Cdo te thote te duash dike me shume se veten? - Ndjenja

×
Hyrja
Profili

Cdo te thote te duash dike me shume se veten?

Cdo te thote te duash dike me shume se veten?

· 113 · 7589

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

ne: 15-02-2011, 10:33:32
Cdo te thote te duash dike me shume se veten?

Nese pyet nje te dashuruar sa e do ai apo ajo partnerin / en me siguri do thote po me shume se veten time. E me pas kur ndahen as nuk duan t`ia dine fare. Si mendoni ju a thuhet ajo fjale sepse e ndjen me te vertete apo thuhet se ka ngelur si shprehje?

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 15-02-2011, 10:38:33
Une e besoj se te duash dike me shume se  veten do te thote:

te jesh i gatshem te perballesh me cdo situate dhe cdo gje qe te del perpara, duhet te jesh i pregatitur per te perballuar cdo sfide.

Kuptohet keta gjera i ben vetem per njeriun qe me te vertet:
-e do dhe nuk mund te jetosh pa te...
-per ate qe te eshte bere si uji qe pi...
-si frymemarrja...
-per ate tek i cili varet e ardhmja jote...
-per ate njeri qe i je perkushtuar i gjitha...
-per ate njeri qe te do kur te tjeret nuk te duan,
-qe te perkrah kur te tjeret te kthejne kurrizin...
-qe te fal cdo gabim qe ke bere,
-qe te jepet me mish dhe me shpirt,
-qe s'do mund te tradhonte kurre...

 • Postime: 12234

#2 ne: 15-02-2011, 12:49:36
Do te thote qe je totalisht budalla ,nese te shkon mendja se e do dike me shume se veten. :D

 • Postime: 12743

#3 ne: 02-08-2012, 14:38:50
qe je kokrra e budallaqes

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 02-08-2012, 15:23:45
qe je kokrra e budallaqes
qe dashuria e vertete egziston

 • Postime: 12743

#5 ne: 02-08-2012, 15:25:47
kur ta takoj do te te them

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 02-08-2012, 15:27:44
i kalove te 30 mos le nam gjeje

 • Postime: 12743

#7 ne: 02-08-2012, 15:28:31
hahahahahhahahahaha h

SDU

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 02-08-2012, 15:29:02
Qe tjetri ta merr per dobesi...ate ndjenje aq te paster qe i jep. Dhe dalim te konkluzioni i mishelit "qe je kokrra e budallaqes" per ate por kurre s'je budallaqe per veten tende.

 • Postime: 12743

#9 ne: 02-08-2012, 15:31:26
Qe tjetri ta merr per dobesi...ate ndjenje aq te paster qe i jep. Dhe dalim te konkluzioni i mishelit "qe je kokrra e budallaqes" per ate por kurre s'je budallaqe per veten tende.

sdoja ta thosha kaq hapur...

 • Postime: 12743

#10 ne: 21-09-2012, 16:56:26
Qe nuk ekziston mundesia dhe qe sinqerisht do i thoja si teksti i meposhtem

I try to make it through my life, in my way, there's you
I try to make it through these lies, and that's all I do

Just don't deny it,
Don't try to fight this ,and deal with it
and that's just part of it,

If you were dead or still alive
I don't care, I don't care
Just go and leave this all behind
Cause i swear (i swear),i don't care

I try to make you see my side
Always trying to stay in line
But your eyes see right through
That's all they do

I'm getting buried in this place
I got no room your in my face
don't say anything just go away

If you were dead or still alive
I don't care, I don't care
Just go and leave this all behind
Cause i swear (iswear) i don't care

[ instrumental ]
love changing everything
You won't be left for me x2


If you were dead or still alive
I don't care, I don't care
Just and and leave this all behind
Cause i swear(i swear)i don't care

If you were dead or still alive
I don't care(i don't care), I don't care(i don't care)
Just go ahead and leave this all behind
I don't care(i swaer), I don't care
At all...

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 21-09-2012, 17:26:30
Do te thote te jesh e lumtur

 • Postime: 266

#12 ne: 21-09-2012, 19:43:17
Une e besoj se te duash dike me shume se  veten do te thote:

te jesh i gatshem te perballesh me cdo situate dhe cdo gje qe te del perpara, duhet te jesh i pregatitur per te perballuar cdo sfide.

