Çfarë i ndez meshkujt - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çfarë i ndez meshkujt

Çfarë i ndez meshkujt

· 28 · 2601

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 22-06-2011, 01:02:41
 

Të gjithë jemi të ndryshëm, por ekzistojnë disa dëshira dhe nevoja të cilat na lidhin. Një nga to është seksi. Mirëpo, ekzistojnë mijëra vogëlsira të cilat në një moment mund të ndezin imagjinatën dhe të trazojnë pasionin.


Nëse dëshironi ta bëni për vete dhe ‘ta çmendni ‘ krejtësisht, provoni truqet e shënuara më poshtë, të cilat vërtet i ndezin meshkujt:

1. Loja me gjuhë në regjionin e veshit
2. Buzët e lëngshme që ngadalë luajnë me shishen e xhamit ose kashtën
3. Bluzë e gjerë gjysmë e lagësht, e cila pas dushit është ngjitur për trupin lakuriq duke e vizatuar atë
4. Prapanica seksi që vizatohet nën pantallonat e holla, pa veshje të brendshme
5. Kur femra mban bluzën shtëpiake pa jelekë për gjinj dhe rrëqethet
6. Kur në një vend të qetë publik, ajo vendos belin pranë tij, e puth dhe e rrëmben
7. Kur vetëm preket duke treguar se është e gatshme
8. Atëherë kur merr iniciativën dhe fillon aksionin duke hulumtuar trupin e tij.

/Telegrafi/
« Editimi i fundit: 26-11-2020, 08:20:21 nga InfoZ »

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#1 ne: 22-06-2011, 09:00:59
Kto qe u thane siper nuk vlejne per mua,sepse une ndizem edhe pa to..... :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 22-06-2011, 09:49:57
Nëse dëshironi ta bëni për vete dhe ‘ta çmendni ‘ krejtësisht, provoni truqet e shënuara më poshtë, të cilat vërtet i ndezin meshkujt:

1. Loja me gjuhë në regjionin e veshit
2. Buzët e lëngshme që ngadalë luajnë me shishen e xhamit ose kashtën
3. Bluzë e gjerë gjysmë e lagësht, e cila pas dushit është ngjitur për trupin lakuriq duke e vizatuar atë
4. Prapanica seksi që vizatohet nën pantallonat e holla, pa veshje të brendshme
5. Kur femra mban bluzën shtëpiake pa jelekë për gjinj dhe rrëqethet
6. Kur në një vend të qetë publik, ajo vendos belin pranë tij, e puth dhe e rrëmben
7. Kur vetëm preket duke treguar se është e gatshme
8. Atëherë kur merr iniciativën dhe fillon aksionin duke hulumtuar trupin e tij.

ka dhe nje mori me gjera te tjera,s'jane vetem ato :D

ia dhe disa te tjera:

1.trupi i lagur i nje femre pasi del nga deti.
2.lyerja e trupit me vaj plazhi :D
3.lepirja e akullores
4.fustanet e ngushte pas trupit(per ato qe ka dhe trupin e bukur flas)
5.kur femra eshte ne nje ambjent publik dhe fillon ti flas per ato qe deshiron dhe si i deshiren ti bej duke e ngacmuar nga trupi mashkullin ...etj

yyyyy sa ka po me mire e leme me kaq,mjer ju meshkujt se ne femrat e kemi cik me te veshtire eksitimin :D por ama keni me rezultate me pas :D

 • Postime: 1508
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 22-06-2011, 12:41:47

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#4 ne: 22-06-2011, 12:44:12
Kjo nuk ndez  por te ben shkrumb........... :D

 • Postime: 1508
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 22-06-2011, 12:48:26
Kjo nuk ndez  por te ben shkrumb........... :D


cila mo???? lepiresja???????  :D :D

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#6 ne: 22-06-2011, 12:49:57
Po de ajo lepirsja  :D....

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 22-06-2011, 12:57:09
Femrat qe kane qef bananet.. :D

 • Postime: 7496
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 22-06-2011, 17:30:19

 • Postime: 1402
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 23-06-2011, 03:10:27

Kto qe u thane siper nuk vlejne per mua,sepse une ndizem edhe pa to..... :D

Ahahahaha ti dhe Xha Milo skeni nevoje te ndizeni me ndihme, sepse keni motorr te ri.

 • Postime: 1402
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 23-06-2011, 03:11:46
Vallai kjo fotoja te ndez si vullkan nen Oqean.

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 23-06-2011, 13:10:37
keto besoj :D

 • Postime: 1402
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 23-06-2011, 15:30:38
Ahaaa, tani e djallose Erela. Tani po qe me ka hipur nje sekelldi, me more ne qafe. Mjere ajo akullnaje qe do me dale para, se do e shkrij brenda pak sekondave.

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 24-06-2011, 09:47:53
Ahaaa, tani e djallose Erela. Tani po qe me ka hipur nje sekelldi, me more ne qafe. Mjere ajo akullnaje qe do me dale para, se do e shkrij brenda pak sekondave.

per ke nga 2 fotot e ke :D :D ;) ? ?!

mere me qetesi, se po te shkriu akullnaja ,te le thate ;) :D

 • Postime: 7496
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 17-10-2011, 09:59:27
Mendoj se femrat e veshtira dhe misterioze. :D

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#15 ne: 01-08-2013, 14:31:28
Mendoj se femrat e veshtira dhe misterioze. :D

kshu mendoj e une...sepse meshkujt jane paksa Mazokista...vdesin tia bejne jeten malore

he si thu ti tipi?? LOL

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#16 ne: 02-08-2013, 19:00:41
ky eshte mendimi yt mesa duket..por nuk eshte i drejte per mendimin tim...une maloret te them te drejten vetem kur nuk ka fushe fare mund ti ngjitem :D

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#17 ne: 02-08-2013, 22:09:18
ti mos fol fare se tu ka bo jeta malore e me te leshu ne disheze nuk bohesh me rob

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#18 ne: 04-08-2013, 11:39:09
ti mos fol fare se tu ka bo jeta malore e me te leshu ne disheze nuk bohesh me rob
....nuk po me terheq maloren tani se me ka rene motori moj.. :D

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#19 ne: 26-08-2013, 15:23:16
u plake edhe ti Grenso...u plake o derman e se lage LOL

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#20 ne: 05-09-2013, 15:06:54
jo vetem e kam lagur po qull  e kam bere gjithe kohen :P

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#21 ne: 05-09-2013, 15:24:29
na hape barkun.....ik vej i pampers

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#22 ne: 18-09-2013, 15:13:24
ka 1 jave qe perfundimisht kam vendosur te mos i perdor pampersat,do shkoj ne banjo perfundimisht sa here te kem nevoje.. :P

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#23 ne: 28-10-2013, 15:08:15
ka 1 jave qe perfundimisht kam vendosur te mos i perdor pampersat,do shkoj ne banjo perfundimisht sa here te kem nevoje.. :P

si ke qene me te perjerrmin mo?? :P

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#24 ne: 28-10-2013, 15:11:38
lere mos pyet..kam harruar krejt qe e kam :P

Temat e fundit