Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?! - 9 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!

Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!

· 1653 · 41877

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#200 ne: 26-02-2011, 21:53:43
Pse gjasme je beqar :P ?

Cjeni ju cunat,pu pu pu.ne femrat sgenjejm dot edhe ne forum themi qe jemi te martuara,fejuara kurse ju jeni gjithmone beqo :D

je i dashuruar te pakten?

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#201 ne: 26-02-2011, 21:58:22
Pse gjasme je beqar :P ?

Cjeni ju cunat,pu pu pu.ne femrat sgenjejm dot edhe ne forum themi qe jemi te martuara,fejuara kurse ju jeni gjithmone beqo :D

je i dashuruar te pakten?
singel :D te thashe shiko ate vidion qe kam tek firma dhe e  kupton vete :)

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#202 ne: 26-02-2011, 22:14:05
me shume...

 • Postime: 2568
 • Karma: +202/-176

#203 ne: 26-02-2011, 22:14:45
dua te ri me ty

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#204 ne: 26-02-2011, 22:15:09

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#205 ne: 26-02-2011, 23:43:59

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#206 ne: 27-02-2011, 10:11:31
Honey mine ♥

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#207 ne: 27-02-2011, 16:47:13
 :engjell:

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#208 ne: 27-02-2011, 18:11:56
Ylli im...

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#209 ne: 27-02-2011, 18:12:31
Ylli im...

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#210 ne: 27-02-2011, 18:25:15
Midis endrres dhe realitetit nuk ka asnje ndryshim, sepse ti di te besh realitet gjithcka qe kam enderruar!

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#211 ne: 27-02-2011, 19:26:53

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#212 ne: 27-02-2011, 19:45:14


Me mungon!

 • Postime: 2568
 • Karma: +202/-176

#213 ne: 27-02-2011, 23:09:25
KUJDES

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#214 ne: 28-02-2011, 00:13:09
te me haj dheu mua per ty

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#215 ne: 28-02-2011, 08:44:02

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#216 ne: 28-02-2011, 12:37:49
do i thoja te rregjistrohet ketu.. :P

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#217 ne: 28-02-2011, 16:04:36

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#218 ne: 28-02-2011, 17:30:31
lumsi ti per mua

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#219 ne: 01-03-2011, 11:31:35
cdo dite eshte nje dite me shume per te dashuruar, nje dite me shume per te enderruar nje dite me shume per te jetuar...

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#220 ne: 01-03-2011, 15:56:10
me kruj pak pas kurzit

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#221 ne: 01-03-2011, 16:02:52
Sa harraq  qe je !!!!! ^o)

 • Postime: 907
 • Karma: +17/-1
 • Gjinia: Femer

#222 ne: 01-03-2011, 16:28:43
sa shume mban mend.... :S

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#223 ne: 01-03-2011, 16:47:12
te kam fal

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#224 ne: 01-03-2011, 22:10:19

Kush te mungon? :D

S'e njeh ti :P

Temat e fundit