Cilat filma erotike ju kan ngelur ne mendje - 2 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cilat filma erotike ju kan ngelur ne mendje

Cilat filma erotike ju kan ngelur ne mendje

· 38 · 8242

 • Postime: 80
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#25 ne: 23-09-2008, 17:46:05
capkenja nqs do nej mednim profesional me kontakto me pm :P

#26 ne: 24-09-2008, 08:37:37
ehh kur thu kshu me duekt vetja si një 5 vjeçar :( :P megjtihse kshu me thoni ju njera miz e tjetra i vogël :P


Jooo 5 vjec eshte djali im....ti je me shume po une kam kohe qe kam kaluar moshen tende....kupto me qarte LOL LOL

 • Postime: 80
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#27 ne: 26-09-2008, 16:45:28
mir moj mir :( ja per nja 3 dit behem dhe un i madh  :P :P

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#28 ne: 07-06-2012, 15:04:38
"Wild Orchid"
http://www.imdb.com/title/tt0100934/
http://en.wikipedia.org/wiki/Wild_Orchid_(film)

S'ka marrë nota te larta si film, por mua me pëlqen shumë.

Sidomos ajo pjesa tek ajo ndertesa e pandertuar ku ai Xaxi e gris ate kacurrelsen dhe kjo qe shef.....eshte e papame

 • Postime: 75
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#29 ne: 07-06-2012, 16:49:10
Nuk kam pare deri tani.

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#30 ne: 25-03-2013, 13:31:31
filmi i pare erotik ka qene 9 jave e gjysem, por ai qe me ka goditur per nga realizimi ka qene Orchidea e eger. ehh ca filmi .

Orchidea ..i qendroj besnike ketij filmi

#31 ne: 25-03-2013, 22:15:46
.

#32 ne: 29-03-2013, 14:12:13
Zandalee

#33 ne: 29-03-2013, 17:55:08
Nderhyrje nga mrapa 3.

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#34 ne: 30-03-2013, 00:46:35
Genci me dy trasta ne qafe

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#35 ne: 01-07-2013, 20:15:13
filmi i pare erotik ka qene 9 jave e gjysem, por ai qe me ka goditur per nga realizimi ka qene Orchidea e eger. ehh ca filmi .

ky me mickey me pelqe ala

#36 ne: 02-07-2013, 11:59:26#37 ne: 02-07-2013, 19:04:49
Un e kom blloku lavamanin i her me ket Valeria Marinin.
Kshu me tha ai personi ke Videoteka kur morra kasetat.

Temat e fundit