×

Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!

Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!

· 1653 · 35818

  • Postime: 1752
  • Gjinia: Femer
Parloté
#1650 ne: 02-02-2020, 22:55:19
Jeg elsker dig. :D

  • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#1651 ne: 06-02-2020, 09:42:24
Kur do flasim? hmmmmm:

  • Postime: 1752
  • Gjinia: Femer
Parloté
#1652 ne: 06-02-2020, 10:49:13
Skam ca ti them se te tera Ja kam thene te poshtres... lol
Thuaja edhe një herë, nga fillimi 😛


Tema: nuk do i thoja gjë se do i shihte të gjithat në sy e buzëqeshje 🙂
 

Çfarë i ndodh trupit tuaj nëse nuk hani pas stërvitjes

Nisur nga InfoZRubrika Fitness

Postimi i fundit 04-06-2020, 07:47:14
nga InfoZ
Çfarë pëlqejnë gratë te një burrë?

Nisur nga InfoZRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 26-05-2020, 12:29:47
nga InfoZ
Cfare duhet te dini para se te investoni?

Nisur nga albinalbanRubrika Leku

Postimi i fundit 15-05-2020, 10:57:46
nga erlehta
Kush dhe cfare jane Jexhuxh - Maxhuxhet?

Nisur nga M A XRubrika Libraria Islame

Postimi i fundit 07-05-2020, 13:59:31
nga M A X
Çfarë është sëmundja ‘Kawasaki’ dhe si lidhet me COVID-19

Nisur nga M A XRubrika Jeta

Postimi i fundit 12-05-2020, 08:56:22
nga M A X