Kuptohet keta gjera i ben vetem per njeriun qe me te vertet:
-e do dhe nuk mund te jetosh pa te...
-per ate qe te eshte bere si uji qe pi...
-si frymemarrja...
-per ate tek i cili varet e ardhmja jote...
-per ate njeri qe i je perkushtuar i gjitha...
-per ate njeri qe te do kur te tjeret nuk te duan,
-qe te perkrah kur te tjeret te kthejne kurrizin...
-qe te fal cdo gabim qe ke bere,
-qe te jepet me mish dhe me shpirt,
-qe s'do mund te tradhonte kurre...

 :perqafim

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 21-09-2012, 20:28:16
Une e besoj se te duash dike me shume se  veten do te thote:

te jesh i gatshem te perballesh me cdo situate dhe cdo gje qe te del perpara, duhet te jesh i pregatitur per te perballuar cdo sfide.

Kuptohet keta gjera i ben vetem per njeriun qe me te vertet:
-e do dhe nuk mund te jetosh pa te...
-per ate qe te eshte bere si uji qe pi...
-si frymemarrja...
-per ate tek i cili varet e ardhmja jote...
-per ate njeri qe i je perkushtuar i gjitha...
-per ate njeri qe te do kur te tjeret nuk te duan,
-qe te perkrah kur te tjeret te kthejne kurrizin...
-qe te fal cdo gabim qe ke bere,
-qe te jepet me mish dhe me shpirt,
-qe s'do mund te tradhonte kurre...

Ku e ke bo universitetin ti goce? LOL LOL  se du me e bo edhe un aty pranej pys LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 21-09-2012, 20:30:28
Do te thote...te lesh veten pas dore :)

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 21-09-2012, 20:33:57
Do te thote...te lesh veten pas dore :)

Ekzakt miss  :D

Jo vetem kaq, se mire se e le veten pas dore per nje periudhe te shkurter ( se gjithe jeten se besoj se ndodh kurre ) LOL  po s'ta di njeri moj xhane.  :D  :perqafim

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 21-09-2012, 20:36:29
Ekzakt Enderrushe :P

Jam egoiste dhe e panegociushme ne kte pike.  :D Ama si cdo rregull qe ka nje perjashtim edhe une vetem dike do te doja me shume  :engjell:

Enderr perq

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 21-09-2012, 20:44:37
Ekzakt Enderrushe

Jam egoiste dhe e panegociushme ne kte pike.  :D Ama si cdo rregull qe ka nje perjashtim edhe une vetem dike do te doja me shume  :engjell:

Enderr perq

Cdo njeri dashuron vetem 1 her miss. Me pas, kur rritet njecik, kerkon respket,mirkuptim dhe mbeshtetje. Te duash dike me shume se veten tregon pafajesi dhe dobesi ne te njejten kohe.  :engjell:  :perqafim

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 21-09-2012, 20:53:01
Cdo njeri dashuron vetem 1 her miss. Me pas, kur rritet njecik, kerkon respket,mirkuptim dhe mbeshtetje. Te duash dike me shume se veten tregon pafajesi dhe dobesi ne te njejten kohe.  :engjell:  :perqafim

Po jo mi shoqe dashuri. Nuk e kufizova thjesht tek partneri :) Krijesen time do e doja me shume se veten, per kte e kisha une :) Pastaj dashuria respekt mirekuptim eshte...te pakten ne mendimin tim.

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 21-09-2012, 20:56:15
Po jo mi shoqe dashuri. Nuk e kufizova thjesht tek partneri :) Krijesen time do e doja me shume se veten, per kte e kisha une :) Pastaj dashuria respekt mirekuptim eshte...te pakten ne mendimin tim.

 :D Ehe, per kalamaqat e kishe ti, po edhe ato deri ne nje fare moshe i do me shume se veten se kur ta plasin buzen i thu, ec babe te shpia jote LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 21-09-2012, 21:16:17
Do te thote te kesh provuar dashurine e vertet

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 21-09-2012, 21:19:39
Po e kemi ngrene me buke e djathe kete dashuri qe thua o sheji  :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 21-09-2012, 21:25:42
skuptova, me ngaterrojne keto emoticons qe perdor me kuptu seriozitetin e ushqimit qe ha ondrre

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 21-09-2012, 21:26:55
Po e kena kalu pra ket stad.  :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 21-09-2012, 21:31:59
ath pse te duket kaq e tmerrshme te duash tjetrin me shume se veten ondrre

Temat e fundit