Cfare ju terheq me shume tek nje femer ose mashkull? - 7 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare ju terheq me shume tek nje femer ose mashkull?

Cfare ju terheq me shume tek nje femer ose mashkull?

· 162 · 13864

 • Postime: 80
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#150 ne: 03-09-2008, 13:35:59
ehe bravo je shum e zgjut

 • Postime: 120
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#151 ne: 04-09-2008, 11:29:38
Me shume me terheq sinqeriteti..dhe te jete i zgjuar. :)

#152 ne: 23-09-2008, 11:12:18
se dija qe ishe materialiste ti moj shoqja parafolese.....me tereheq menyra si nje mashkull me afrohet ne komunikim

 • Postime: 2649
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#153 ne: 27-09-2008, 01:50:41
vetëm unë sjam e tillë,sa të kemi kocken tonë do rrojme e do jemi me jetë ne këtë botë

pa meshkujt si me lek si pa lek një turi kanë LOL

Mnd te thuash te  ngjashem por jo te njejte,se mund te kete nga ata qe ta kene turirin e pinokut kur genjen pinokio)) :D

Tek nje femer me pelqen gjithcka femerore..

 • Postime: 298
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#154 ne: 29-09-2008, 08:01:19
Sinqeriteti pika e pare ;), atehere thjeshtesia e saj kur ajo nuk kerkon shume vec me pak lumturohet, besnikeria dhe respekti qe ka ndaj meje, jane keto gjera qe me bejne ta dua cdo dite e me shume. :)

#155 ne: 02-10-2008, 21:01:48
Cfare?

Pyetje tej mase e veshtire...Nqs dikush eshte ne harmoni me vetveten nga pikepamja e menyres sesi komunikon dhe sesi i prezantohet nga ana e paraqitjes se jashtme ambjentit qe e rrethon e par se gjithash mua, mund te me imponoje nje "total fascination" (nuk e di me si thuhet ne shqip)...e prape...

Njerezit qe jane tej mase te cilter ndaj vetvetes dhe qe mbajne pergjegjesi absolute per ate cka thone e bejne jane ata te cilet mbajne ne dore celesin e arte te simpatise dhe dashurise sime.

 • Postime: 262
 • Karma: +0/-0

#156 ne: 30-10-2008, 10:44:38
menyra si komunikon, siqeriteti, fjalet qe perzgjedh duke bere te ndihesh komode ne muhabet

 • Postime: 90
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#157 ne: 03-11-2008, 20:47:07
ne biseda dhe ne pamje te jashtme pak te jet i buker pak ok hehehehee

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#158 ne: 20-03-2013, 20:09:08
Te kete mbaruar 13 fakultete pervec Matemetikes, Filozofise dhe arteve te bukura
Te jete fjalepake e jo llafazane
Te kete fantazi te shfrenuar seksuale.

 LOL LOL LOL
lol

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#159 ne: 20-03-2013, 21:17:32
Asigjo

 • Postime: 1280
 • Karma: +0/-0

#160 ne: 16-04-2013, 22:41:01
Çfarë ju tërheq me shumë tek një femër??


Sjellja e saj :) :),se ne te kunderten me duket si mashkull.

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#161 ne: 16-04-2013, 22:46:25
Sjellja e tij burrerore, ne te kundert me duket si femer.

Temat e fundit