Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?! - 60 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!

Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!

· 1653 · 41934

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1475 ne: 25-09-2013, 16:20:27

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#1476 ne: 26-09-2013, 15:13:13
Pajtohem me Dreamken... :D :D

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#1477 ne: 26-09-2013, 20:20:33
mbaje veten se ka edhe me keq se ty... :S

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#1478 ne: 23-10-2013, 09:55:56
one in a milion.....

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#1479 ne: 29-10-2013, 14:20:49
ta bejme njehere naten dite? :P

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#1480 ne: 29-10-2013, 14:25:07
Do thoja ate duhet thene....

ti dhe une perjete...

A&A  :)

 • Postime: 470
 • Karma: +0/-0

#1481 ne: 29-10-2013, 14:25:54
ketu spo ju ngacmoj... se grensi qeka xeloz edhe paska tendence me e personalizu biseden mety mishel.... bofshi qef ishalla :D     LOL

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#1482 ne: 29-10-2013, 14:28:14
mua me ngacmo sa te duash po mishelin kujdes se kam nje magazine me tritol  :P

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#1483 ne: 29-10-2013, 14:31:17
ky grensi del hapur fare or ti...cti bej une

ngela tu e mulu me gjethe fiku po prape zbulut del LOL

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#1484 ne: 29-10-2013, 14:32:06
pse moj une shume larg e larg  shprehem :P

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#1485 ne: 29-10-2013, 14:35:16
bah...aq larg sa ska gomar qe se nuhat

kshu vazhdo ti te keqenn LOL

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#1486 ne: 29-10-2013, 14:36:26
ja se e rregulloj menjehere situaten...do bej gjoja nuk te njoh fare dhe keshtu nuk do marrin vesh asgje  :D

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#1487 ne: 29-10-2013, 14:43:19
hahahaha

ashtu bej Grens, kujdes kur kalon afer , mos mi prek floket :D

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#1488 ne: 29-10-2013, 14:45:44
pse nuk prezantohesh njehere..si anetare e re qe je duam te dime kush,nga je?..pse je..? e shume gjera te tjera te kesaj natyre hmmmmm:

 • Postime: 470
 • Karma: +0/-0

#1489 ne: 29-10-2013, 14:46:51
mua me ngacmo sa te duash po mishelin kujdes se kam nje magazine me tritol  :P
o grens taleban kamikaz je ti? ....po sben robi kshu per pak p

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#1490 ne: 29-10-2013, 14:47:45
o Grens para se ta hudhesh ne ere...lere te thote amanetet e fundit

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#1491 ne: 29-10-2013, 14:48:48
p eshte pika qe nuk duroj :)

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#1492 ne: 29-10-2013, 14:49:26
o Grens para se ta hudhesh ne ere...lere te thote amanetet e fundit
..po me dhimbsen banoret e pallatit :P

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#1493 ne: 29-10-2013, 14:49:36
Nga P fillon jeta dhe ne te P shkojme ..dmth mbaron

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#1494 ne: 29-10-2013, 14:50:10
..po me dhimbsen banoret e pallatit :P

tani edhe kamikaz edhe gjynafqar...nuk quhet

 • Postime: 470
 • Karma: +0/-0

#1495 ne: 29-10-2013, 14:51:43
une e dua p-ne ...edhe pse ta jep e ta merr jeten...eshte filozofia humane....do ate gjone qe ne fund te fundit do e mundi :D :P

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#1496 ne: 29-10-2013, 14:51:53
ndoshta ka shtepi private dhe zgjidhet lehte problemi :P

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#1497 ne: 29-10-2013, 14:52:33
une e dua p-ne ...edhe pse ta jep e ta merr jeten...eshte filozofia humane....do ate gjone qe ne fund te fundit do e mundi :D :P
..e ke fjalen per Partine ti apo..qe te moskeqkuptohemi e kam fjalen

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#1498 ne: 29-10-2013, 14:55:13
N Sync - This I Promise You

kete do i thoja...pavaresisht zhurmes qe po bejne keta te dy lart

 • Postime: 470
 • Karma: +0/-0

#1499 ne: 29-10-2013, 15:00:23
..e ke fjalen per Partine ti apo..qe te moskeqkuptohemi e kam fjalen
grens me duket se ne latinisht quhet Pubis...eshte nje gje shume e bukur , e mahnitshme dhe qe une e adhuroj.....

Temat e fundit