Cfarë i tërheq femrat më shumë tek burrat - 3 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfarë i tërheq femrat më shumë tek burrat

Cfarë i tërheq femrat më shumë tek burrat

· 53 · 3210

#50 ne: 08-10-2008, 10:55:52
Çfarë i tërheq femrat??? se di për masen...personalish t me tërheq një maskull qe di te japi shumë nga vetja....Egoizimi me vret!!

Ja vure vulen!!!Edhe mua egoizmi me vret  :(

#51 ne: 08-10-2008, 11:03:08
tani lind pyetja....Pse meshkujt jane kaq egoist???/ Valle e kane te lindur dhe i rri ne gjendje te fjetur gjer fillojne i levizin therriat???????pfffffff

  • Postime: 160
  • Karma: +0/-0

#52 ne: 08-03-2021, 12:40:11
Zeri i trashe, autoriteti dhe siguria ne vetvete

Temat e fundit