×

Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!

Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!

· 1653 · 35817

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
ne: 28-08-2010, 09:12:15

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#1 ne: 26-09-2010, 18:14:36
Zemra ime e thot zemres tende qe ti je zemra e zemres time. :D

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull
DiniL
#2 ne: 26-09-2010, 19:26:31
Puc Puc :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#3 ne: 26-09-2010, 19:28:20
Me ke lenduar. ^o)

 • Postime: 277
mister x
#4 ne: 26-09-2010, 19:30:51me ke tradhetuar ...... do ta kpus koken ne cumer  :D :D :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#5 ne: 26-09-2010, 19:31:41
duhet tja them me kong apo me fjale :P
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#6 ne: 26-09-2010, 19:36:46
Me ke lenduar. ^o)

Edhe mua! :@

:-[


Jo i joti dmth... LOL

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#7 ne: 01-10-2010, 11:52:12
Nuk te dua per ate qe ti je, por per ate qe jam une kur jam prane teje.
ERELA
#8 ne: 12-10-2010, 13:29:24
une dhe ti do te jetojme perjete dhe te shihemi ne sy
se dashuria jone shkon pertej cdo fjale!

TE DUA SHUME ZEMRA IME!

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#9 ne: 12-10-2010, 20:39:13
STE DUA ...  :D

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#10 ne: 12-10-2010, 21:34:04
STE DUA ...  :D

AS UNE STE DUA LOL

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#11 ne: 13-10-2010, 16:08:30
Call me..

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#12 ne: 15-10-2010, 14:13:03
You are amazing just the way you are...(keshtu thote kenga anyway :D)

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#13 ne: 15-10-2010, 14:16:20
Can't wait 4 next week....:X

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#14 ne: 15-10-2010, 14:18:21
Can't wait 4 next week....:X

 :P Why...

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#15 ne: 15-10-2010, 14:40:38
One week away...ALONE "together"...uuhhh :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#16 ne: 15-10-2010, 15:26:57
Me bej te te dua ...  :) :P

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#17 ne: 15-10-2010, 15:30:18
sagapw zwi :P

 • Postime: 165
 • Gjinia: Femer
shkodrane
#18 ne: 15-10-2010, 18:23:38
te dua

 • Postime: 277
mister x
#19 ne: 17-10-2010, 19:10:34


kthehu ndryshe  :P

 • Postime: 292
 • Gjinia: Femer
Boreas
#20 ne: 17-10-2010, 19:13:21
where a u  :P

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#21 ne: 17-10-2010, 19:14:21
Me mire mos u kthe... :D

 • Postime: 277
mister x
#22 ne: 17-10-2010, 19:18:45


ngreje pak ato se je shume poshte  :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#23 ne: 17-10-2010, 21:47:17


"If I could be where you are" by Enya

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#24 ne: 17-10-2010, 21:54:04
behu gati :P
 

Çfarë i ndodh trupit tuaj nëse nuk hani pas stërvitjes

Nisur nga InfoZRubrika Fitness

Postimi i fundit 04-06-2020, 07:47:14
nga InfoZ
Çfarë pëlqejnë gratë te një burrë?

Nisur nga InfoZRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 26-05-2020, 12:29:47
nga InfoZ
Cfare duhet te dini para se te investoni?

Nisur nga albinalbanRubrika Leku

Postimi i fundit 15-05-2020, 10:57:46
nga erlehta
Kush dhe cfare jane Jexhuxh - Maxhuxhet?

Nisur nga M A XRubrika Libraria Islame

Postimi i fundit 07-05-2020, 13:59:31
nga M A X
Çfarë është sëmundja ‘Kawasaki’ dhe si lidhet me COVID-19

Nisur nga M A XRubrika Jeta

Postimi i fundit 12-05-2020, 08:56:22
nga M A X