Postim i ri

×

Postim i ri

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: stellina
« ne: 07-08-2022, 18:53:14 »

Votova 24-26 vjec
Postuar nga: Monique
« ne: 25-03-2019, 19:26:36 »


Them andej nga 80-ta, se  gjynah me heret te marresh veten ne qafe  :D :D :D


Aman ore  u martove ti apo akoma beqir?
Ne merak jam LOL
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 25-03-2019, 18:33:15 »

tashti ec na thuaj se perse ke nderru mendje qe mos e thyejmee ne derrasen. LOL
Postuar nga: erlehta
« ne: 25-03-2019, 18:31:30 »

Tani nuk po duan hic te martohen 😁
Postuar nga: Lefter
« ne: 15-01-2014, 11:39:34 »

Them andej nga 80-ta, se  gjynah me heret te marresh veten ne qafe  :D :D :D
Postuar nga: Shej
« ne: 12-01-2014, 21:03:09 »


Mosha ideale per martese eshte, them une, nga 30 deri 40 vjec. Eshte mosha kur fara qe do hedhesh eshte me e pjekur, keshtu dhe fidani qe do lesh prapa do jete me shendetshem, me i forte.


Kurse une them qe mosha per faren me te shendetshme eshte 20-30 vjec vetem se kjo moshe nuk je shume i pjekur per te rritur fidane. Kurse mosha qe ti di shume me mire per tu kujdesur per fidanin eshte 30-40 vjec por dyshoj se fara apo toka kane cilesine e duhur.
Postuar nga: ciarli
« ne: 12-01-2014, 11:24:32 »

Mosha ideale per martese eshte, them une, nga 30 deri 40 vjec. Eshte mosha kur fara qe do hedhesh eshte me e pjekur, keshtu dhe fidani qe do lesh prapa do jete me shendetshem, me i forte.
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 09-01-2014, 22:54:37 »

Mundesisht tek treni

Cerek pa njezet do thoja une
Postuar nga: Shej
« ne: 09-01-2014, 22:01:32 »

fiks ne 7 pa 5
Postuar nga: Loadingg
« ne: 08-01-2014, 17:48:15 »

se besoj