Cfare duan meshkujt ne shtrat? - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare duan meshkujt ne shtrat?

Cfare duan meshkujt ne shtrat?

· 80 · 6599

 • Postime: 12
 • Karma: +0/-0

ne: 24-07-2008, 23:02:33
Cfare duan meshkujt ne shtrat???
Cfare i eksiton me shume ato???
 
« Editimi i fundit: 18-10-2020, 23:37:59 nga M A X »

 • Postime: 91
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 24-07-2008, 23:04:21
Them se nje perqindje e madhe e tyre duan femren, por ka dhe nga ato qe preferojne meshkujt. :D

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 24-07-2008, 23:16:00
Ç'ka duan meshkujt ne shtrat?? hmmmmm:,,,,

Pamela Anderson e një tepsi me akullore,,,u mjafton,,, :D

Atëherë eksitimi flet vet... LOL

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 25-07-2008, 09:53:12
Ç'ka duan meshkujt ne shtrat?? hmmmmm:,,,,

Pamela Anderson e një tepsi me akullore,,,u mjafton,,, :D

Atëherë eksitimi flet vet... LOL

Mos harro nje tas me salep se i duhet LOL

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 25-07-2008, 12:48:05
Mos harroni dhe lule shtrydhet me krem :D

 • Postime: 213
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 25-07-2008, 12:52:12
una  donna  che  scucchia  tropo

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 27-07-2008, 16:22:57
Nje femer qe nuk perdor fjalen "JO" ;)

#7 ne: 27-07-2008, 20:02:35
Një femër qe nuk perdor fjalën "JO" ;)


ahaha e forte kjo >:)

#8 ne: 28-07-2008, 09:47:40
Një femër qe nuk perdor fjalën "JO" ;)

Ja nje pergjigje e sinqerte dhe e vertet hahahhahaha  :perqafim

 • Postime: 852
 • Karma: +3/-0

#9 ne: 28-07-2008, 10:05:42
nje femer te forte e qe zbaton urdhrat.. haha

#10 ne: 28-07-2008, 10:13:09
si e tepert kjo tani//// vetem aty ska urdhra  hmmmmm:

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 28-07-2008, 10:15:14
meshkujt ne pergjithesi duan femra ne shtrat  :D
po ka nga ata qe duan e meshkuj hahaha  :P

 • Postime: 4313
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 28-07-2008, 11:06:24
Çfarë i eksiton me shumë ato????????????
[/quote]
Mendon per ata apo jo?
Me eksiton kur femra s'ka paragjykime dhe jepet e tera pas seksit, qe behet pjese aktive ne seks dhe jep kontributin e saj..

#13 ne: 31-07-2008, 15:46:47
Duan

shume

   po jo aq sa duam ne (flas nga eksperienca vetjake )

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 13-08-2008, 09:03:18
Qe ne ti japim te gjitha ne shtrat ti cojem tek yjet  :D ;)

#15 ne: 13-08-2008, 13:36:14
Duan nje dru mbas qafe e boll e kane  :D :D :D :D


#16 ne: 13-08-2008, 13:38:15
jo jo se u kujtova....duan vaj te perveluar ne vesh LOL LOL LOL

 • Postime: 7496
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 13-08-2008, 20:42:31
Duan nje femer qe te dije te sillet ne shtrat e jo nje femer qe rri si cope druri. LOL LOL :P

#18 ne: 14-08-2008, 08:22:32
Aman me qafsh kaq e kishe listen????

unë thashë pale çdo lexoja hahaha

Meshkujt meritojnë shumë nga ne Capkene...sikunder edhe ne nga ata.
Por mos ngaterrojme Meriten me Pretendimin! (si emra njerezish këto)

Gjithsesi meshkujt ne shtrat duan një femër qe te jetë sa me fleksi dhe mos te thotë kurrë JO për asgjë!!! por a ka te tilla???? nuk besoj.te gjithë kemi një limit , jo gjithçka është e mundur dhe jo gjithçka është e shendetshme...
Meshkujt e sotem frymezohen shume nga komponent te jashtem....dhe mendojne se cdo gje mund te behet , e ne fund te fundit asgje te keqe ka...por ne nuk jemi aktore pornografish e ju meshkuj te dashur nuk jeni aktor seksi..LOL LOL...andaj kenaqu me c'ju japim ashtu sic kenaqemi ne me ate qe na jepni,..... :P

#19 ne: 14-08-2008, 08:49:15
Po ty te dihet pazari moj hahahha

thashe se do thoje ndonje gje te re hahahha

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 14-08-2008, 08:58:20
Duan,ja te nxjerr çik listen e madhe
duan një injorim total se nuk meritojnë asgjë prej nesh
as kohën për te menduar për ta
as mundimin për te menduar
as......boh
te paktën te bëjnë atë punën dhe biem rehat
LOL LOL DHe une i ketij mendimi jam :)

 • Postime: 691
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 15-08-2008, 14:04:04
Duan nje femer si puna e marshit qe leviz nga i 1 tek i 4-ti

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 27-07-2012, 14:44:46
..nuk e dine as vet kta e ne nga ta dime :D

 • Postime: 481
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 27-07-2012, 14:48:11
Duan nje femer si puna e marshit qe leviz nga i 1 tek i 4-ti
po me i fut te 5-stin a ju vjen keq, e te mbarojme pune..?? se na vdiqet... LOL LOL LOL

#24 ne: 27-07-2012, 15:57:46
Ti nensy qeke shume simpatike.
 :-[

Temat e fundit