Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?! - 15 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!

Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!

· 1653 · 41936

 • Postime: 2568
 • Karma: +202/-176

#350 ne: 23-07-2011, 02:20:25
EHEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEE

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#351 ne: 26-07-2011, 16:59:46
nga do qe te ikesh ke mua do vish :)

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#352 ne: 27-07-2011, 10:15:53
zemra ime :) :)

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#353 ne: 27-07-2011, 10:46:32
Yessssssss........ :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#354 ne: 27-07-2011, 11:56:51
me mungoje :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#355 ne: 27-07-2011, 11:57:34
po dijte me me mbajt do te dij dhe te mbaj :)

 • Postime: 2568
 • Karma: +202/-176

#356 ne: 31-07-2011, 22:41:36
kto qe po ben do te marin neper kemb :D

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#357 ne: 31-07-2011, 22:44:16
asgje

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#358 ne: 01-08-2011, 14:05:58
do ti thoja....eja se me plase LOL

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#359 ne: 01-08-2011, 14:12:34
se ke idene se cfare humbe !!!!!!!!!!!

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#360 ne: 01-08-2011, 14:15:37
se ke idene se cfare humbe !!!!!!!!!!!

shyqyr mi....se me le vetem  :perqafim

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#361 ne: 01-08-2011, 14:17:43
shyqyr mi....se me le vetem  :perqafim

lava cik byfen ne det mi LOL

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#362 ne: 01-08-2011, 14:19:30
mire e bere....po mos me shti neps

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#363 ne: 01-08-2011, 14:21:42

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#364 ne: 01-08-2011, 14:22:10

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#365 ne: 01-08-2011, 14:22:51

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#366 ne: 01-08-2011, 14:24:09
boll moj me zile :D

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#367 ne: 01-08-2011, 14:25:13
ik o pilu ti :P LOL

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#368 ne: 01-08-2011, 14:31:44
amore kape ket ;)

Eugent Bushpepa - No leaf Clover ( Metallica)


ehhhhhh do doja ti degjoja gjetke keto...ne nje makine me shpejtesi dhe me volume ne kupe te qiellit....problemi im eshte se jemi dy kahe te kunderta....kur ka kshu kengesh e ulim zerin se nuk e durojme dot, nderkohe qe une jam aty...jepi ze jepi ze po te them LOL LOL

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#369 ne: 01-08-2011, 14:33:52
shko hillu vet para se te hell une nga kati 5 :D

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#370 ne: 01-08-2011, 15:11:59
shko....para se te te nis ndonje qen te hazdisur LOL

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#371 ne: 01-08-2011, 15:12:34
telios

 • Postime: 358
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#372 ne: 01-08-2011, 15:16:21
telia......

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#373 ne: 01-08-2011, 15:19:41
patsavoura :)

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#374 ne: 01-08-2011, 15:20:23
me leje or taj//////

Temat e fundit