Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?! - 3 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!

Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!

· 1653 · 50328

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#50 ne: 03-01-2011, 12:01:33
ta mash men :)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#51 ne: 04-01-2011, 17:26:54

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#52 ne: 04-01-2011, 18:34:41
Tonight is the night........we gonna have e fight.. :D

Cili doli i fituari?? :P :perqafim

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#53 ne: 04-01-2011, 21:19:44
Cili doli i fituari?? :P :perqafim

Uuummmmm..spranoj humbje..never :d
 :perqafim

 • Postime: 120
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#54 ne: 05-01-2011, 12:45:46
do vish apo te vi ???  :perqafim :perqafim :-*

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#55 ne: 05-01-2011, 16:25:48
Ate qe i them gjithmone

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#56 ne: 06-01-2011, 08:40:32
e di vete ai! :perqafim

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#57 ne: 08-01-2011, 22:36:23
E degjon heshtjen e nates?!
jane ndjenjat qe flasin me qetesi,
mbi koke ke varur driten e henes
optimizmin ke strukur ne gji!
Sonte te dy duhet te shohim henen
si bumerang, me puthje do ta ndjell,
e kur puthjet tek ti t'i shkarkoje
puthjet e tua do me sjelle..

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#58 ne: 13-01-2011, 00:32:00

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#59 ne: 13-01-2011, 13:09:33
Si ike sot ashtu??? ^o) ^o)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#60 ne: 19-01-2011, 15:09:19

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#61 ne: 23-01-2011, 20:47:06

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#62 ne: 23-01-2011, 20:58:26
Cdo here qe mendoje te kam afer, ti je shume larg, dhe kur jam afer teje, me largohesh akoma me shume.

Ste mjafon gjithe ky planet?Ateher, po te dergoje ne nje sistem tjeter djellor, rri e jeto atje me shpresen se do te gjeje dikush.

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#63 ne: 23-01-2011, 21:00:20
Mberrite?

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#64 ne: 23-01-2011, 21:23:07
U be kohe qe nuk i kam folur, ajo kohe qe kaluam dhe perjetuam bashke le te mbetet si nje film i preferuar nga te 2  :) :)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#65 ne: 23-01-2011, 22:27:13
vdeksh ti per mua  :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#66 ne: 24-01-2011, 19:51:43
:(

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#67 ne: 24-01-2011, 20:01:38
ik e pirdhu  :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#69 ne: 24-01-2011, 23:50:53
lepurushe mos qaj te hongsha synin se nuk eshte e vertet...ketrushe ti qaj plas  :)

 • Postime: 1399
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#70 ne: 25-01-2011, 02:14:02
duhet tja them me kong apo me fjale :P

Me serenate. Shtepine ma di, po mos hajde shume vone.

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#71 ne: 26-01-2011, 20:45:37

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#72 ne: 31-01-2011, 14:25:32
po te pres te parku..

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#73 ne: 31-01-2011, 17:16:38
..tshnuki...

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#74 ne: 31-01-2011, 20:20:34
o te mesoj shqip o ska..

Temat e fundit