×

Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!

Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!

· 1653 · 35775

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#100 ne: 14-02-2011, 10:24:40
rrasim kalamojt te vjehrra dhe ikim ne pub sot ta festojme.. :D

 • Postime: 12234
Lefter
#101 ne: 14-02-2011, 10:26:18
Love U !!!

Si te duket si shprehje?  hmmmmm:


Love me?!!!!!!   :D....ncncncnncncncn ncncnncnc.......... .. :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#102 ne: 14-02-2011, 10:45:40

Love me?!!!!!!   :D....ncncncnncncncn ncncnncnc.......... .. :D

T'i ti thuash asaj :D

Ore do me fusesh ne sherr me Miss ti apo si e ke hallin? :D :P

 • Postime: 12234
Lefter
#103 ne: 14-02-2011, 10:48:17
Hajt mo se me njeh ajo sme ze per te madhe.... :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#104 ne: 14-02-2011, 11:22:57
14 today. :) Remember it, some years ago??? :) :)

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#105 ne: 14-02-2011, 11:23:28
u ndodh te gjitheve dreamm :P

 • Postime: 165
 • Gjinia: Femer
shkodrane
#106 ne: 14-02-2011, 11:24:46
se do bejm qejf sonte si asnje nat tjeter ose me mir si per nat :P

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#107 ne: 14-02-2011, 11:26:47
Thirrem ne tel se nuk bohet nami oo... :D

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#108 ne: 14-02-2011, 11:28:29
jo aq forte mi se ma kpute.. :D

 • Postime: 12234
Lefter
#109 ne: 14-02-2011, 13:36:31
Thirrem ne tel se nuk bohet nami oo... :D


Po hec ma jep numrin se nuk bohet nami oooo............ :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#110 ne: 14-02-2011, 14:18:12

Po hec ma jep numrin se nuk bohet nami oooo............ :D

Shko merre ne prishtine.. :D

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#111 ne: 14-02-2011, 16:51:26
je e vogel ritu edhe cik se po pres une.. :D :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#112 ne: 15-02-2011, 08:37:31
JE ME I MIRI ZEMER :)

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#113 ne: 15-02-2011, 08:45:37
Thank you. X

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#114 ne: 15-02-2011, 15:08:13
sa rrijme kot hajd ta bejme nje here kot... :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#115 ne: 16-02-2011, 13:25:18

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#116 ne: 16-02-2011, 14:38:28
ngreji kembet zemra ime... :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#117 ne: 17-02-2011, 22:55:50

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#118 ne: 17-02-2011, 23:01:44
I always tell the truth. Even when I lie.  ;)  ;)  ;)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#119 ne: 17-02-2011, 23:13:03
Asgje.

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#120 ne: 17-02-2011, 23:56:17
xhvishu... :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#121 ne: 18-02-2011, 08:51:39
Mirmengjes zemra ime!

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#122 ne: 18-02-2011, 12:00:10
kam ble qepe te njoma a do ma besh nje byrek... :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#123 ne: 18-02-2011, 16:11:55
Sinéad O'Connor - Nothing Compares 2U

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#124 ne: 18-02-2011, 19:13:28
o ta hongsha cajcen :P
 

Çfarë i ndodh trupit tuaj nëse nuk hani pas stërvitjes

Nisur nga InfoZRubrika Fitness

Postimi i fundit 04-06-2020, 07:47:14
nga InfoZ
Çfarë pëlqejnë gratë te një burrë?

Nisur nga InfoZRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 26-05-2020, 12:29:47
nga InfoZ
Cfare duhet te dini para se te investoni?

Nisur nga albinalbanRubrika Leku

Postimi i fundit 15-05-2020, 10:57:46
nga erlehta
Kush dhe cfare jane Jexhuxh - Maxhuxhet?

Nisur nga M A XRubrika Libraria Islame

Postimi i fundit 07-05-2020, 13:59:31
nga M A X
Çfarë është sëmundja ‘Kawasaki’ dhe si lidhet me COVID-19

Nisur nga M A XRubrika Jeta

Postimi i fundit 12-05-2020, 08:56:22
nga M A X