Çfarë bëni kur shikoni se parneri/a juaj arrin orgazmen? - 3 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çfarë bëni kur shikoni se parneri/a juaj arrin orgazmen?

Çfarë bëni kur shikoni se parneri/a juaj arrin orgazmen?

· 189 · 15449

#50 ne: 16-10-2007, 17:01:06
epo keshtu e ka jeta djalo :)

 • Postime: 68
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#51 ne: 18-10-2007, 10:49:13
Kur shof qe arrin orgazmen mundohem ta qetesoj se smbahet me ajo....Obobo dal dhe me shenja te kafshuarash pastaj..

behet xheloze dhe komshija po leri te tjerat LOL LOL LOL

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#52 ne: 03-11-2007, 10:42:50
Kur shoh qe arrin orgazmen mundohem ta qetesoj se smbahet me ajo....Obobo dal dhe me shenja te kafshuarash pastaj..

bëhet xheloze dhe komshija po leri te tjerat LOL LOL LOL


Po mire po komshija pse behet xheloze?! C'fare i ben asaj komshijes mbrapa shpines se te dashures ti, hmmmmm?! :d (Kthe Pergjigje. Thanx.)

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#53 ne: 05-11-2007, 22:12:54
i them; "Mos i dashur!! Duro dhe pak!!" Ai, pastaj: "Oooh, sikur te mundja, po s'duroj me dot!! Ti je Kulla e Parisit, ti je Washingtoni, ti je Muri i Berlinit!! Ndersa, un un jam bomba nukleare, zemer!! Gati erdhaaaaa!!" un pastaj; "Duro i dashur, duro!! Imagjino sikur un jam e ëma jote!!". Edhe, ai; "Nena e kujt???!!!!!!!" Keshtu pra, ne e shtyjm edhe per disa minuta. Sa te dobet qe jan meshkujt. Menjeher, pas ca minutash; "OOhh, oooh, aaah (...) Erdha!! I'm Tarzaaaaaaaaan!!" Tarzan, my ass!! Shikoj oren, sapo iken 5 minuta, pffffff!!

 • Postime: 1608
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#54 ne: 05-11-2007, 22:21:33
ke harru Sahatin e Benit, murin e Kines, statun e Liris, dhe piramidad e Egjiptit
#55 ne: 05-11-2007, 23:11:00
Edhe kalin e skenderbeut ku e le? LOL LOL LOL

 • Postime: 1608
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#56 ne: 06-11-2007, 19:29:12
Edhe kalin e skenderbeut ku e le? LOL LOL LOL

hahahahahahahah mishel aj llov ju!   :D

#57 ne: 07-11-2007, 11:26:20
fershkellej :D

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#58 ne: 09-11-2007, 15:20:13
Me fal qe po te pyes por nga fershellen ti: nga lart apo nga poshte  :P

#59 ne: 09-11-2007, 15:25:05
dal ne dritare Ujku dhe fershkellej :D


poti cben.....na trego pak :)

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#60 ne: 09-11-2007, 15:48:52
Shife ne avarin tim e ke  LOL LOL LOL

#61 ne: 09-11-2007, 15:52:23
ulerin re....pse te dhemb LOL LOL

 • Postime: 7494
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#62 ne: 09-11-2007, 15:58:07
Kush foli per pellitje ketu. LOL LOL LOL

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#63 ne: 09-11-2007, 16:00:21
ulerin re....pse te dhemb LOL LOL

Drejt me thone djeg pak  LOL LOL LOL

#64 ne: 09-11-2007, 17:13:43
pse re ahahah

#65 ne: 09-11-2007, 19:44:15
Kush pellet e ulerin ketu? hahahaha capi sa kurioze ke qellu mi te keqen! une spo e them ca bej se e kam sekret!

 • Postime: 6
 • Karma: +0/-0

#66 ne: 11-11-2007, 19:11:56
I jape me shume mundesi

 • Postime: 22
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#67 ne: 13-12-2007, 11:36:01
e shikoj.

 • Postime: 11
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#68 ne: 13-12-2007, 18:15:11
thjesht shtoj ritmin me e bo tjetren ta shijoj ne maksimum gjithashtu dhe un...

 • Postime: 1608
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#69 ne: 13-12-2007, 18:18:28
Per Zotin, kjo teme me ben te skuqem....


 :-[ :-[ :-[

 • Postime: 211
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#70 ne: 13-12-2007, 18:21:10
Thjeshtojani pak pyetjen plakut, se spo e kuptoj une. Me shqiptarce, he dermane.

 • Postime: 1608
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#71 ne: 13-12-2007, 18:23:30
Xha Milo, kur te thot plaka "he mre plak mbarove?" Cfare ben ti?


LOL

 • Postime: 211
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#72 ne: 13-12-2007, 18:25:44
Xha Milo, kur te thot plaka "he mre plak mbarove?" Çfarë bën ti?


LOL

Kur hajme buke e ke fjalen te keqen? apo cfare, me qarte te keqen. Se do te ta kthej pergjigjen, vetem pak me thjeshte.

 • Postime: 1608
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#73 ne: 13-12-2007, 18:28:27
hahaha si bën edhe ti gjoja... te gjith e dim qe sje aq plak i humbt po hec

Kur hajme buke e ke fjalën te keqen? apo çfarë, me qartë te keqen. Se do të ta kthej përgjigjen, vetëm pak me thjeshtë.

jo po kur shkon te kollisesh dhent

 • Postime: 211
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#74 ne: 13-12-2007, 18:31:02
hahaha si bën edhe ti gjoja sikur se di... te gjith e dim qe sje aq plak i humbtOhohoooooo ku qellon ti e ku te degjohet pushka moj cupke. Tani e kapa. Plaka ime sma ka thene kurre te keqen ate fjale, sepse e ze gjumi, dhe ne mengjes kujtohet e me thote, mbarove mo milo. E i them, mbarova te keqen mbarova po a fillojme prape?, e ajo ma kthen, u na skam pune tjeter po te me ze prape gjumi :D

Temat e fundit