Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?! - 58 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!

Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!

· 1653 · 41965

 • Postime: 1158
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1425 ne: 26-06-2013, 22:16:15
Fitoi Edi, ra seksi!

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1426 ne: 26-06-2013, 22:56:05
Naten e mire shpirt

 • Postime: 1158
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1427 ne: 26-06-2013, 23:04:10
Naten e mire shpirt

Dhe, asgje ne lidhje me Edin?

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#1428 ne: 26-06-2013, 23:07:46
ne tel tim ora o 11.11 lol

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1429 ne: 26-06-2013, 23:11:03
Edi vdeksh per mua

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#1430 ne: 26-06-2013, 23:11:46
edi o ai * do ti ri lol

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1431 ne: 26-06-2013, 23:15:16
ca?

 • Postime: 1158
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1432 ne: 26-06-2013, 23:23:35
edi o ai * do ti ri lol

Perkthimi: Edi, eja e bej seks me mua.

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#1433 ne: 26-06-2013, 23:24:31
ta thashe me dialekt peze qe te shplafte shpanuklla jarebi

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1434 ne: 26-06-2013, 23:25:01
Bondi ai lav ju

 • Postime: 1158
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1435 ne: 26-06-2013, 23:25:48
Bondi ai lav ju

No no no, Aj lav Berisha.

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1436 ne: 26-06-2013, 23:28:08
 ai lav ju, ju lav mi, berisha lav as

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1437 ne: 26-06-2013, 23:28:31
Dhe, asgje ne lidhje me Edin?

per Edin e kisha...po ja thash te veshi :P

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#1438 ne: 26-06-2013, 23:29:27
a.thu nigjo ka ai vesh ai?

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1439 ne: 26-06-2013, 23:31:41
e nigjut ju ..jo ai LOL

 • Postime: 1158
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1440 ne: 26-06-2013, 23:32:29
ai lav ju, ju lav mi, berisha lav asJes maj lav....ui lav him end hi lav os

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1441 ne: 26-06-2013, 23:34:53
Jes maj lav....ui lav him end hi lav os

Ja min karlek

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1442 ne: 18-07-2013, 10:30:51

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#1443 ne: 18-07-2013, 12:28:08
qe e dua do i thosha patjeter  :engjell:

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#1444 ne: 18-07-2013, 13:36:28

 • Postime: 1280
 • Karma: +0/-0

#1445 ne: 03-08-2013, 20:19:03
ERDHA per 10 min! :)

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#1446 ne: 04-08-2013, 11:36:38
nuk e di as vete..se kam shume emocione ne kete momente :P

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1447 ne: 04-08-2013, 11:55:10
Te kam zemer!

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#1448 ne: 04-08-2013, 12:02:33
kujdes fjalorin moj flutur :-[

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#1449 ne: 04-08-2013, 22:51:03
vetem sot kuptova sa shume vlej per ty!
me fal per cdo budallallik qe goja ime e pafre leshon

kurre sdo e harroj fytyren,syte e tu pas tmerrit qe pe......dhe une si karagjoze te thashe
-nuk iki kollaj jo....

edhe pse ti sdo kesh mundesine ti lexosh keto fjale.....une do di ti shpreh me gjeste


flm i dashur gjysma ime!

Temat e fundit