Cfarë i tërheq femrat më shumë tek burrat - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfarë i tërheq femrat më shumë tek burrat

Cfarë i tërheq femrat më shumë tek burrat

· 53 · 3205

 • Postime: 28586
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 14-09-2008, 14:12:11
Sipas një anketimi të kryer nga organizata “Village Voice”, kur gratë u pyetën se çfarë i tërheq ato më shumë tek burrat, ato u përgjigjën:

Prapanicat ………………………….. 39%

Të jenë trup - hollë ………………….. 15%

Sytë ………………………………………………. 11%

Të jenë të gjatë………………………………….. 5%

Penisi ………………………………………… 2%

Të tjera……………………………………………. 28%

Po juve femrave te ketushme cfare ju terheq me shume?

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 14-09-2008, 14:50:38
Ajo qe me terheq mua nuk qenka ketu sic duket. :D.Qenka me % te vogel  LOL :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 14-09-2008, 17:13:06
syte..  dhe sidomos buzeqeshja.. :)

 • Postime: 28586
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 14-09-2008, 18:29:28
Ajo qe me tërheq mua nuk qenka këtu siç duket. :D.Qenka me % te vogël  LOL :D

Dhe cfare eshte ajo gjeja?!

 • Postime: 213
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 14-09-2008, 19:44:24

 • Postime: 213
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 14-09-2008, 20:36:40
s'të kuptova
DI + nga 3  piedi

 • Postime: 800
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 15-09-2008, 10:30:24
syte (ose shikimi me sakte)

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 15-09-2008, 15:28:37
Dhe çfarë është ajo gjeja?!
Thashe qe nuk qenka ne liste pra. ;)

 • Postime: 213
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 15-09-2008, 18:42:25
nuk shoh kemben e tretë unë jo........shoh kepucet e kam thënë 100000 here.........vdes për çuna me këpucë te bukura
shih  kepucet ti ....kur  te dali  ndonje  zezak me kepuce
te gjata  deri  te gjuri :D :D :D

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 15-09-2008, 21:54:59
Ajo qe me tërheq mua nuk qenka këtu siç duket. :D.Qenka me % te vogël  LOL :D
ti ben pjese tek 2 % :P

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 15-09-2008, 21:57:31
Femrat terhiqen nga burrat nga " Dy topat nje mitroloz kapiteni kokqeros" LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 15-09-2008, 23:20:04
mos i thuj njeriu. :P

 • Postime: 3
 • Karma: +0/-0

#12 ne: 20-09-2008, 01:06:47
Shikimi eshte gjeja e pare qe me teheq tek nje mashkull

#13 ne: 20-09-2008, 19:32:53
Une duhet ta ndiej veten 100 % te sigurt/te mbrojtur nga cdo e keqe e botes   :S ne pranine e nje mashkulli . Kjo e ben ate shume terheqes per mua, dhe pse jo, edhe shume seksi...nuk e di pse...ka qene gjithmone keshtu...dmth ai duhet te jete jashte mase i sjellshem si dhe me fizik te theksuar mashkullor, por aspak te tepruar (100 kile muskuj kot se koti...jo jo jo)

 • Postime: 17
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 20-09-2008, 19:35:51
ke hum fare ti ?

na wie gehts?

#15 ne: 20-09-2008, 19:37:16
Flasim ne MP, jo ketu...

#16 ne: 20-09-2008, 22:33:09
Me pelqejne shume meshkujt me tipare te erreta, po ku per dreqin kam rene pothuajse gjithmone ne dashuri me bjonde???!!! Si shpjegohet

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 20-09-2008, 22:48:23
bën pjesë tek 2% kjo është aresyeja :)

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 21-09-2008, 00:17:00
Mue me terheq rebelizmi...kam qef te luaj me zjarr..edhe kam luajtur dhe nuk jam djegur deri tani. :D

 • Postime: 910
 • Karma: +9/-4
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 21-09-2008, 00:22:29
Mue me tërheq rebelizmi...kam qejf te luaj me zjarr..edhe kam luajtur dhe nuk jam djegur deri tani. :D
Do digjesh edhe ti..mos u merzit..

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 21-09-2008, 00:24:57
Se besoj...personalish t...por respektoj mendimin tend ;)

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 21-09-2008, 19:07:38
hunda :P ;)

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 21-09-2008, 21:10:04
  Jo po thashe se kishe ndonej kundeshtim ti. :P LOL

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 22-09-2008, 08:59:08
A lejohet te japesh 100 pergjigje ne nje teme more???? :D

#24 ne: 22-09-2008, 15:46:24
bën pjesë tek 2% kjo është aresyeja :)

titi nuk te kuptoj mire, bej une pjese tek 2 % apo ata?  hmmmmm: :S

Temat e fundit