Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?! - 14 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!

Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!

· 1653 · 41561

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#325 ne: 03-07-2011, 21:01:18
qafen shtrig (nora) :D

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#326 ne: 04-07-2011, 13:47:39

 • Postime: 18278
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#327 ne: 04-07-2011, 14:43:21
Kenaqem kur te kam prane :-*

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#328 ne: 04-07-2011, 16:54:37
Dua shume njekohesisht, si i behet??!!  :D

 • Postime: 18278
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#329 ne: 04-07-2011, 17:42:59
Shko e meso si mbahet NJE  :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#330 ne: 04-07-2011, 17:44:52
Pa he njehere moj Delight, me thuaj si ke mesuar ti? Apo se ke mesuar as ti?  :D

 • Postime: 18278
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#331 ne: 04-07-2011, 17:48:03
Kam mbaru shkollen me kohe...relax tash :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#332 ne: 04-07-2011, 17:49:23
Pse, eshte me relaks me nje?  :P

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#333 ne: 05-07-2011, 13:53:32
vallai me relax eshte se 2 te marrin frymen moj :D :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#334 ne: 05-07-2011, 15:43:49
ti ke nevoje per oksigjen :D

 • Postime: 18278
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#335 ne: 05-07-2011, 17:25:57
vallai me relax eshte se 2 te marrin frymen moj :D :D

Tregoi tregoi..se smer vesh ajo :P

Do i thoja...."Dashuria ska nevoj me qene perfekte..ka nevoj vetem te jete e vertete"

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#336 ne: 05-07-2011, 21:07:35
thyfsh kembet :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#337 ne: 06-07-2011, 10:30:10
Tregoi tregoi..se smer vesh ajo :P

se se kam provu dhe skam ndermend me e bo...por me te degjuar e kam ;)

 • Postime: 18278
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#338 ne: 10-07-2011, 20:54:16
Schatzi :D

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#339 ne: 10-07-2011, 22:04:41
miss u

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#340 ne: 10-07-2011, 22:27:54
thyfsh qafen :P

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#341 ne: 11-07-2011, 08:46:26
faleminderit zemer :)

 • Postime: 1508
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#342 ne: 11-07-2011, 10:46:23

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#343 ne: 11-07-2011, 10:50:41
Zemer ti pak une shume........... :D

 • Postime: 2568
 • Karma: +202/-176

#344 ne: 20-07-2011, 23:37:54
BOTA ESHTE E RUMBULLAKTE

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#345 ne: 21-07-2011, 13:31:09
trujt zoti :)

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#346 ne: 21-07-2011, 13:31:51
nxito :D :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#347 ne: 21-07-2011, 13:43:45
te kapa :D

 • Postime: 63
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#348 ne: 22-07-2011, 01:22:53
ndihem mir qe te kam pran

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#349 ne: 22-07-2011, 18:10:48
ju uroj fat ne jet o ish te gjitha dashnoret e mija :D

Temat e fundit