25-07-2008, 14:28:08
LOL LOL...hera e pare qe e dëgjova këtë fjale të urtë popullore :D
hahaha  nuk  mbai  pergjegesi,  se  nuk  eshte  e  thene nga  une ,jam  amtor- jo - prefesionist-
une  vetem  per hobi e  bej
pa  shaka- kam  pare  je  eision  "le  inne"  te  italia  uno
disa  intervista te disa  profesioniste -(porno  star)-te  gjitha  dhane te  njejten  pergjigjie.
me  mire  se  ata  boobbo.

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 25-07-2008, 14:58:59
Për mua personalisht nuk ka jo. :D


Tani mos ia fut kot po nuk pati nje permase pesatarisht te konsideruesheme cfare kenaqesie te jep ???????? (?) me vjen keq por nuk jam aspak optimiste ne kete rast :D zhgenjehesh LOL
« Editimi i fundit: 06-06-2012, 15:05:21 nga ßåßygiяℓ »

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 25-07-2008, 15:29:05
 :D
« Editimi i fundit: 06-06-2012, 15:05:41 nga ßåßygiяℓ »

 • Postime: 17
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 25-07-2008, 15:43:54
hajde tema hajde!

 • Postime: 2870
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 25-07-2008, 15:45:09
hajde tema hajde!

Mos u ngaterro me keto tema Marigo!

 • Postime: 17
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 25-07-2008, 15:46:26
Marigoja ka Gjinin  :P

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 25-07-2008, 15:49:41
size doesn't make difference...
quality yesssss..... :D

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 25-07-2008, 16:05:28
size doesn't make difference...
quality yesssss..... :D

 ;) :perqafim

 • Postime: 7497
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 25-07-2008, 20:55:28
Ka shuem rendesi per femrat dhe ne cdo takim qe mund te kete mashkulli me nje femer gjeja e pare qe ben femra i hedh syte tek organi mahkullor. :P

 • Postime: 4
 • Karma: +0/-0

#16 ne: 25-07-2008, 23:13:39
une qetu ju kisha than juve qikav, se  rendsi ka , por edhe nja mesatar nese di te luhet mire me ta ban pune njejt thuajse
, edhe juve qik po ju pys sa a madhsia qe e deshironi, ose qe mednoni qe e deshirojn qikat \?

 • Postime: 91
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 26-07-2008, 00:08:39
Po ju tregoj nje ndodhi ne lidhje me kete teme dhe vendoseni vete a ka rendesi apo jo madhesia e penisit.

Nje cift dalin per darke me nje cift tjeter. Si shaka, e dashura e ngacmon duke i thene qe e ka penisin e vogel, ky merzitet aq shume saqe cohet nga tryeza dhe iken ne shtepi. Pas pak oresh vjen e dashura. Ky eshte i shtrire ne shtrat dhe ajo sapo hyn ne dhome i flet se perse iku ashtu dhe nis perseri te beje shaka ne lidhje me madhesine e penisit te tij. Ky e kap per flokesh, me thiken qe kishte vene ne tavoline ane shtratit i pret fytin. Ama jo te prere, por e vetmja gje qe e mbante koken nga trupi ishte shtylla kurrizore.

Ceshtja shkon ne gjykate te krimeve te renda, dhe djali pandeh se u provokua. Juria e gjeti fajtor per vrasje pa paramendim dhe jo vrasje. Ndryshimi mes te dyjave eshte se vrasja pa paramendim ne kete shtet mund te denohet nga 0-25 vjet. Ky person u denua me 7, por brenda ne burg ben vetem gjysmen e denimit. Pas 3 vjetesh e 1/2 u lirua.

Kshuqe nese thoni JO, po genjeni veten :D LOL LOL

p.s. Kjo ngjarje eshte e vertete, asnje pjese e saj nuk eshte e fabrikuar.

#18 ne: 26-07-2008, 16:18:45
Ka shuem rëndësi për femrat dhe ne çdo takim qe mund te këtë mashkulli me një femër gjeja e pare qe bën femra i hedh sytë tek organi mahkullor. :P

Po ju zoti i nderuar tipi B kete nga e nxorret LOL

 • Postime: 12
 • Karma: +0/-0

#19 ne: 26-07-2008, 22:38:18
paska qene pyetje e gjetur me sa shof :perqafim :perqafim :perqafim

#20 ne: 27-07-2008, 01:35:32
po spati cilesine ska vlere sasia.

 • Postime: 3787
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 27-07-2008, 08:44:11
size doesn't make difference...
quality yesssss..... :D

po spati cilesine s'ka vlerë sasia.

Po mire... kete punen e cilesise mbase duhet ta sqaroni njecike :) Cfare kuptoni me cilesi?

#22 ne: 27-07-2008, 09:47:13
haha ckoicidence. une e kisha, nese ka tuknike madhesia behet dytesore.

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 27-07-2008, 16:12:29
po e mira ska fun moj Mishel :D, dmth po pati teknike veprimi edhe sasi trupore, do ishte me mire, apo jo? :D

kjo pune eshte si puna e veres se kuqe: e stazhonuar(barrique) eshte e mire, por edhe me gradacion te forte, akoma me mire.... :D

#24 ne: 27-07-2008, 20:04:22
Asgje nuk mora vesh LOL

Temat e fundit