Cfare shije ka sperma mashkullit? - 4 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare shije ka sperma mashkullit?

Cfare shije ka sperma mashkullit?

· 92 · 13212

 • Postime: 910
 • Karma: +9/-4
 • Gjinia: Mashkull

#75 ne: 16-10-2008, 17:01:14
Pse mos e pish ajo vetëm mirë te bën ore ilac është LOL LOL

Nuk thashe se nuk eshte gje e mire. Te gjithe djemte duan qe partneret e tyre ta pijne, dhe shume vajzave iu pelqen kjo gje

Edhe une do kisha deshire qe partnerja ime ta pinte.

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#76 ne: 16-10-2008, 17:02:01
[
« Editimi i fundit: 04-05-2012, 15:15:59 nga ßåвє »

 • Postime: 910
 • Karma: +9/-4
 • Gjinia: Mashkull

#77 ne: 16-10-2008, 17:08:44
Unë jam një nder to ;).

Shijen e ka aq te mirë sa s'e di ta përshkruaj vallaii..

Nuk e besoj se shija është gjithnjë e mirë.  Me sa kam lexuar dhe kam dëgjuar nga vajzat, ka raste qe është e mirë, ka raste jo.

 • Postime: 910
 • Karma: +9/-4
 • Gjinia: Mashkull

#78 ne: 16-10-2008, 20:37:02
nëse e ndien me majen e gjuhës është e hidhur pikërisht në fund por nëse e tejcon direkt pa e vrarë mendjen nuk ndien ndonjë gjë te madhe
thotë se është i pasur me vitamine D

me te provu e kam jo me te thënë

Një mënyrë tjetër e mirë për të mos ndjere shijen është metoda "deepthroat". Penisi hyn thelle ne gryke dhe pastaj ejakulon. Ne këtë mënyrë sperma shkon direkt ne stomak dhe eleminohet kontakti i saj me gjuhën.
N.q.s. ju vajza doni te mesoni me tepër rreth kësaj metodë , lexoni tek ky linku me poshte se çfarë thonë ekspertet e seksit.
http://swingersaffair.com/safe_sex/howtodeepthroatapenis.htm
 

 • Postime: 119
 • Karma: +0/-0

#79 ne: 16-10-2008, 22:05:33
puu  puu  car i bejne  longut  kta ore :D

nuke  e lene  me ra ........... :D

kur  pin shume  i idhet  do duket hmmmmm:


pini  vetem  lengje  shqiptar.


 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#80 ne: 16-10-2008, 22:39:14
hahaha...Cfare teme....ncnncnnc...
Po  ku ju shkon mendjaq se ca shije ka,po te kishte pasur shijen e mire e kish prodhu Coca Cola e kish nxjerr ne treg. :D


Une sja di shijen vec eren e di qe e ka si varikin. :D LOL

 • Postime: 910
 • Karma: +9/-4
 • Gjinia: Mashkull

#81 ne: 16-10-2008, 23:11:09
po ne qe nuk kuptojme anglisht si tia bëjmë me marr vesh këtë gjë ?

Udhezime për vajzat, si ta marrin thelle ne gryke
Ky është 1 art me vete ne botën e seksit (deepthroat), ku ekspertet japin udhezimet e duhura.

Çfarë do të thotë ta marrësh thelle ne gryke?
Kjo nenkupton marrjen e te gjithë penisit ne goje. Goja e femres duke filluar qe nga buzët e deri te fillimi i grykes është 10 cm, ndërsa gjatesia mesatare e penisit është 15 cm. Duke u nisur nga kjo rregullat e natyres thonë qe është e pamundur, por rregullat e seksit thonë qe është e mundur. Penisi hyn thelle ne kanalin e grykes (aty ku shkon ushqimi) dhe kështu bëhet e mundur.

Përse duhet bërë?
1)Është shumë eksituese për mashkullin. Gryka është e ngushtë dhe ushtron presion mbi penisin duke i dhënë kenaqesi. Kjo e kombinuar edhe me seksin gojor normal, e bën mashkullin te arrije orgazma te forta dhe t'ju doje 10 here me tepër.

