Çfarë bëni kur shikoni se parneri/a juaj arrin orgazmen? - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çfarë bëni kur shikoni se parneri/a juaj arrin orgazmen?

Çfarë bëni kur shikoni se parneri/a juaj arrin orgazmen?

· 189 · 15448

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

ne: 14-06-2007, 14:00:33
Ka shumë kendveshtrime ne këtë pikë. Dikush e ngadalson ritmin qellimisht, dikush e shton derisa tjetres ti merret fryma, kurse nga ana tjetër nuk dihet saktesisht se çfarë mendon ne këto momente............ .................. :D
 
« Editimi i fundit: 02-11-2020, 10:15:01 nga M A X »

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 16-06-2007, 18:34:43
hahahahahahahaha... i fusim nje pershesh me kos.lool


#2 ne: 16-06-2007, 22:59:01
jo po edhe i dore gjume dhe je ne rregull. ah pika burrit. haha

 • Postime: 138
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 17-06-2007, 22:16:16
Prishem edhe une .
Per te pare une s'shoh gje por ndjej,dhe per te qene me i sakte eshte ajo qe e ndjen qe une po prishem,  se vajzat ne pergjithesi prishen(nqs mund te quhet keshtu) pak me vone se  djemte.

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 18-06-2007, 09:52:36
hajde fjalor hajde mo Misterioz.Gru po jo se gjumin nuk me zen pa masazh.hahah

#5 ne: 25-06-2007, 09:11:10
Ti Ujku cfare ben mqs e paske ngritur pyetjen i pari LOL LOL

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#6 ne: 28-06-2007, 14:51:36
Cfare bej une????????? E kam sekret ............. :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 03-07-2007, 20:07:11
C'fare bej une?! Nuk bej ndonje gje te madhe, jo. Por thjesht e shikoj me kenaqesi dhe kenaqem per te por edhe per veten time pasi e kam cuar ate ne orgazem dhe kur kjo ndodh personi ndjehet shume mire, ndjehet i kompletuar mbas nje dore seks, ndjehet i kenaqur fizikisht, shpirterisht dhe sidomos seksualisht, dhe pse jo mbas kesaj kenaqesie, ai ndjehet gati perseri per te filluar mundjen ne shtrat nga e para. Dhe keshtu dalim te fituar te dy pasi bejme akoma me shume seks derisa ta coj ate ne orgazem apo ne prishje, perseri. :d

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 04-07-2007, 10:57:22
pupupu si qenka kjo Eleganca,te merrka shpirtin.. :)

#9 ne: 04-07-2007, 11:05:47
u lodhe ti mo....duke lexuar e kisha llafin LOL

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 04-07-2007, 11:07:22
loool u keputa, gjunjet spo me mbajn..cfar pret nga nje 67vjecar.hahah

#11 ne: 04-07-2007, 11:21:05
me qene ti 67 une sa i bi me qene o njeri se na plake me zor. rri ore se jemi ende zogj ne fluturim

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 04-07-2007, 11:24:55
Mirë moj grua po bëj si thua ti qe te shijoj fluturimin me ty. :) :perqafim

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 05-07-2007, 16:18:29
pupupu si qenka kjo Eleganca,te merrka shpirtin.. :)

Atij qe e dua dhe e dashuroj shume jo vetem qe shpirtin ja marr si ne menyre letrare edhe reale, por ja kam marre edhe zemren tashme dhe perderisa ai e ka pranuar kete atehere s'eshte kondra qe t'ja marr shpirtin ne shtrat, nese dua. :D :P

#14 ne: 05-07-2007, 18:34:40
Ca bej une...hic mos asgje :D

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#15 ne: 09-07-2007, 12:18:50
Te shikoj ne sy me endje te madhe
Ti uleret sikur je ne valle

Kur shikoj se finishi po te afron
Si padashje largohem dhe pse e di qe po me mallkon

Te puth me dashuri e te genjej me ledhatime
Serisht te fus ne ato renkime

Pres me padurim qe zjarri te te pushtoje
Serisht te mbaj ne ajer e te torturoj

Derisa me ne fund Penisi im merr komanden
Ne ato momente cdo qelize e jotja po jep grahmen

E pelqej ate moment me shume trishtim
Pasi ti je skllave e penisit tim..............

