Çfarë mendojnë meshkujt në shtrat?! - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çfarë mendojnë meshkujt në shtrat?!

Çfarë mendojnë meshkujt në shtrat?!

· 38 · 2381

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 22-10-2010, 17:05:44
Të gjitha femrat duan të dinë se çfarë mendojnë meshkujt kur bëjnë dashuri... dhe përgjigjja është befasuese... Mësoni se çfarë mendojë pragmatikët, ëndërrimtarët apo të ekzaltuarit në lidhje me raportin intim apo partneret që kanë në krah.Hedonistët

Dua të provojë maksimumin e kënaqësisë! Ideja që mund të bëj pjesë në top listën e tretë më motivon jashtëzakonisht shumë!”, thotë Roberto, 34 vjeç, jeton për të sfiduar. “Gëzoj çastet më të mirat e momentit. Mendoj se po ndajë diçka unike me një person shumë të bukur. Përqendrohem mbi shikimin, mbi përkëdheljet dhe refleksionet”, Rikardo, 46 vjeç, profesor i filozofisë. “Dua të provojë kënaqësi që si kam provuar kurrë më parë. Kur bëj dashuri, ndonjëherë mendoj edhe për diçka të keqe që mund t’i ketë ndodhur ndonjë të njohuri ose edhe për ndonjë vajzë që edhe pse është 35 vjeçe është ende e virgjër”,-thotë Arturi, 31 vjeç, sociolog.

Pragmatikët

Gjatë momenteve të para në shtrat, pyes veten ku do t’i ketë vendosur mamaja ime prezervativët…”, thotë Stefano, 28 vjeçe, i ri aktiv plot shpresa… “Nëse ka ciklin? Kjo është pyetja që më shqetëson më shumë se çdo gjë tjetër”,- Gilberto, 30 vjeç gazetar. “Pyes gjithmonë nëse do me dritë apo jo? Nëse dëshiron në shtrat apo në divan? Aq shumë shqetësohem për të sa harroj se çfarë dua unë!”,- thotë Davide, 32 vjeç, teknik kompjuteri. “Do të fle këtu te unë apo do shkojë në shtëpinë e saj? Pasi do më pëlqente të hanim mëngjesin së bashku”,-thotë Alesandro, 35 vjeç. “Mendoj për gjëra koti! Shpresoj të mos e vë re që e vë në punë lavatriçen njëherë në muaj, dhe nuk e sheh rrëmujën në kuzhinë... ose shpresoj që të besoj se jam alergjik ndaj pastërtisë”,-Mirko, 39 vjeç stilist.

Ëndërrues

“Mendoj për kolegen time që është jashtëzakonisht e bukur...mos u fyej! Besoj se nuk jam në lartësinë tënde”,- Luka, 30 vjeç, teknik. “Kemi një vit që duam të kemi një fëmijë, dhe sa herë bëjmë dashuri mendoj se është ajo e duhura”,- Mario, 32 vjeç, barist. “Kam një ëndërr në sirtar. Kur të jem në pension do të më pëlqente të shkoja të jetoja në Meksikë! Kur bëj dashuri me gruan time, ëndërroj sikur jam atje! Në pyll apo ndonjë plazh!”,- thotë Xhovani, 43 vjeç, piktor.

Penduesit

“Kur nuk më pëlqen shumë, mendoj për justifikimin për të shkuar në shtëpinë time”,- Maurizio, 36 vjeç, fotograf. “Ndërsa bëj dashuri me vajzën e radhës, pyes veten nëse shoqja e saj do të ishte më e mirë se kjo”,- Mattia, 30 vjeç, aktor teatri. “Kur kam një lidhje me një vajzë, bëj shpejt llogaritë nëse mund të dal edhe njëherë tjetër me të”,- Carlo, 31 vjeç. “Gjithmonë bëj krahasime, gjoksi, këmbët, ajo bëri këtë, ajo tjetra bënte atë e kështu me radhë”,- Vincenzo, 31 vjeç, parukier.

Të ekzaltuarit

“Mendoj gjëra që nuk duhet për motrën e saj...’,- tregon Matteo, 31vjec, magazinier. “Shpresoj që të bie në joshjen trio. Shpresoj që sa herë që bëjmë dashuri ajo të më thotë se ka dëshirë ta provojmë tre”,- Giulio, 36 vjeç. “Është e çuditshme, kur bëj dashuri mendoj për histori absurde, për shembull që ajo më tradhton me një tjetër, e di torturoj vetveten!”,- Antonio, 30 vjeç, inxhinier mjedisi. “Më ndodh që të mendoj për bisedat telefonike me nënën time…nuk është normale?!”,- rrëfen Enrico, 35 vjeç, arkitekt.

