Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?! - 59 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!

Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!

· 1653 · 41935

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1450 ne: 05-08-2013, 14:49:36

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#1451 ne: 14-08-2013, 11:04:03
Zemer behu gati se po vij.... :D :D :D

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1452 ne: 14-08-2013, 11:38:09
Sot ishe si shpirt  ;)

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1453 ne: 14-08-2013, 11:39:52
kujdes fjalorin moj flutur :-[

E di..duhet te perdor fjale te huaja...i love u. :D

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#1454 ne: 14-08-2013, 11:56:48
Miii tuuu mi tuuu  :D :D

#1455 ne: 16-08-2013, 15:20:29
do ti thoja ta hongsha xhemlen  :P

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#1456 ne: 19-08-2013, 20:04:07

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#1457 ne: 23-08-2013, 15:17:47

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#1458 ne: 23-08-2013, 19:48:40
te dua me shume se komshien :P

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1459 ne: 27-08-2013, 14:39:25
Plani 2 ?? (Nese e lexon anyway)

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1460 ne: 27-08-2013, 14:43:22
Plani 2 ?? (Nese e lexon anyway)

Te kunderten e planit 1 sigurisht :P

 :perqafim

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1461 ne: 27-08-2013, 15:24:47
Ne kte moment nuk dua asnje.. :D

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#1462 ne: 28-08-2013, 16:40:33
Shko ne WU dhe dergo ca mjete.... :D :D

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1463 ne: 28-08-2013, 17:14:23
Do i them qe tashme e kam humbur perkufizimin e dashurise  :(

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#1464 ne: 29-08-2013, 16:16:04
Ne kte moment nuk dua asnje.. :D
..qenke me ato moj..?

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1465 ne: 29-08-2013, 17:25:43

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#1466 ne: 31-08-2013, 12:58:36
do i.thoja yll me 5 cepa te kom

ti ca me ke mu?

 • Postime: 266
 • Karma: +0/-0

#1467 ne: 31-08-2013, 15:50:59
yll me 5 cepa  mo edhe u  :P

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#1468 ne: 05-09-2013, 14:59:08
nga emocionet do me mblidhej nje lemsh ne gryke e nuk do i thoja asnje fjale.. :P

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1469 ne: 05-09-2013, 15:49:32
Ja them ke veshi  ;)

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#1470 ne: 10-09-2013, 22:18:18
..

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#1471 ne: 13-09-2013, 15:12:25
ma bej dreken gati po shume shpejt se kam shume pune :D

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#1472 ne: 13-09-2013, 15:48:08

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#1473 ne: 13-09-2013, 19:54:09
do i thosha..ec aty ;)

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#1474 ne: 13-09-2013, 22:02:01
ik andej o grens se mja more erzin dashurorit lol

Temat e fundit