Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?! - 6 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!

Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!

· 1653 · 50327

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#125 ne: 18-02-2011, 19:27:54
je jeta ime :)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#126 ne: 18-02-2011, 19:53:15
shtyhu pak te futet dhe kjo tjetra ne zemren time.. :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#127 ne: 18-02-2011, 20:11:08
:(

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#128 ne: 18-02-2011, 20:27:03
 :engjell:

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#129 ne: 19-02-2011, 22:06:29

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#130 ne: 20-02-2011, 00:08:48
SE SHPEJTI........

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#131 ne: 20-02-2011, 00:19:59
ti mshikon un tshikoj ok kur do prekemi se vdiq.. :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#132 ne: 20-02-2011, 20:42:40

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#133 ne: 20-02-2011, 23:17:35
te dua o loqki jem :)

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#134 ne: 21-02-2011, 12:03:55
kiss me throw the rain.

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#135 ne: 21-02-2011, 12:59:14
une dhe pa ty u knaqa mbreme.. :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#136 ne: 21-02-2011, 15:14:10

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#137 ne: 21-02-2011, 20:32:11
ti futa duart ne prize po u vonove :)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#138 ne: 22-02-2011, 22:07:06

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#139 ne: 23-02-2011, 12:35:06
shume keq qe sjemi afer :P

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#140 ne: 23-02-2011, 12:46:33

Baby I'm waiting you :D ...

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#141 ne: 23-02-2011, 14:39:00
kur do te vish zemer prap:)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#142 ne: 23-02-2011, 15:12:03
Call me

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#143 ne: 23-02-2011, 15:31:49
alooo mdegjon :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#144 ne: 23-02-2011, 22:41:55

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#145 ne: 23-02-2011, 23:49:33
t'kam shpirt :)

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#146 ne: 24-02-2011, 01:37:56
flej flej

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#147 ne: 24-02-2011, 10:22:23
bebi im i vockel, miss you right now :(

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#148 ne: 24-02-2011, 10:48:49
Sonte gonna be a good night

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#149 ne: 24-02-2011, 11:17:05
miss u

Temat e fundit