Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?! - 63 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!

Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!

· 1653 · 41894

 • Postime: 470
 • Karma: +0/-0

#1550 ne: 31-10-2013, 08:25:20
tani i them  miremengjes duke i peshperitur ne vesh :)

#1551 ne: 31-10-2013, 08:45:15
You've been coolin', baby, I've been droolin',
All the good times I've been misusin',
Way, way down inside,
I'm gonna give you every inch of my love,
Gonna give you my love.

Wanna Whole Lotta Love

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#1552 ne: 31-10-2013, 08:50:01

 • Postime: 470
 • Karma: +0/-0

#1553 ne: 01-11-2013, 01:58:32

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#1554 ne: 01-11-2013, 11:48:53

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#1555 ne: 01-11-2013, 12:05:04
ec atY ;)

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#1556 ne: 01-11-2013, 13:29:14
une eci te rruga ime...ti te e jotja

dy paralele qe s'bashkohen kurre Grenso :)

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#1557 ne: 01-11-2013, 13:31:52
ndoshta do gjendet nje pike.. :P

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#1558 ne: 01-11-2013, 13:32:37
pika mund te gjinden sa te duash.....nese ka deshire

ceshtja qendron se deshira eshte:

X x 0 =....  :D

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#1559 ne: 01-11-2013, 13:34:58
une kam mendim te kundert ne kete pike...por çdo dite e re kismet i ri ;)

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#1560 ne: 01-11-2013, 14:46:27
mos mi vidh shprehjet e mia....:P

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#1561 ne: 01-11-2013, 17:40:52
ku i ke keto shprehje se nuk po i shoh ne asnje vend? :(

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#1562 ne: 01-11-2013, 18:50:43
Jane aty ku duhet te jene!

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#1563 ne: 01-11-2013, 22:31:33
se e dua me shume se atdheun :P

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#1564 ne: 06-11-2013, 16:28:17

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#1565 ne: 15-11-2013, 10:59:32
ARDITI GJEBREA & INVA MULA - TE DUA

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#1567 ne: 30-11-2013, 19:45:38
mua me duhet shpirti i qenies njerezore jo trupi..
                                                             GRENS

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1569 ne: 02-12-2013, 10:21:47
Fjala te dua s'ka kuptim
Nese s'ta them ty o shpirti im
Mos me kerko n'terr,mos me kerko n'drit
Veje doren n'zemren tende
Dhe thirrem o shpirt,aty jam

Te Dua Kur Qan
Dhe Kur Qesh
Te Dua Kur Flet
Dhe Kur Hesht
Te Dua,Te Dua
Keshtu Si Je
Merre Zemren Time
Se Per Ty Po Rreh.  :-)

 • Postime: 470
 • Karma: +0/-0

#1570 ne: 02-12-2013, 18:26:52
une i them 'listen to your heart'
  s'e kam per kengen ;)  por per shprehjen ne tere kuptimin e   saj

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#1571 ne: 03-12-2013, 11:35:32

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#1572 ne: 03-12-2013, 20:03:47
i tha te gjitha kjo.. :P

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#1573 ne: 03-12-2013, 20:28:57
Je e vetmja drite ne erresiren e paskajshme

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#1574 ne: 03-12-2013, 20:29:28
kush mo se me pushoj zemra :S

Temat e fundit