Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?! - 64 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!

Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!

· 1653 · 41641

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#1575 ne: 03-12-2013, 20:30:07
Ai

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#1576 ne: 03-12-2013, 20:31:32
po theksoje pra se na bere me zemer... :D

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#1577 ne: 03-12-2013, 20:33:58
E theksova....fli i qete tani

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1578 ne: 03-12-2013, 20:34:13
syt e tu..syt e tu..me gjith dritat qe kam par..
me gjith lum liqenet blu
shembellejn..syt e tu

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#1579 ne: 03-12-2013, 20:35:39
po i kendon syve te komshiut ti? :P

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1580 ne: 03-12-2013, 20:37:07
Po pra ..ti pash me dylbi  :P

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#1581 ne: 03-12-2013, 20:37:58
une i kam sterr te zeza.. :engjell:

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1582 ne: 03-12-2013, 20:38:58
isha pa syze  :P

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#1583 ne: 03-12-2013, 20:41:24
hiq syzet dhe vish rrobat :-[

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1584 ne: 03-12-2013, 20:42:44
me rroba jam..s'te punokan as ty syte ? :P

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#1585 ne: 03-12-2013, 20:43:38
isha pa syze ne fakt

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#1586 ne: 03-12-2013, 20:44:17
Te duaa ....IK PIRDHU TASHI

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1587 ne: 03-12-2013, 20:44:56
veri atehere

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#1588 ne: 03-12-2013, 20:49:24
Te duaa ....IK PIRDHU TASHI
..tek komshia e ke fjalen? :engjell:

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1589 ne: 03-12-2013, 21:16:43
edhe une

 • Postime: 470
 • Karma: +0/-0

#1590 ne: 03-12-2013, 22:26:07
me heshtje mundohem te transportoj ca vale :P ....

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#1591 ne: 05-12-2013, 10:32:29

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1592 ne: 23-12-2013, 17:51:43
Sinéad O'Connor - Nothing Compares 2U

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#1593 ne: 24-12-2013, 12:22:31
..ty nuk te zevendeson askush..asnjehere.. kushdo e sido qofte....kete ta mbash mend gjithmone.. :engjell:

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#1594 ne: 24-12-2013, 12:23:20
..ty nuk te zevendeson askush..asnjehere.. kushdo e sido qofte....kete ta mbash mend gjithmone.. :engjell:

ta fiksoj mire o ?? :P

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#1595 ne: 24-12-2013, 12:24:53
fort dhe jo mire por shume mire se gati harrova.. :perqafim

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#1596 ne: 24-12-2013, 12:29:05
ok po i vej ca gozhda ....ose po e muros fare , te biem rehat e ti e une hahahahaha

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#1597 ne: 24-12-2013, 12:30:35
ti ke hyre ne komplet qenien time..shpirterisht. .por vetem fizikisht nuk e di a do kemi ate shans(une te pakten).. hmmmmm:

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#1598 ne: 24-12-2013, 13:38:43
ti ke hyre ne komplet qenien time..shpirterisht. .por vetem fizikisht nuk e di a do kemi ate shans(une te pakten).. hmmmmm:

ncuqqqqq  :D

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#1599 ne: 25-12-2013, 23:47:15
ka raste qe mendoj se nuk do ndodhe...por kalon shume shpejt ai moment :S

Temat e fundit