Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?! - 2 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!

Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!

· 1653 · 50176

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#25 ne: 17-10-2010, 22:20:52

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#26 ne: 25-10-2010, 21:34:18

 • Postime: 165
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#27 ne: 05-11-2010, 10:04:59
dua me shume vemendje :S

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#28 ne: 07-11-2010, 19:43:23
dua me shume vemendje :S

E kush nuk do... ^o)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#29 ne: 07-11-2010, 19:43:53

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#30 ne: 07-11-2010, 19:48:43
a do ta be ate qe don me mu :D

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#31 ne: 07-11-2010, 22:59:57
Have a fun  :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#32 ne: 07-11-2010, 23:37:57
allovjuu poli :P

#33 ne: 09-11-2010, 13:49:24

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#34 ne: 09-11-2010, 18:38:20
Ke radhen te mbash cupen  :D

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#35 ne: 09-11-2010, 18:44:04
te dua :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#36 ne: 09-11-2010, 23:32:44
fike driten se du tfle ska :D

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#37 ne: 09-11-2010, 23:37:20
Cfare ore ke ren te flesh?Se qenke tull ne gjume?  ^o)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#38 ne: 11-11-2010, 22:46:37
Po te presim...zemer

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#39 ne: 15-11-2010, 15:24:53
S'ka vale fare aty te ti qe s'me merr ne telefon sot?? ^o) ^o)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#40 ne: 15-11-2010, 15:27:18
Te lumet me duaj kur sme do askush..sepse kur me done te tjere behesh vec nje plus.

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#41 ne: 15-11-2010, 19:41:57
S'ka vale fare aty te ti qe s'me merr ne telefon sot?? ^o) ^o)

Edhe une kete do i thosha  :D

#42 ne: 18-12-2010, 05:48:11
une dhe ti do te jetojme perjete dhe te shihemi ne sy
se dashuria jone shkon pertej cdo fjale!

TE DUA SHUME ZEMRA IME!


Me pelqejne fjalimet qe i len ne kete post..

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#43 ne: 22-12-2010, 09:17:26

Me pelqejne fjalimet qe i len ne kete post..

Faleminderit Bardha!

Me behet shume qejfi qe ndajme te njejtat mendime!

Tungjatejeta!

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#44 ne: 22-12-2010, 11:16:18

 • Postime: 120
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#45 ne: 22-12-2010, 11:17:08
do dalim sonte ?

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#46 ne: 29-12-2010, 17:22:48

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#47 ne: 30-12-2010, 18:36:08
moll e ndaluar,e ndaluar me je  ^o)

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#48 ne: 03-01-2011, 10:00:48
JETA IME TE DUA me shume se gjithcka ne bote e te falenderoj per cdo minute qe je prane meje, te falenderoj per dashurine e jashtezakonshme qe ke per mua, te falenderoj qe me bene cdo dite te mrekullueshme, cdo minute emocionuese dhe mbi te gjitha FALEMINDERIT qe ekziston!

Kjo i dedikohet shpirtit tim E!

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#49 ne: 03-01-2011, 10:38:52
Tonight is the night........we gonna have e fight.. :D

Temat e fundit