#16 ne: 10-07-2007, 14:25:38
Hic shikoj lajmet e ores 20 :00 LOL LOL

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 11-07-2007, 06:26:52
Të shikoj ne sy me endje te madhe
Ti uleret sikur je ne valle

Kur shikoj se finishi po të afron
Si padashje largohem dhe pse e di qe po me mallkon

Të puth me dashuri e te gënjej me ledhatime
Serisht te fus ne ato renkime

Pres me padurim qe zjarri te te pushtoje
Serisht te mbaj ne ajër e te torturoj

Derisa me në fund Penisi im merr komanden
Ne ato momente çdo qelize e jotja po jep grahmen

E pëlqej atë moment me shumë trishtim
Pasi ti je skllave e penisit tim..............

Kjo eshte nje nga poezite me te mira e me me kuptim qe kam lexuar nga ti, Ujku. Sa te vjen doresh per poezi te kesaj natyre more, sidomos kur seksi behet goxha objekt dhe eshte tema kryesore. Nejse ato qe kishe shkruajtur ketu ne lidhje me momentet kur nje femer vjen apo shperthen, jane te verteta. :)

#18 ne: 11-07-2007, 14:01:32
Të përshkruash procesin e mardhenies mes dy personave do të thotë te nxjerresh gjëra reale nga pervoja jote seksuale nejse m.q.s. unë e kam hapur shumë thesin si gjithmonë po tregoj dhe disa detaje te vogla.

Duke qenë se kam një lidhje prej 2 vjetësh kam vënë re disa etapa zhvillimi ne mardhenien tonë pavarsisht se te dy partneret nuk e kishin për herë të parë qe bënin mardhenie.Fillimet me thënë te drejtën unë personalisht si kam gjetur ndonjë gjë te madhe,ndodhte shpesh qe ai ose unë nuk arrinim ne atë fazen e duhur për faktin se unë druhesha goxha dhe nuk isha e lirë ne mardhenie.Mbaj mend qe me interesonte te dija vetëm qe ai te mbetej i kënaqur te arrinte orgazmen e tij (kalama qe te dy ).Pastaj u rritem unë fillova po hidhja hickla,ai filloi te kerkoj gjëra të reja tek unë duke u interesuar dhe për mua duke me futur ne një botë krejt tjetër.

Sot gjërat janë ndryshe,me shumë vlerë me kushtohet mua ne këtë mardhenie se dhe çfarë unë përjetoj sepse një femër me plot goja është kyci i një mardhenie te mirë jo vetëm nëpërmjet fanzazise (qe unë për atë e kam te shthurur)por dhe nëpërmjet asaj çka ndien vetëm ato renkimet e saja naten vonë...e mos të flasim për gjëra te tjera.

Ndodh mes nesh shpesh qe orgazmat nga te dyja palet arrihet njekohesisht dhe mund te them qe kjo është një gjë tepër e bukur ndërkohë me tepër atij i pëlqen qe unë ta arrij me pare kështu ai mund te shijoj disa çaste te paharruara siç thotë i dashuri im....
Momenti i prishjes siç e ka thënë dhe vete tema nuk e di nuk mund ta përshkruaj shumë shumë hollesisht por nëse partneri im prishet para meje unë kemgul qe këtë gjë te arrij dhe tek unë..d.m.th. te dyja palet te dalim te kenaqura.....


ehh cme bëtë te mendoj për ca gjëra me gjithë tema qe hapni LOL LOL

 • Postime: 7494
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 16-07-2007, 17:27:06
Kësaj i ka filluar prishja qe nga truri fillimisht e me pas ............ ka zbritur me poshte . LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 19
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 05-08-2007, 11:41:07
Kur e shikoj qe ajo po prishet e shtoj me shpejt ritmin...

#21 ne: 05-08-2007, 12:59:35
Qe te prishesh dhe ti :D

 • Postime: 19
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 05-08-2007, 13:38:08
Ajo është arsy secondare qe te prishem dhe un po me shum e bëj qe asaj ti dhembi :-[ :-[
« Editimi i fundit: 05-08-2007, 14:43:57 nga M A X »

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 18-08-2007, 05:19:10
rris shpejtesine(per te miren e asaj, çapkene..), e filloj e i hyp ne hu.... :D LOL LOL LOL

#24 ne: 18-08-2007, 15:49:34
hipen ti hipen po kur te kafshon kucedra..ahahaha

Temat e fundit