Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: stellina
« ne: 08-03-2021, 12:40:11 »

Zeri i trashe, autoriteti dhe siguria ne vetvete
Postuar nga: mishel
« ne: 08-10-2008, 11:03:08 »

tani lind pyetja....Pse meshkujt jane kaq egoist???/ Valle e kane te lindur dhe i rri ne gjendje te fjetur gjer fillojne i levizin therriat???????pfffffff
Postuar nga: Emira
« ne: 08-10-2008, 10:55:52 »

Çfarë i tërheq femrat??? se di për masen...personalish t me tërheq një maskull qe di te japi shumë nga vetja....Egoizimi me vret!!

Ja vure vulen!!!Edhe mua egoizmi me vret  :(
Postuar nga: mishel
« ne: 08-10-2008, 10:35:11 »

Cfare i terheq femrat??? se di per masen...personalish t me terheq nje maskull qe di te japi shume nga vetja....Egoizimi me vret!!
Postuar nga: tkamzemer
« ne: 07-10-2008, 22:08:22 »

hmmmmm: (?) Jojo:

Sa i çuditshëm je!!

Po ti, i njihke te tera femrat??!!

"Të jesh vetëm e imja more vesh"normale qe ndihesh ne epiqender te botës
Citim
hmmmmm: :
te trashegoheni  çifti :D :
Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 07-10-2008, 21:59:10 »

I tërheqin budalleqet qe bëjmë,, :D

E pra.. :D
Postuar nga: Emira
« ne: 07-10-2008, 20:04:01 »


vetëm e imjaaaaaa se te grina po mora vesh qe ma dredh :D

Capi ke ngaterru gjinine  :D po prape mire e ke  :P
Postuar nga: Emira
« ne: 07-10-2008, 14:12:15 »

Me terheqin meshkujt qe dine te perballin veshtrimin tim, qe kane kurajo te me shikojne ne sy e dine te shohin thelle...eshte si te keshe mundesine te futesh ne nje labirint prej te cilit edhe mund te mos dalesh me aq kollaj...
Postuar nga: Emira
« ne: 07-10-2008, 14:09:04 »

Ne tufen e luaneve ligjin e bën Krifemadhi, ai me i forti qe ciftohet me të gjitha. Të tjerët rrine e shohin.

Edhe njerëzit nuk ndryshojnë shumë nga kafshet.
Femrat do preferonin me tepër 1 burrë te fortë qe ka shumë dashnore e ciftohet me të gjitha, se sa 1 te dobët e te pazote qe ta kenë vetëm për vete.

 hmmmmm: (?) Jojo:

Sa i cuditshem je!!

Po ti, i njihke te tera femrat??!!
Postuar nga: moçali
« ne: 07-10-2008, 00:48:05 »

Ne tufen e luaneve ligjin e bën Krifemadhi, ai me i forti qe ciftohet me të gjitha. Të tjerët rrine e shohin.

Edhe njerëzit nuk ndryshojnë shumë nga kafshet.
Femrat do preferonin me tepër 1 burrë te fortë qe ka shumë dashnore e ciftohet me të gjitha, se sa 1 te dobët e te pazote qe ta kenë vetëm për vete.