Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?! - 67 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!

Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!

· 1653 · 48367

  • Postime: 1753
  • Karma: +10/-4
  • Gjinia: Femer

#1650 ne: 02-02-2020, 22:55:19
Jeg elsker dig. :D

  • Postime: 2187
  • Karma: +44/-30

#1651 ne: 06-02-2020, 09:42:24
Kur do flasim? hmmmmm:

  • Postime: 1753
  • Karma: +10/-4
  • Gjinia: Femer

#1652 ne: 06-02-2020, 10:49:13
Skam ca ti them se te tera Ja kam thene te poshtres... lol
Thuaja edhe një herë, nga fillimi 😛


Tema: nuk do i thoja gjë se do i shihte të gjithat në sy e buzëqeshje 🙂

Temat e fundit