B.Dodaj

 • Postime: 165
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 22-10-2010, 17:23:09
po ti berna cfare mendon?????????? :P a po je virgjer LOL

 • Postime: 165
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 22-10-2010, 17:23:34
ps me fal berni :-[

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 22-10-2010, 18:46:46
:D   shum gjena        :D

 • Postime: 956
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 22-10-2010, 21:21:57
Po ja,mendojme menjehere per seks,pastaj per nje cigare dhe nje teke konjak,pastaj prap per seks,pastaj per nje pica taksi,pastaj prap per seks,pak publicitet,pastaj per sex oral,pastaj per nje dush se bashku me partneren,pastaj nuk i dihet ne dush se c'behet sepse mund te mendojme prape per seks..... varet nga situatat... :D

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#5 ne: 23-11-2011, 14:16:14
Nuk mendojme gje perqendrohemi ne pune  :D

 • Postime: 1508
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 23-11-2011, 14:25:38
shume mendojne bre  :D

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#7 ne: 23-11-2011, 14:32:09
Jo bre mendt shkojne te dhent ne ato kohe  :D

 • Postime: 1508
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 23-11-2011, 14:33:10
shume shume mendojne bre ...... :D

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#9 ne: 23-11-2011, 14:36:32
Tybe une as ne shtrat as jashte saj nuk mendoj,menjihere veproj...LOL

 • Postime: 1508
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 23-11-2011, 14:39:36
kur jane me bionden mendojne brunen....e kur jane me brunen mendojne bionden  :D :D

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#11 ne: 23-11-2011, 14:40:51
Eeeeeeeeee aty ndalu....Se vetem per nje nuk mendojme mendojme per disa.... :D...jemi zemergjere prandaj  :D

 • Postime: 1508
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 23-11-2011, 14:43:40
Eeeeeeeeee aty ndalu....Se vetem per nje nuk mendojme mendojme per disa.... :D...jemi zemergjere prandaj  :D


dmth mendoni eeeee ????  :P :D

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#13 ne: 23-11-2011, 14:44:13
Ske cfare te besh mendje eshte kjo,ben cmos  :D

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#14 ne: 13-06-2012, 10:20:55
Sdi pse por nuk mendoj se meshkujt realisht mendojne kshu....keta italianet si feminuce qe jane edhe mundet..por per shqipetaret vallahi skane kohe me menu per detaje te tilla

 • Postime: 1280
 • Karma: +0/-0

#15 ne: 05-05-2013, 15:53:26
:D

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 05-05-2013, 22:31:10
Halli eshte me i kuptu jashte shtratit se ne shtrat eshte lehte :D

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#17 ne: 06-05-2013, 00:54:51
Koken poshte e paska per marshalla....toben e strafkurulla cka bo kauri

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 08-05-2013, 13:26:51

#19 ne: 14-06-2013, 21:12:06
Kjo eshte pak e veshtire per tu kuptu nga ju femrat por kur meshkujt jan ne shtrat me ju, ai seksi qe bejne me ju i duhet per me vone kur takojn dorjanen.

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#20 ne: 19-06-2013, 10:46:22
Per ket e kishe llafin ti Gerto?


#21 ne: 19-06-2013, 15:55:16
Perqendrim total ne akt per te mos humbur asnje detaj nga super kenaqesia qe merr... dhe me mendjen mbrapa sa shume impresionues eshte :D

#22 ne: 19-06-2013, 16:45:12
Pikerisht Mishel, per Doriana Kycin e kisha llafin.

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#23 ne: 19-06-2013, 16:48:55
shtriga na mori ne qafe...na heq riskun lol

#24 ne: 19-06-2013, 16:58:47
Shtriga duhet gjithmon per sex-on-demand. Dmth ka dhe femra qe jan per sex-on-demand 24/7 por prap doriana do nderhyje dhe tek keto femra. Jemi specie te vecanta ne meshkujt ti Mishel. Sic jeni dhe ju dmth. Juve i kontrolloni deshirat me mendje kurse ne me ate koken poshte pastaj me koken siper.

Temat e fundit