A ka rëndësi madhësia e vaginës? - 2 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A ka rëndësi madhësia e vaginës?

A ka rëndësi madhësia e vaginës?

· 70 · 5545

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#25 ne: 20-06-2013, 19:08:09
e dini ate barcaleten,
i thote njoni njones a e di ti qe ajo qe ka gojen e madhe ka dhe vaginen te madhe?,.. Dhe ajo ju pergjigj ashtyyy

kur ta kapni me thoni
une se kapa

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#26 ne: 20-06-2013, 19:10:23
se veja ne dyshim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#27 ne: 20-06-2013, 19:11:03
e bera si ajo

bjonde apo brune je?
ja te shkoj shof veten ne pasqyre

kur ta kapni me thoni e mu

#28 ne: 20-06-2013, 19:13:49
Ose si shefi im:

Merr njona ne telefon shefin tim nderkohe qe un jam ke zyra e tij. Ai e ve ne speaker dhe pergjigjet.
Ajo - Bob, me dergo nji nga stafi jot te me nderroje printerin se un jam bjonde dhe nuk marr vesh nga keto gjona.
Shefi im - Lyji floket e zeza dhe boje vet.

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#29 ne: 20-06-2013, 19:14:10
bionde je bionde

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#30 ne: 20-06-2013, 19:18:08
shej te gjithve na leverdis me qene kaihere bjonde

mgjth turp nuk o.me qene...turp o me u bo lol

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#31 ne: 20-06-2013, 21:20:57
une asiher bionde

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#32 ne: 20-06-2013, 21:23:37
e mire mos u merzit

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#33 ne: 20-06-2013, 21:25:59
bionde bionde

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#34 ne: 20-06-2013, 21:27:00
e ashtu o ne fakt ....bjonden ia ki dhi nurmat gjithmone bruneve te seksi,..

sa inot qe na boni zoti brune

 • Postime: 7087
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#35 ne: 20-06-2013, 21:45:04
Eh cfare hallesh ka kjo dynja   :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#36 ne: 20-06-2013, 21:48:05
he mi erlehte ...do vish e ti te shtosh dozen e hallit tashi LOL
« Editimi i fundit: 21-06-2013, 15:03:32 nga Mishel............... »

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#37 ne: 21-06-2013, 13:51:29
bionde bionde LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#38 ne: 21-06-2013, 14:03:05
hajt se do te te kaloj ...sot e ke te keqen

neser do jesh ne rregull LOL

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#39 ne: 21-06-2013, 14:27:52
e dini ate barcaleten,
i thote njoni njones a e di ti qe ajo qe ka gojen e madhe ka dhe vaginen te madhe?,.. Dhe ajo ju pergjigj ashtyyy

kur ta kapni me thoni


hahahaaaaaaa  ...e papame je :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#40 ne: 21-06-2013, 14:47:15

hahahaaaaaaa  ...e papame je :)

e kape ti mi flutre?

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#41 ne: 21-06-2013, 14:58:14

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#42 ne: 21-06-2013, 15:02:58
he pra na e thuj edhe ne

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#43 ne: 21-06-2013, 15:03:14

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#44 ne: 21-06-2013, 15:07:42
po ti pse bo kot sikur je bionde o mishel :d

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#45 ne: 21-06-2013, 15:13:48
po ti pse bo kot sikur je bionde o mishel :d
he pra mo :D..gjasme kjo :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#46 ne: 21-06-2013, 15:16:11
ku di une ..pshesh me kos ha

ja te iki te pasqyra e banjes te shihem ca jam

me prit

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#47 ne: 21-06-2013, 15:17:18
merr nje pasqyre nga poshte, por shiko mos u ngaterro me thinjat LOL

 :perqafim :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#48 ne: 21-06-2013, 15:37:11
edhe si kuptohet qe o e modhe apo e vogel???

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#49 ne: 21-06-2013, 15:42:45
hahahaaha po cte duhet o derman sikur je mashkull

Temat e fundit