Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?! - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!

   Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!

  · 1653 · 78147

  • Postime: 17922
  • Karma: +727/-523
  • Gjinia: Femer

  ne: 28-08-2010, 09:12:15

  • Postime: 17922
  • Karma: +727/-523
  • Gjinia: Femer

  #1 ne: 26-09-2010, 18:14:36
  Zemra ime e thot zemres tende qe ti je zemra e zemres time. :D

  • Postime: 1426
  • Karma: +13/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #2 ne: 26-09-2010, 19:26:31
  Puc Puc :P

  • Postime: 12017
  • Karma: +185/-20
  • Gjinia: Femer

  #3 ne: 26-09-2010, 19:28:20
  Me ke lenduar. ^o)

  • Postime: 275
  • Karma: +0/-0

  #4 ne: 26-09-2010, 19:30:51  me ke tradhetuar ...... do ta kpus koken ne cumer  :D :D :D

  • Postime: 12143
  • Karma: +336/-221
  • Gjinia: Femer

  #5 ne: 26-09-2010, 19:31:41
  duhet tja them me kong apo me fjale :P

  #6 ne: 26-09-2010, 19:36:46

  Me ke lenduar. ^o)


  Edhe mua! :@

  :-[


  Jo i joti dmth... LOL

  • Postime: 17922
  • Karma: +727/-523
  • Gjinia: Femer

  #7 ne: 01-10-2010, 11:52:12
  Nuk te dua per ate qe ti je, por per ate qe jam une kur jam prane teje.

  #8 ne: 12-10-2010, 13:29:24
  une dhe ti do te jetojme perjete dhe te shihemi ne sy
  se dashuria jone shkon pertej cdo fjale!

  TE DUA SHUME ZEMRA IME!

  • Postime: 3749
  • Karma: +319/-212
  • Gjinia: Femer

  #9 ne: 12-10-2010, 20:39:13
  STE DUA ...  :D

  • Postime: 27097
  • Karma: +11/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #10 ne: 12-10-2010, 21:34:04

  STE DUA ...  :D


  AS UNE STE DUA LOL

  • Postime: 17922
  • Karma: +727/-523
  • Gjinia: Femer

  #11 ne: 13-10-2010, 16:08:30
  Call me..

  • Postime: 12017
  • Karma: +185/-20
  • Gjinia: Femer

  #12 ne: 15-10-2010, 14:13:03
  You are amazing just the way you are...(keshtu thote kenga anyway :D)

  • Postime: 17922
  • Karma: +727/-523
  • Gjinia: Femer

  #13 ne: 15-10-2010, 14:16:20
  Can't wait 4 next week....:X

  • Postime: 12017
  • Karma: +185/-20
  • Gjinia: Femer

  #14 ne: 15-10-2010, 14:18:21

  Can't wait 4 next week....:X


   :P Why...

  • Postime: 17922
  • Karma: +727/-523
  • Gjinia: Femer

  #15 ne: 15-10-2010, 14:40:38
  One week away...ALONE "together"...uuhhh :D

  • Postime: 3749
  • Karma: +319/-212
  • Gjinia: Femer

  #16 ne: 15-10-2010, 15:26:57
  Me bej te te dua ...  :) :P

  • Postime: 3547
  • Karma: +13/-3
  • Gjinia: Mashkull

  #17 ne: 15-10-2010, 15:30:18
  sagapw zwi :P

  • Postime: 165
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

  #18 ne: 15-10-2010, 18:23:38
  te dua

  • Postime: 275
  • Karma: +0/-0

  #19 ne: 17-10-2010, 19:10:34


  kthehu ndryshe  :P

  Temat e fundit