Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?! - 8 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!

Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!

· 1653 · 41833

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#175 ne: 25-02-2011, 00:48:48
bohu gati se erdha do e tundim shkundim ne ket nate te gjate qe kemi perpara.. :D

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#176 ne: 25-02-2011, 00:50:26
me mungon shume jeta ime

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#177 ne: 25-02-2011, 00:53:14
je  yll)) im

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#178 ne: 25-02-2011, 00:59:43
te thashe qe se mban dot kamasutren beje pushim sot.. :D

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#179 ne: 25-02-2011, 01:00:43
te duaaaaaaaaaaaaaaaaa a pa fundddddddddddddddd d

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#180 ne: 25-02-2011, 01:17:06
avash avash se na mallengjeve fare :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#181 ne: 25-02-2011, 12:27:25
++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

++++++++++++++++++++  TE +++++++++++++++++++++++++++++++++

++++++++++++++++++++ DUA ++++++++++++++++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++ SHUME +++++++++++++++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++   JETA  +++++++++++++++++++++++++++++++

++++++++++++++++++++  IME ++++++++++++++++++++++++++++++++

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#182 ne: 25-02-2011, 12:28:37
avash mi se na bere me zemer :P

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#183 ne: 25-02-2011, 12:30:08
me falni, po pse qeshni :D ?!

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#184 ne: 25-02-2011, 12:41:19
Do i thoja.....Hajxe dhe njihere se njihere nuk mjafton.... :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#185 ne: 25-02-2011, 14:55:43
me do sme do me do sme do :)

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#186 ne: 26-02-2011, 00:04:07

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#187 ne: 26-02-2011, 02:13:13
u dhe per te ngrene kalamaqve veri ne gjume tani  se kemi pune.. :D

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#188 ne: 26-02-2011, 08:55:24
Flej se rritesh.. :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#189 ne: 26-02-2011, 14:12:46
shpejt se u zgjova ma bej nje kafe a te keqen un ty.. :D

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#190 ne: 26-02-2011, 18:58:53

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#191 ne: 26-02-2011, 18:59:39
te duaaaaaaaaaaaaaaaaa a pa fundddddddddddddddd dkadal se po sharon  :engjell:

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#192 ne: 26-02-2011, 20:40:11
do ta kepus koken si te zogut. :P

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#193 ne: 26-02-2011, 20:42:01

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#194 ne: 26-02-2011, 20:47:06
ose me mire po ta pres me kete sharren e nikut  :D

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#195 ne: 26-02-2011, 20:49:57
ose me mire po ta pres me kete sharren e nikut  :D
:P jo sonte se ben ftohte :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#196 ne: 26-02-2011, 21:38:55
O JETA IME...

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#197 ne: 26-02-2011, 21:39:41

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#198 ne: 26-02-2011, 21:42:17
:P ashtu è?!

Mos te behet xheloze gruaja ore :D

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#199 ne: 26-02-2011, 21:45:17
:P ashtu è?!

Mos te behet xheloze gruaja ore :D
  :( mos me martove :D

Temat e fundit