2)Gjithashtu kjo metodë i jep zgjidhje edhe 1 problemi tjetër. Ka shumë femra te cilat nuk e gelltisin dot spermen sepse nuk u pëlqen shija e saj, por ne kohën qe penisi është thelle ne gryke dhe ejakulon, sperma shkon direkt ne stomak dhe kështu eleminohet kontakti i saj me gojen.

Është e mundur të arrihet?
Të gjitha femrat mund ta bëjnë. Duhet vetëm praktike dhe te ndiqni udhezimet e meposhtme. Ja çfarë thotë një eksperte seksi, një 36 vjeçare me pervoje e quajtur Mishela.

Mënyra se si mund te mësohet kjo teknike
Frutat qe kanë formën e përshtatshme janë te rekomandueshme, sidomos bananet, pasi vete forma e harkuar e tyre përshtatet mirë me anatomine e grykes. Ka shumë femra qe e kanë mësuar këtë teknike me banane.
Megjithatë me e mira do të ishte te perdorej 1 penis artificial plastik i bute dhe i perkulshem, sepse bananet mund te keputen e ka rrezik te mbyteni me to. Po edhe nëse përdoren, keshillohet te jenë te paqeruara.

Si fillim penisi artificial duhet lyer me peshtyme ose lubrifikant. Fillohet duke e shtyre ngadalë drejt grykes dhe sa here qe nuk vazhdoni dot me, qetesohuni pak dhe filloni prapë.
Gjuha duhet mbajtur sa me larg dhembeve dhe duhet e terhequr prapa. Normalisht kur fusni diçka thelle ne gryke kjo provokon vjellje, mirëpo duhet te mesoheni ta kontrolloni këtë. Gjithashtu kur penisi hyn thelle ne gryke frymemarrja ndalet dhe duhet mësuar të merrni fryme me ritem te mbajtur.
Nëse e mesoni këtë teknike me banane ose penis artificial, kur ta provoni me penisin natyral kjo gjë është me e lehtë.

Ja edhe 1 shembull nga YOU TUBE me femra qe praktikojne bananet:

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#82 ne: 16-10-2008, 23:45:48
Hajdeeee ka perparu tema ka perparuuu....:LOL :LOL

 • Postime: 298
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#83 ne: 17-10-2008, 08:26:34
,
« Editimi i fundit: 04-05-2012, 15:16:27 nga ßåвє »

#84 ne: 10-01-2009, 13:50:33
I lexova te gjitha faqet e kesaj teme per kuriozitet te marr vesh ndonje gje dhe une, por asnje nuk tha se ca shije ka  (?). Une kam qendruar larg nga ky leng kalamaja. hihihihi)) :-) Jojo:

[ Shkruaj me shkronja normale! ]
« Editimi i fundit: 12-01-2009, 09:34:32 nga Syrgjyn »

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#85 ne: 25-02-2013, 20:25:36
Si vaj recine

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#86 ne: 07-04-2013, 15:08:57
hahahahaha ju rafte e mira ne rreze te .....lat nom  :D


 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#87 ne: 07-04-2013, 19:43:18
hahahahaha ju rafte e mira ne rreze te .....lat nom  :D
Lol

 • Postime: 1280
 • Karma: +0/-0

#88 ne: 07-04-2013, 23:46:55
C'teme?
C'shkrime?

Sinqerisht habitem! hmmmmm:

Vertet zeri yt ka eskluzivitetin  e ketyre temave .

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#89 ne: 08-04-2013, 00:24:25
Po pse hyn o pasion...pse behesh si pune e Koles

Tani po me dukesh si ai robi e me ha e me djeg

 • Postime: 1280
 • Karma: +0/-0

#90 ne: 08-04-2013, 00:28:39
Mishel!
Ti c'kerkon??

Per te shkruar eshte forumi,e me pas eshte ajo qe karakteri yne=jeta jone :)

Pastaj kuptojme me ke kemi te bejme de :P

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#91 ne: 08-04-2013, 00:31:16
Po he de kete thuaj.....fillo krijo idete ose qartesoji :)

Temat e fundit